Rezultati po danu
Po takmičenju
Argentina, Torneo Argentino A - First stage
Grupa A
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletiko Tukuman | 32 | 21 | 5 | 6 | 65 | : | 26 | (+39) | 68 |
2 | Sport. Desamparados | 32 | 17 | 7 | 8 | 54 | : | 41 | (+13) | 58 |
3 | Taljeres Periko | 32 | 15 | 10 | 7 | 40 | : | 31 | (+9) | 55 |
4 | Huventud Unida Un. | 32 | 16 | 6 | 10 | 50 | : | 34 | (+16) | 54 |
5 | Huventud Antoniana | 32 | 11 | 5 | 16 | 46 | : | 51 | (-5) | 38 |
6 | Himnazia E. Mendoza | 32 | 7 | 12 | 13 | 28 | : | 38 | (-10) | 33 |
7 | Luhan de Kujo | 32 | 7 | 7 | 18 | 28 | : | 58 | (-30) | 28 |
8 | La Florida | 32 | 5 | 8 | 19 | 29 | : | 60 | (-31) | 23 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Atletiko Tukuman | 16 | 12 | 1 | 3 | 42 | : | 14 | 37 | 16 | 9 | 4 | 3 | 23 | : | 12 | 31 | |
2. | Sport. Desamparados | 16 | 12 | 2 | 2 | 30 | : | 13 | 38 | 16 | 5 | 5 | 6 | 24 | : | 28 | 20 | |
3. | Taljeres Periko | 16 | 10 | 4 | 2 | 24 | : | 12 | 34 | 16 | 5 | 6 | 5 | 16 | : | 19 | 21 | |
4. | Huventud Unida Un. | 16 | 8 | 5 | 3 | 23 | : | 14 | 29 | 16 | 8 | 1 | 7 | 27 | : | 20 | 25 | |
5. | Huventud Antoniana | 16 | 6 | 5 | 5 | 26 | : | 21 | 23 | 16 | 5 | 0 | 11 | 20 | : | 30 | 15 | |
6. | Himnazia E. Mendoza | 16 | 5 | 6 | 5 | 17 | : | 18 | 21 | 16 | 2 | 6 | 8 | 11 | : | 20 | 12 | |
7. | Luhan de Kujo | 16 | 5 | 4 | 7 | 17 | : | 20 | 19 | 16 | 2 | 3 | 11 | 11 | : | 38 | 9 | |
8. | La Florida | 16 | 5 | 3 | 8 | 18 | : | 23 | 18 | 16 | 0 | 5 | 11 | 11 | : | 37 | 5 |
Grupa B
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rasing Kordoba | 32 | 20 | 9 | 3 | 56 | : | 20 | (+36) | 69 |
2 | Union Sunčales | 32 | 16 | 11 | 5 | 51 | : | 29 | (+22) | 59 |
3 | Libertad Sunčales | 32 | 14 | 11 | 7 | 46 | : | 31 | (+15) | 53 |
4 | Himnazia Esgrima | 32 | 12 | 6 | 14 | 33 | : | 43 | (-10) | 42 |
5 | Boka Unidos | 32 | 11 | 6 | 15 | 44 | : | 43 | (+1) | 39 |
6 | Alumni | 32 | 8 | 8 | 16 | 31 | : | 46 | (-15) | 32 |
7 | 9 de Julio de Rafaela (-6) | 32 | 9 | 9 | 14 | 37 | : | 46 | (-9) | 30 |
8 | Sportivo Patrija | 32 | 2 | 10 | 20 | 30 | : | 71 | (-41) | 16 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rasing Kordoba | 16 | 13 | 3 | 0 | 39 | : | 7 | 42 | 16 | 7 | 6 | 3 | 17 | : | 13 | 27 | |
2. | Union Sunčales | 16 | 11 | 5 | 0 | 34 | : | 10 | 38 | 16 | 5 | 6 | 5 | 17 | : | 19 | 21 | |
3. | Libertad Sunčales | 16 | 7 | 6 | 3 | 25 | : | 15 | 27 | 16 | 7 | 5 | 4 | 21 | : | 16 | 26 | |
4. | Himnazia Esgrima | 16 | 8 | 2 | 6 | 19 | : | 19 | 26 | 16 | 4 | 4 | 8 | 14 | : | 24 | 16 | |
5. | Boka Unidos | 16 | 9 | 1 | 6 | 27 | : | 15 | 28 | 16 | 2 | 5 | 9 | 17 | : | 28 | 11 | |
6. | Alumni | 16 | 6 | 5 | 5 | 22 | : | 17 | 23 | 16 | 2 | 3 | 11 | 9 | : | 29 | 9 | |
7. | 9 de Julio de Rafaela (-6) | 16 | 4 | 7 | 5 | 20 | : | 20 | 19 | 16 | 5 | 2 | 9 | 17 | : | 26 | 17 | |
8. | Sportivo Patrija | 16 | 2 | 6 | 8 | 18 | : | 29 | 12 | 16 | 0 | 4 | 12 | 12 | : | 42 | 4 |
Grupa C
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dep. Santamarina | 32 | 14 | 13 | 5 | 41 | : | 31 | (+10) | 55 |
2 | Kipoleti | 32 | 14 | 12 | 6 | 51 | : | 37 | (+14) | 54 |
3 | Huventud Pergamino | 32 | 12 | 9 | 11 | 50 | : | 45 | (+5) | 45 |
4 | Điljermo Braun | 32 | 10 | 12 | 10 | 38 | : | 38 | (0) | 42 |
5 | Rivadavia Linkoln | 32 | 11 | 9 | 12 | 40 | : | 43 | (-3) | 42 |
6 | Hur. Tres Arojos | 32 | 10 | 11 | 11 | 37 | : | 35 | (+2) | 41 |
7 | Real Arojo Seko | 32 | 11 | 8 | 13 | 47 | : | 48 | (-1) | 41 |
8 | Vilja Mitre | 32 | 9 | 10 | 13 | 43 | : | 46 | (-3) | 37 |
9 | La Plata FK | 32 | 6 | 10 | 16 | 25 | : | 49 | (-24) | 28 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dep. Santamarina | 16 | 9 | 6 | 1 | 23 | : | 12 | 33 | 16 | 5 | 7 | 4 | 18 | : | 19 | 22 | |
2. | Kipoleti | 16 | 7 | 8 | 1 | 31 | : | 15 | 29 | 16 | 7 | 4 | 5 | 20 | : | 22 | 25 | |
3. | Huventud Pergamino | 16 | 7 | 6 | 3 | 29 | : | 18 | 27 | 16 | 5 | 3 | 8 | 21 | : | 27 | 18 | |
4. | Điljermo Braun | 16 | 6 | 6 | 4 | 19 | : | 16 | 24 | 16 | 4 | 6 | 6 | 19 | : | 22 | 18 | |
5. | Rivadavia Linkoln | 16 | 7 | 3 | 6 | 21 | : | 21 | 24 | 16 | 4 | 6 | 6 | 19 | : | 22 | 18 | |
6. | Hur. Tres Arojos | 17 | 7 | 5 | 5 | 23 | : | 17 | 26 | 15 | 3 | 6 | 6 | 14 | : | 18 | 15 | |
7. | Real Arojo Seko | 15 | 7 | 3 | 5 | 27 | : | 22 | 24 | 17 | 4 | 5 | 8 | 20 | : | 26 | 17 | |
8. | Vilja Mitre | 16 | 8 | 3 | 5 | 27 | : | 20 | 27 | 16 | 1 | 7 | 8 | 16 | : | 26 | 10 | |
9. | La Plata FK | 16 | 2 | 7 | 7 | 11 | : | 20 | 13 | 16 | 4 | 3 | 9 | 14 | : | 29 | 15 |
Igrano na stadionu Defensores Kambaseresa.
18+ igrajte odgovorno