Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Bugarska, Parva Liga - Part 1

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.10. (Pet) 14:30 Vitoša-Černo More 6.20 3.90 1.46 1.86 1.92 (2)
18.10. (Pet) 17:00 Dunav Ruse-Etar V. Tarnovo 2.40 3.15 2.70 1.75 2.04 (2)
19.10. (Sub) 14:30 Botev-Ludogorec Razgrad 8.00 4.55 1.31 1.98 1.80 (2)
19.10. (Sub) 17:00 Levski-Arda 1.38 4.20 7.08 1.81 1.98 (2)
20.10. (Ned) 14:45 Lok. Plovdiv-CSKA Sofija 2.87 3.10 2.28 1.67 2.11 (2)
21.10. (Pon) 14:30 Carsko Selo-Botev Vraca 2.54 3.15 2.51 1.79 1.97 (2)
21.10. (Pon) 17:00 Beroe-Slavija Sofija 1.87 3.23 3.75 1.67 2.13 (2)
24.10. (Čet) 14:30 Levski-Dunav Ruse 1.20 5.30 11.50 2.01 1.73 (1)
25.10. (Pet) 14:30 Lok. Plovdiv-Černo More 1.75 3.25 4.35 1.64 2.14 (1)
25.10. (Pet) 16:45 Etar V. Tarnovo-CSKA Sofija 4.10 3.40 1.74 1.81 1.90 (1)
26.10. (Sub) 10:30 Botev-Arda 2.01 3.20 3.40 1.76 1.96 (1)
26.10. (Sub) 12:00 Vitoša-Slavija Sofija 3.75 3.40 1.82 1.92 1.80 (1)
26.10. (Sub) 15:00 Carsko Selo-Ludogorec Razgrad 7.70 4.50 1.33 1.95 1.77 (1)
28.10. (Pon) 18:00 Beroe-Botev Vraca 1.75 3.40 4.10 1.82 1.90 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ludogorec Razgrad 12 9 3 0 19 : 4 (+15) 30
2 Levski 12 8 2 2 25 : 10 (+15) 26
3 Lok. Plovdiv 12 8 2 2 32 : 16 (+16) 26
4 CSKA Sofija 12 6 4 2 21 : 13 (+8) 22
5 Arda 12 5 3 4 17 : 18 (-1) 18
6 Černo More 12 4 6 2 15 : 11 (+4) 18
7 Beroe 12 6 0 6 18 : 19 (-1) 18
8 Slavija Sofija 12 4 4 4 14 : 15 (-1) 16
9 Dunav Ruse 12 3 4 5 12 : 16 (-4) 13
10 Botev Vraca 12 3 3 6 14 : 18 (-4) 12
11 Etar V. Tarnovo 12 2 5 5 12 : 20 (-8) 11
12 Carsko Selo 12 2 3 7 11 : 20 (-9) 9
13 Botev 12 2 3 7 9 : 19 (-10) 9
14 Vitoša 12 1 0 11 9 : 29 (-20) 3
1.mjesto u 2.dijelu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2.mjesto u 2.dijelu, pobjednik Kupa i pobjednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ludogorec Razgrad 7 5 2 0 10 : 0 17 5 4 1 0 9 : 4 13
2. Levski 5 4 0 1 11 : 5 12 7 4 2 1 14 : 5 14
3. Lok. Plovdiv 5 3 2 0 11 : 5 11 7 5 0 2 21 : 11 15
4. CSKA Sofija 7 4 2 1 16 : 9 14 5 2 2 1 5 : 4 8
5. Arda 7 3 2 2 9 : 10 11 5 2 1 2 8 : 8 7
6. Černo More 7 3 3 1 10 : 5 12 5 1 3 1 5 : 6 6
7. Beroe 5 4 0 1 9 : 5 12 7 2 0 5 9 : 14 6
8. Slavija Sofija 7 3 1 3 11 : 12 10 5 1 3 1 3 : 3 6
9. Dunav Ruse 6 2 2 2 7 : 7 8 6 1 2 3 5 : 9 5
10. Botev Vraca 7 2 2 3 8 : 10 8 5 1 1 3 6 : 8 4
11. Etar V. Tarnovo 6 2 3 1 6 : 9 9 6 0 2 4 6 : 11 2
12. Carsko Selo 5 1 2 2 5 : 7 5 7 1 1 5 6 : 13 4
13. Botev 5 2 0 3 5 : 6 6 7 0 3 4 4 : 13 3
14. Vitoša 5 1 0 4 6 : 14 3 7 0 0 7 3 : 15 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno