Rezultati po danu
Po takmičenju
Urugvaj, Urugvaj 1 (Apertura)
Sentro Atletiko Feniks - Progreso
Sentro Atletiko Feniks
Progreso
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penjarol | 9 | 8 | 1 | 0 | 19 | : | 4 | (+15) | 25 |
2 | Progreso | 9 | 6 | 3 | 0 | 21 | : | 13 | (+8) | 21 |
3 | Nasional Mont. | 9 | 5 | 4 | 0 | 18 | : | 8 | (+10) | 19 |
4 | Defensor Sport. | 9 | 4 | 3 | 2 | 17 | : | 11 | (+6) | 15 |
5 | Boston River | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 | : | 10 | (+2) | 15 |
6 | River Plata M. | 9 | 3 | 3 | 3 | 13 | : | 11 | (+2) | 12 |
7 | Rasing Montevideo | 9 | 3 | 3 | 3 | 13 | : | 12 | (+1) | 12 |
8 | Sero Largo | 9 | 3 | 3 | 3 | 8 | : | 8 | (0) | 12 |
9 | Liverpul Mont. | 9 | 2 | 5 | 2 | 14 | : | 13 | (+1) | 11 |
10 | Danubio | 9 | 2 | 3 | 4 | 6 | : | 10 | (-4) | 9 |
11 | Atletiko Sero | 9 | 1 | 5 | 3 | 10 | : | 16 | (-6) | 8 |
12 | Mont. Vonderers | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | : | 14 | (-6) | 8 |
13 | Miramar Mis. | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | : | 15 | (-4) | 7 |
14 | Dep. Maldonado | 9 | 2 | 1 | 6 | 8 | : | 14 | (-6) | 7 |
15 | Rampla Juniors | 9 | 2 | 1 | 6 | 8 | : | 21 | (-13) | 7 |
16 | Sentro Atletiko Feniks | 9 | 0 | 4 | 5 | 5 | : | 11 | (-6) | 4 |
Penjarol - Kopa Libertadores
Iz lige se ispada nakon Klausure, na osnovu tabele za opstanak.
Iz lige se ispada nakon Klausure, na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Penjarol | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | : | 0 | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | : | 4 | 15 | |
2. | Progreso | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | : | 6 | 12 | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | : | 7 | 9 | |
3. | Nasional Mont. | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | : | 3 | 13 | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | : | 5 | 6 | |
4. | Defensor Sport. | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | : | 4 | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | : | 7 | 5 | |
5. | Boston River | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | : | 6 | 3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 12 | |
6. | River Plata M. | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | : | 6 | 10 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 5 | 2 | |
7. | Rasing Montevideo | 5 | 0 | 3 | 2 | 6 | : | 8 | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | 9 | |
8. | Sero Largo | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 4 | 4 | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 4 | 8 | |
9. | Liverpul Mont. | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | : | 7 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | : | 6 | 8 | |
10. | Danubio | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 4 | 2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | : | 6 | 7 | |
11. | Atletiko Sero | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | : | 5 | 6 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 11 | 2 | |
12. | Mont. Vonderers | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 6 | 1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 8 | 7 | |
13. | Miramar Mis. | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | : | 10 | 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 5 | |
14. | Dep. Maldonado | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 7 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 4 | |
15. | Rampla Juniors | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | 7 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | : | 15 | 0 | |
16. | Sentro Atletiko Feniks | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 9 | 1 | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | : | 2 | 3 |
Sentro Atletiko Feniks
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21.04.2024 | Mont. Vonderers | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
13.04.2024 | Atletiko Sero | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
07.04.2024 | Liverpul Mont. | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
30.03.2024 | Rampla Juniors | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
16.03.2024 | River Plata M. | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
08.03.2024 | Miramar Mis. | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
03.03.2024 | Boston River | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
25.02.2024 | Sero Largo | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
22.02.2024 | Atletiko Sero | 1:1 | 0-2 | Urugvaj, Kup | 2023 | |||
17.02.2024 | Danubio | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 |
Progreso
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21.04.2024 | River Plata M. | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
13.04.2024 | Boston River | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
06.04.2024 | Danubio | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
31.03.2024 | Dep. Maldonado | 3:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
27.03.2024 | Rampla Juniors | 4:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
23.03.2024 | Nasional Mont. | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
10.03.2024 | Rasing Montevideo | 4:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
01.03.2024 | Atletiko Sero | 3:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
17.02.2024 | Miramar Mis. | 3:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
03.12.2023 | Urugvaj Montevideo | 3:1 | 3+ | Urugvaj 2 | 2023 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2021 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2021 | |||
11.07.2021 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2021 | |||
02.02.2021 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2020 | |||
08.08.2020 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2020 | |||
16.11.2019 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2019 | |||
11.05.2019 | 0:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2019 | |||
12.08.2018 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2018 | |||
25.02.2018 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2018 | |||
30.03.2013 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2012/2013 | |||
07.10.2012 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2012/2013 | |||
14.03.2009 | 3:1 | 3+ | Urugvaj 2 | 2008/2009 | |||
04.10.2008 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 2 | 2008/2009 | |||
09.03.2008 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2007/2008 | |||
08.09.2007 | 4:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2007/2008 | |||
08.04.2006 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2006 | |||
11.03.2002 | 4:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2002 | |||
25.11.2000 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 2 po | 2000 | |||
26.08.2000 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2000 | |||
08.04.2000 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2000 |
Sentro Atletiko Feniks | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 19 | 10 | 3 | 6 | 28:18 | (+10) | 46 | 1,47 | 0,95 | 2,42 | 9 | 10 | 47:53 |
Domaćin | 9 | 5 | 2 | 2 | 17:9 | (+8) | 26 | 1,89 | 1,00 | 2,89 | 3 | 6 | 33:67 |
Gost | 10 | 5 | 1 | 4 | 11:9 | (+2) | 20 | 1,10 | 0,90 | 2,00 | 6 | 4 | 60:40 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari