Rezultati po danu
Po takmičenju
Gruzija, Umaglesi Liga - First Stage
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Tbilisi | 22 | 16 | 4 | 2 | 63 | : | 19 | (+44) | 52 |
2 | Dila Gori | 22 | 16 | 1 | 5 | 36 | : | 15 | (+21) | 49 |
3 | Torpedo Kutaisi | 22 | 14 | 3 | 5 | 41 | : | 18 | (+23) | 45 |
4 | Čikhura | 22 | 13 | 4 | 5 | 35 | : | 21 | (+14) | 43 |
5 | Zestafoni | 22 | 11 | 4 | 7 | 30 | : | 20 | (+10) | 37 |
6 | Baia Zugdidi | 22 | 10 | 5 | 7 | 27 | : | 26 | (+1) | 35 |
7 | Metalurgi Rustavi | 22 | 9 | 4 | 9 | 21 | : | 26 | (-5) | 31 |
8 | Merani Martvili | 22 | 7 | 2 | 13 | 23 | : | 36 | (-13) | 23 |
9 | VIT Gruzija | 22 | 5 | 7 | 10 | 15 | : | 29 | (-14) | 22 |
10 | Sioni | 22 | 4 | 6 | 12 | 14 | : | 38 | (-24) | 18 |
11 | Dinamo Batumi | 22 | 3 | 4 | 15 | 22 | : | 47 | (-25) | 13 |
12 | Kolheti 1913 | 22 | 0 | 4 | 18 | 11 | : | 43 | (-32) | 4 |
1.mjesto u 2.dijelu - 2.kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona
Pobjednik Kupa - 2.kolo kvalifikacija za Ligu Evrope
2. i 3.mjesto u 2.dijelu - 1.kolo kvalifikacija za Ligu Evrope
Pobjednik Kupa - 2.kolo kvalifikacija za Ligu Evrope
2. i 3.mjesto u 2.dijelu - 1.kolo kvalifikacija za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dinamo Tbilisi | 11 | 11 | 0 | 0 | 43 | : | 11 | 33 | 11 | 5 | 4 | 2 | 20 | : | 8 | 19 | |
2. | Dila Gori | 11 | 7 | 0 | 4 | 18 | : | 9 | 21 | 11 | 9 | 1 | 1 | 18 | : | 6 | 28 | |
3. | Torpedo Kutaisi | 11 | 9 | 1 | 1 | 25 | : | 7 | 28 | 11 | 5 | 2 | 4 | 16 | : | 11 | 17 | |
4. | Čikhura | 11 | 8 | 2 | 1 | 18 | : | 5 | 26 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | : | 16 | 17 | |
5. | Zestafoni | 11 | 6 | 2 | 3 | 11 | : | 7 | 20 | 11 | 5 | 2 | 4 | 19 | : | 13 | 17 | |
6. | Baia Zugdidi | 11 | 8 | 2 | 1 | 19 | : | 10 | 26 | 11 | 2 | 3 | 6 | 8 | : | 16 | 9 | |
7. | Metalurgi Rustavi | 11 | 5 | 2 | 4 | 13 | : | 14 | 17 | 11 | 4 | 2 | 5 | 8 | : | 12 | 14 | |
8. | Merani Martvili | 11 | 6 | 1 | 4 | 16 | : | 13 | 19 | 11 | 1 | 1 | 9 | 7 | : | 23 | 4 | |
9. | VIT Gruzija | 11 | 1 | 5 | 5 | 7 | : | 12 | 8 | 11 | 4 | 2 | 5 | 8 | : | 17 | 14 | |
10. | Sioni | 11 | 1 | 5 | 5 | 5 | : | 18 | 8 | 11 | 3 | 1 | 7 | 9 | : | 20 | 10 | |
11. | Dinamo Batumi | 11 | 2 | 1 | 8 | 11 | : | 21 | 7 | 11 | 1 | 3 | 7 | 11 | : | 26 | 6 | |
12. | Kolheti 1913 | 11 | 0 | 3 | 8 | 6 | : | 19 | 3 | 11 | 0 | 1 | 10 | 5 | : | 24 | 1 |
18+ igrajte odgovorno