Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Tinkoff RPL

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
15.07. (Pet) 17:00 Himki-Zenit 7.40 4.80 1.33 2.25 1.57 (1)
16.07. (Sub) 12:00 CSKA Moskva-Ural 1.55 3.75 5.00 1.84 1.86 (1)
16.07. (Sub) 14:30 Orenburg-Krila Sovjetov 2.48 3.10 2.55 1.72 2.01 (1)
16.07. (Sub) 17:00 Akhmat Grozni-Spartak Moskva 2.55 3.20 2.41 1.88 1.82 (1)
17.07. (Ned) 12:00 Torpedo-PFC Soči 3.15 3.20 2.06 1.76 1.95 (1)
17.07. (Ned) 14:30 Lokomotiva Mos.-Pari NN 1.77 3.35 4.00 1.73 1.99 (1)
17.07. (Ned) 17:00 Dinamo Moskva-Rostov 1.71 3.50 4.10 1.83 1.87 (1)
17.07. (Ned) 17:00 Krasnodar-Fakel 1.73 3.50 4.00 1.98 1.74 (1)
22.07. (Pet) 17:00 Zenit-Krila Sovjetov 1.33 5.40 7.00 (1)
23.07. (Sub) 14:30 Orenburg-Ural 2.45 3.05 2.95 (1)
23.07. (Sub) 15:00 CSKA Moskva-PFC Soči 1.86 3.40 4.10 (1)
23.07. (Sub) 15:00 Krasnodar-Spartak Moskva 3.10 3.40 2.15 (1)
24.07. (Ned) 12:00 Himki-Pari NN 2.16 3.10 3.40 (1)
24.07. (Ned) 14:30 Dinamo Moskva-Torpedo 1.52 3.75 6.40 (1)
24.07. (Ned) 17:00 Akhmat Grozni-Fakel 1.62 3.75 5.00 (1)
24.07. (Ned) 17:00 Lokomotiva Mos.-Rostov 2.11 3.30 3.30 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Akhmat Grozni 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 CSKA Moskva 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Dinamo Moskva 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Fakel 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Himki 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Krasnodar 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Krila Sovjetov 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Lokomotiva Mos. 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 Orenburg 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Pari NN 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
11 PFC Soči 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
12 Rostov 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
13 Spartak Moskva 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
14 Torpedo 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
15 Ural 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
16 Zenit 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Rubin je kažnjen 2 sezone zabrane igranja u UEFA takmičenjima, zbog kršenja finansijskog fer pleja u 2014. godini. (Kazna se odnosi na 2 sezone u kojima klub izbori pravo na nastup u UEFA takmičenjima).

1. i 2.mesto - Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (3.kolo)
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Akhmat Grozni 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Dinamo Moskva 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Fakel 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Himki 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Krasnodar 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Krila Sovjetov 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Lokomotiva Mos. 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Orenburg 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Pari NN 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
11. PFC Soči 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Rostov 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Torpedo 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Ural 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Zenit 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Rezultati - strana: Svi rezultati
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno