Rezultati po danu
Po takmičenju
Južna Koreja, POSCO Cup - Group stage
Grupa A
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeonbuk Hju. M. | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 4 | (+6) | 10 |
2 | Gjeongnam | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | (+4) | 9 |
3 | Suvon Bluvings | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | : | 9 | (-2) | 6 |
4 | Čunam Dragons | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 5 | (+1) | 4 |
5 | Gangvon | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | : | 11 | (-9) | 0 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jeonbuk Hju. M. | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 2 | 6 | |
2. | Gjeongnam | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
3. | Suvon Bluvings | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 6 | 3 | |
4. | Čunam Dragons | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
5. | Gangvon | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 5 | 0 |
Grupa B
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Seul | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | : | 2 | (+6) | 8 |
2 | Jeju Junajted | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | (0) | 7 |
3 | Ulsan Hjundai | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 7 | (0) | 5 |
4 | Seongnam | 4 | 0 | 3 | 1 | 5 | : | 7 | (-2) | 3 |
5 | Gvangju Sangmu | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | : | 5 | (-4) | 2 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seul | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
2. | Jeju Junajted | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 6 | 1 | |
3. | Ulsan Hjundai | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | : | 6 | 1 | |
4. | Seongnam | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | : | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | |
5. | Gvangju Sangmu | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 |
Grupa C
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Busan I`Park | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | : | 5 | (+4) | 9 |
2 | Daegu | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 9 | (0) | 6 |
3 | Pohang Stilers | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 5 |
4 | Inčeon Junajted | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 7 | (-1) | 4 |
5 | Daejon Sitizen | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | : | 10 | (-3) | 4 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Busan I`Park | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | 6 | |
2. | Daegu | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 5 | 3 | |
3. | Pohang Stilers | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | |
4. | Inčeon Junajted | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | |
5. | Daejon Sitizen | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 |
Pored 2 prvoplasirana tima u svakoj grupi i 2 najbolja trećeplasirana tima kvalifikovaće se u završni dio.
Rezultati - strana:
1
Svi rezultati
18+ igrajte odgovorno