Rezultati po danu
Po takmičenju
Argentina, Argentina, Liga Kup - po grupama
Himnazia La Plata - Atletiko Tukuman
Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
---|
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Himnazia La Plata
Atletiko Tukuman
- Atletiko Tukuman je bez pobjede u posljednjih 11 mečeva u takmičenju Argentina, Liga Kup - po grupama.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Atletiko Tukuman je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Argentina, Liga Kup - po grupama.
Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
---|---|---|---|---|---|---|
Meridianbet.ba | 2.08 | 2.85 | 3.55 | 1.38 | 2.80 | |
Prosječne kvote | 2.08 | 2.85 | 3.55 | 1.38 | 2.80 |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Zona A
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plata | 11 | 5 | 6 | 0 | 21 | : | 7 | (+14) | 21 |
2 | Arg. Juniors | 11 | 6 | 3 | 2 | 20 | : | 10 | (+10) | 21 |
3 | Velez Sarsfild | 11 | 6 | 3 | 2 | 13 | : | 12 | (+1) | 21 |
4 | Taljeres | 11 | 5 | 4 | 2 | 20 | : | 13 | (+7) | 19 |
5 | Barakas Sentral | 11 | 5 | 4 | 2 | 12 | : | 9 | (+3) | 19 |
6 | Independiente | 11 | 5 | 3 | 3 | 10 | : | 7 | (+3) | 18 |
7 | Instituto | 11 | 5 | 2 | 4 | 14 | : | 9 | (+5) | 17 |
8 | Rozario Sentral | 11 | 4 | 2 | 5 | 7 | : | 13 | (-6) | 14 |
9 | Himnazia La Plata | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | : | 17 | (-4) | 13 |
10 | Banfild | 11 | 2 | 5 | 4 | 10 | : | 12 | (-2) | 11 |
11 | Deportivo Riestra | 11 | 3 | 2 | 6 | 6 | : | 13 | (-7) | 11 |
12 | Hurakan B.Aires | 11 | 2 | 3 | 6 | 7 | : | 12 | (-5) | 9 |
13 | Indep. Rivadavia | 11 | 2 | 1 | 8 | 11 | : | 21 | (-10) | 7 |
14 | Atletiko Tukuman | 11 | 0 | 6 | 5 | 4 | : | 16 | (-12) | 6 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | River Plata | 6 | 3 | 3 | 0 | 13 | : | 4 | 12 | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | : | 3 | 9 | |
2. | Arg. Juniors | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | : | 4 | 18 | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | : | 6 | 3 | |
3. | Velez Sarsfild | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | : | 4 | 13 | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 8 | 8 | |
4. | Taljeres | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | : | 6 | 10 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | : | 7 | 9 | |
5. | Barakas Sentral | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | : | 6 | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | : | 3 | 8 | |
6. | Independiente | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | 7 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | : | 3 | 11 | |
7. | Instituto | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 6 | 8 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 3 | 9 | |
8. | Rozario Sentral | 4 | 3 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 10 | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | : | 12 | 4 | |
9. | Himnazia La Plata | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | : | 7 | 7 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | : | 10 | 6 | |
10. | Banfild | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | : | 6 | 5 | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | : | 6 | 6 | |
11. | Deportivo Riestra | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | : | 7 | 6 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 6 | 5 | |
12. | Hurakan B.Aires | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | : | 9 | 3 | |
13. | Indep. Rivadavia | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 8 | 3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | : | 13 | 4 | |
14. | Atletiko Tukuman | 6 | 0 | 5 | 1 | 3 | : | 6 | 5 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | : | 10 | 1 |
Zona B
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 12 | 7 | 2 | 3 | 19 | : | 10 | (+9) | 23 |
2 | Godoj Kruz | 11 | 7 | 2 | 2 | 13 | : | 4 | (+9) | 23 |
3 | Estudijantes LP | 10 | 5 | 3 | 2 | 11 | : | 7 | (+4) | 18 |
4 | Njuels Old Bojs | 11 | 5 | 3 | 3 | 11 | : | 11 | (0) | 18 |
5 | Union Santa Fe | 12 | 4 | 5 | 3 | 14 | : | 12 | (+2) | 17 |
6 | Defensa Husticia | 11 | 4 | 5 | 2 | 13 | : | 13 | (0) | 17 |
7 | Boka Juniors | 10 | 4 | 4 | 2 | 14 | : | 9 | (+5) | 16 |
8 | Rasing Klub | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | : | 10 | (+5) | 15 |
9 | San Lorenco | 11 | 3 | 6 | 2 | 9 | : | 10 | (-1) | 15 |
10 | Platense | 11 | 2 | 6 | 3 | 5 | : | 11 | (-6) | 12 |
11 | Sentral Kordoba SdE | 11 | 2 | 4 | 5 | 9 | : | 12 | (-3) | 10 |
12 | Sarmiento | 11 | 2 | 3 | 6 | 9 | : | 16 | (-7) | 9 |
13 | Belgrano | 11 | 1 | 5 | 5 | 13 | : | 15 | (-2) | 8 |
14 | Tigre | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 | : | 17 | (-12) | 5 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lanus | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 8 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | : | 3 | 15 | |
2. | Godoj Kruz | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | : | 3 | 11 | 5 | 4 | 0 | 1 | 7 | : | 1 | 12 | |
3. | Estudijantes LP | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 2 | 10 | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 5 | 8 | |
4. | Njuels Old Bojs | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | : | 7 | 8 | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | : | 4 | 10 | |
5. | Union Santa Fe | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 8 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | : | 5 | 9 | |
6. | Defensa Husticia | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 7 | 8 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | : | 6 | 9 | |
7. | Boka Juniors | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 | : | 5 | 11 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 4 | 5 | |
8. | Rasing Klub | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 6 | 7 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 4 | 8 | |
9. | San Lorenco | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | : | 3 | 11 | 5 | 0 | 4 | 1 | 4 | : | 7 | 4 | |
10. | Platense | 5 | 1 | 4 | 0 | 2 | : | 1 | 7 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | : | 10 | 5 | |
11. | Sentral Kordoba SdE | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 5 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 7 | 5 | |
12. | Sarmiento | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 7 | 4 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | : | 9 | 5 | |
13. | Belgrano | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | : | 7 | 6 | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | : | 8 | 2 | |
14. | Tigre | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | : | 6 | 4 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | : | 11 | 1 |
Himnazia La Plata
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | River Plata | 1:3 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
09.03.2024 | Barakas Sentral | 2:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
06.03.2024 | Arg. Juniors | 0:2 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
29.02.2024 | Instituto | 1:3 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
25.02.2024 | Estudijantes LP | 0:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
18.02.2024 | Rozario Sentral | 1:2 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
13.02.2024 | Hurakan B.Aires | 3:1 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
10.02.2024 | Velez Sarsfild | 1:3 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
06.02.2024 | Sentro Espanjol | 2:1 | 3+ | Argentina, Kup | 2024 | |||
03.02.2024 | Independiente | 1:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 |
Atletiko Tukuman
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21.03.2024 | Defensores Belgrano | 4:0 | 3+ | Argentina, Kup | 2024 | |||
17.03.2024 | Indep. Rivadavia | 2:2 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
10.03.2024 | Taljeres | 1:4 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
07.03.2024 | Banfild | 0:3 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
02.03.2024 | Velez Sarsfild | 0:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
27.02.2024 | Sentral Kordoba SdE | 0:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
19.02.2024 | Deportivo Riestra | 0:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
15.02.2024 | River Plata | 0:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
12.02.2024 | Barakas Sentral | 0:2 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
07.02.2024 | Arg. Juniors | 0:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11.11.2023 | 1:2 | 3+ | Argentina, LK | 2023 | |||
12.07.2023 | 0:2 | 0-2 | Argentina 1 | 2023 | |||
10.07.2022 | 0:2 | 0-2 | Argentina 1 | 2022 | |||
08.04.2022 | 2:1 | 3+ | Argentina, LK | 2022 | |||
08.08.2021 | 1:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2021 | |||
20.03.2021 | 2:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2021 | |||
11.01.2021 | 0:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2020/2021 | |||
29.02.2020 | 1:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2019/2020 | |||
26.01.2019 | 1:4 | 3+ | Argentina 1 | 2018/2019 | |||
13.04.2018 | 1:2 | 3+ | Argentina 1 | 2017/2018 | |||
01.04.2017 | 1:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2016/2017 | |||
15.03.2013 | 0:0 | 0-2 | Argentina 2 | 2012/2013 | |||
16.09.2012 | 1:1 | 0-2 | Argentina 2 | 2012/2013 | |||
13.02.2012 | 2:0 | 0-2 | Argentina 2 | 2011/2012 | |||
12.08.2011 | 3:2 | 3+ | Argentina 2 | 2011/2012 | |||
15.05.2010 | 3:3 | 3+ | Argentina 1 | 2009/2010 | |||
14.12.2009 | 0:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2009/2010 |
Himnazia La Plata | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 17 | 7 | 3 | 7 | 19:21 | (-2) | 40 | 1,12 | 1,24 | 2,35 | 11 | 6 | 65:35 |
Domaćin | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:10 | (+2) | 22 | 1,33 | 1,11 | 2,44 | 5 | 4 | 56:44 |
Gost | 8 | 3 | 1 | 4 | 7:11 | (-4) | 18 | 0,88 | 1,38 | 2,25 | 6 | 2 | 75:25 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari