Rezultati po danu


Po takmičenju

 

EP do 21, UEFA European Championship Hungary and Slovenia 2021 - Preliminary round Group Stage

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.11. (Uto) 16:00 Vels do 21-BiH do 21 2.74 3.19 2.53 1.76 2.00 (4)
19.11. (Uto) 17:00 Andora do 21-Turska do 21 15.99 7.28 1.18 2.51 1.52 (4)
19.11. (Uto) 17:00 Danska do 21-Malta do 21 1.04 12.75 30.25 4.29 1.19 (4)
19.11. (Uto) 17:00 Farska Ostrva do 21-Severna Makedonija do 21 10.25 5.81 1.24 2.36 1.55 (4)
19.11. (Uto) 17:30 Italija do 21-Jermenija do 21 1.06 10.75 27.50 3.65 1.26 (4)
19.11. (Uto) 17:30 Izrael do 21-Španija do 21 7.60 4.68 1.37 2.11 1.67 (4)
19.11. (Uto) 17:30 Norveška do 21-Portugalija do 21 5.03 3.74 1.65 2.01 1.78 (4)
19.11. (Uto) 17:30 Sjeverna Irska do 21-Rumunija do 21 5.10 3.55 1.67 1.79 1.96 (4)
19.11. (Uto) 18:00 Srbija do 21-Rusija do 21 2.41 3.16 3.01 1.63 2.23 (4)
19.11. (Uto) 18:00 Švajcarska do 21-Francuska do 21 4.64 3.58 1.76 2.06 1.76 (4)
19.11. (Uto) 19:00 Gibraltar do 21-Bjelorusija do 21 35.75 13.00 1.04 3.18 1.32 (4)
19.11. (Uto) 20:00 Irska do 21-Švedska do 21 2.70 3.14 2.60 1.70 2.05 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Irska do 21 6 4 1 1 8 : 2 (+6) 13
2 Italija do 21 4 3 1 0 9 : 0 (+9) 10
3 Island do 21 5 3 0 2 10 : 9 (+1) 9
4 Švedska do 21 3 2 0 1 9 : 3 (+6) 6
5 Jermenija do 21 5 1 0 4 3 : 9 (-6) 3
6 Luksemburg do 21 5 0 0 5 0 : 16 (-16) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Irska do 21 3 2 1 0 4 : 0 7 3 2 0 1 4 : 2 6
2. Italija do 21 2 2 0 0 8 : 0 6 2 1 1 0 1 : 0 4
3. Island do 21 3 3 0 0 10 : 1 9 2 0 0 2 0 : 8 0
4. Švedska do 21 2 1 0 1 6 : 3 3 1 1 0 0 3 : 0 3
5. Jermenija do 21 3 1 0 2 2 : 2 3 2 0 0 2 1 : 7 0
6. Luksemburg do 21 1 0 0 1 0 : 3 0 4 0 0 4 0 : 13 0

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Francuska do 21 3 3 0 0 13 : 5 (+8) 9
2 Švajcarska do 21 3 3 0 0 8 : 1 (+7) 9
3 Gruzija do 21 5 2 0 3 12 : 8 (+4) 6
4 Slovačka do 21 4 2 0 2 11 : 11 (0) 6
5 Azerbejdžan do 21 6 2 0 4 3 : 11 (-8) 6
6 Lihtenštajn do 21 5 1 0 4 3 : 14 (-11) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Francuska do 21 2 2 0 0 8 : 2 6 1 1 0 0 5 : 3 3
2. Švajcarska do 21 1 1 0 0 2 : 1 3 2 2 0 0 6 : 0 6
3. Gruzija do 21 1 1 0 0 4 : 0 3 4 1 0 3 8 : 8 3
4. Slovačka do 21 2 1 0 1 6 : 7 3 2 1 0 1 5 : 4 3
5. Azerbejdžan do 21 4 2 0 2 3 : 5 6 2 0 0 2 0 : 6 0
6. Lihtenštajn do 21 3 1 0 2 3 : 9 3 2 0 0 2 0 : 5 0

Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Engleska do 21 4 4 0 0 13 : 3 (+10) 12
2 Austrija do 21 5 4 0 1 15 : 6 (+9) 12
3 Kosovo do 21 5 2 0 3 8 : 9 (-1) 6
4 Albanija do 21 6 1 2 3 7 : 14 (-7) 5
5 Turska do 21 5 1 1 3 7 : 12 (-5) 4
6 Andora do 21 3 0 1 2 3 : 9 (-6) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Engleska do 21 2 2 0 0 7 : 1 6 2 2 0 0 6 : 2 6
2. Austrija do 21 2 2 0 0 7 : 0 6 3 2 0 1 8 : 6 6
3. Kosovo do 21 1 1 0 0 3 : 1 3 4 1 0 3 5 : 8 3
4. Albanija do 21 4 1 0 3 3 : 10 3 2 0 2 0 4 : 4 2
5. Turska do 21 2 0 1 1 4 : 5 1 3 1 0 2 3 : 7 3
6. Andora do 21 3 0 1 2 3 : 9 1 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Češka do 21 5 3 2 0 11 : 2 (+9) 11
2 Grčka do 21 4 3 1 0 8 : 1 (+7) 10
3 Škotska do 21 5 2 2 1 4 : 2 (+2) 8
4 Hrvatska do 21 4 2 0 2 12 : 5 (+7) 6
5 Litvanija do 21 5 1 1 3 4 : 6 (-2) 4
6 San Marino do 21 5 0 0 5 0 : 23 (-23) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Češka do 21 4 2 2 0 9 : 1 8 1 1 0 0 2 : 1 3
2. Grčka do 21 2 2 0 0 6 : 0 6 2 1 1 0 2 : 1 4
3. Škotska do 21 3 1 1 1 2 : 1 4 2 1 1 0 2 : 1 4
4. Hrvatska do 21 2 0 0 2 2 : 4 0 2 2 0 0 10 : 1 6
5. Litvanija do 21 1 0 0 1 1 : 3 0 4 1 1 2 3 : 3 4
6. San Marino do 21 2 0 0 2 0 : 10 0 3 0 0 3 0 : 13 0

Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rusija do 21 5 3 2 0 10 : 2 (+8) 11
2 Poljska do 21 5 3 1 1 8 : 5 (+3) 10
3 Bugarska do 21 5 2 2 1 7 : 1 (+6) 8
4 Srbija do 21 5 2 1 2 8 : 3 (+5) 7
5 Estonija do 21 5 1 0 4 2 : 20 (-18) 3
6 Letonija do 21 5 0 2 3 2 : 6 (-4) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rusija do 21 3 2 1 0 5 : 2 7 2 1 1 0 5 : 0 4
2. Poljska do 21 2 2 0 0 5 : 0 6 3 1 1 1 3 : 5 4
3. Bugarska do 21 3 1 1 1 3 : 1 4 2 1 1 0 4 : 0 4
4. Srbija do 21 2 1 1 0 7 : 1 4 3 1 0 2 1 : 2 3
5. Estonija do 21 3 1 0 2 2 : 10 3 2 0 0 2 0 : 10 0
6. Letonija do 21 2 0 1 1 0 : 1 1 3 0 1 2 2 : 5 1

Grupa 6

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Španija do 21 4 4 0 0 8 : 0 (+8) 12
2 Kazahstan do 21 5 2 1 2 7 : 6 (+1) 7
3 Severna Makedonija do 21 4 2 1 1 10 : 6 (+4) 7
4 Izrael do 21 3 2 1 0 5 : 2 (+3) 7
5 Crna Gora do 21 6 1 1 4 5 : 8 (-3) 4
6 Farska Ostrva do 21 4 0 0 4 3 : 16 (-13) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Španija do 21 2 2 0 0 5 : 0 6 2 2 0 0 3 : 0 6
2. Kazahstan do 21 2 0 0 2 1 : 3 0 3 2 1 0 6 : 3 7
3. Severna Makedonija do 21 2 1 1 0 8 : 2 4 2 1 0 1 2 : 4 3
4. Izrael do 21 2 1 1 0 3 : 1 4 1 1 0 0 2 : 1 3
5. Crna Gora do 21 4 1 0 3 5 : 6 3 2 0 1 1 0 : 2 1
6. Farska Ostrva do 21 1 0 0 1 1 : 3 0 3 0 0 3 2 : 13 0

Grupa 7

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Holandija do 21 4 4 0 0 19 : 3 (+16) 12
2 Norveška do 21 4 2 1 1 5 : 7 (-2) 7
3 Portugalija do 21 3 2 0 1 8 : 4 (+4) 6
4 Bjelorusija do 21 4 1 2 1 12 : 4 (+8) 5
5 Kipar do 21 5 1 1 3 5 : 10 (-5) 4
6 Gibraltar do 21 4 0 0 4 0 : 21 (-21) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Holandija do 21 2 2 0 0 9 : 3 6 2 2 0 0 10 : 0 6
2. Norveška do 21 2 1 0 1 2 : 5 3 2 1 1 0 3 : 2 4
3. Portugalija do 21 1 1 0 0 4 : 0 3 2 1 0 1 4 : 4 3
4. Bjelorusija do 21 3 1 1 1 11 : 3 4 1 0 1 0 1 : 1 1
5. Kipar do 21 3 1 1 1 3 : 3 4 2 0 0 2 2 : 7 0
6. Gibraltar do 21 1 0 0 1 0 : 6 0 3 0 0 3 0 : 15 0

Grupa 8

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Danska do 21 4 4 0 0 8 : 4 (+4) 12
2 Rumunija do 21 4 3 0 1 11 : 3 (+8) 9
3 Finska do 21 5 2 1 2 8 : 6 (+2) 7
4 Ukrajina do 21 4 1 0 3 6 : 8 (-2) 3
5 Sjeverna Irska do 21 4 0 2 2 2 : 6 (-4) 2
6 Malta do 21 3 0 1 2 0 : 8 (-8) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Danska do 21 2 2 0 0 4 : 2 6 2 2 0 0 4 : 2 6
2. Rumunija do 21 3 3 0 0 10 : 1 9 1 0 0 1 1 : 2 0
3. Finska do 21 3 1 1 1 5 : 2 4 2 1 0 1 3 : 4 3
4. Ukrajina do 21 3 1 0 2 6 : 5 3 1 0 0 1 0 : 3 0
5. Sjeverna Irska do 21 1 0 1 0 0 : 0 1 3 0 1 2 2 : 6 1
6. Malta do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 3 0 1 2 0 : 8 1

Grupa 9

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Belgija do 21 4 2 1 1 7 : 4 (+3) 7
2 Njemačka do 21 3 2 0 1 9 : 4 (+5) 6
3 BiH do 21 3 1 1 1 4 : 2 (+2) 4
4 Moldavija do 21 3 1 0 2 3 : 9 (-6) 3
5 Vels do 21 3 1 0 2 3 : 7 (-4) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Belgija do 21 2 1 1 0 4 : 1 4 2 1 0 1 3 : 3 3
2. Njemačka do 21 1 0 0 1 2 : 3 0 2 2 0 0 7 : 1 6
3. BiH do 21 2 1 0 1 4 : 2 3 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Moldavija do 21 1 1 0 0 2 : 1 3 2 0 0 2 1 : 8 0
5. Vels do 21 2 1 0 1 2 : 5 3 1 0 0 1 1 : 2 0
Prvaci grupa i najbolja drugoplasirana ekipa (pri čemu se ne računaju rezultati sa ekipama koje završe na 6. mestu) idu direktno na završni turnir , ostalih osam drugoplasiranih ekipa idu u plej of.
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno