Rusija, Rusija 2

Luč - Čaika Pesčanokopski

Luč

  (Luč Energija)

Čaika Pesčanokopski

 


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Himki 9 6 3 0 23 : 6 (+17) 21
2 Rotor 8 6 1 1 14 : 5 (+9) 19
3 Torpedo 8 6 1 1 13 : 6 (+7) 19
4 Čertanovo 9 5 3 1 10 : 6 (+4) 18
5 Tom 8 4 3 1 9 : 3 (+6) 15
6 Luč 9 3 3 3 14 : 15 (-1) 12
7 Šinjik 8 3 3 2 10 : 9 (+1) 12
8 Spartak Moskva II 8 3 3 2 13 : 10 (+3) 12
9 SKA-Habarovsk 9 3 3 3 10 : 8 (+2) 12
10 FK Armavir 8 3 2 3 9 : 10 (-1) 11
11 Nižnij Novgorod 9 2 3 4 8 : 13 (-5) 9
12 Neftehimik Niž. 9 2 3 4 11 : 12 (-1) 9
13 Baltika 8 3 0 5 8 : 10 (-2) 9
14 Tekstilčik 8 2 2 4 10 : 14 (-4) 8
15 Krasnodar II 8 2 2 4 7 : 11 (-4) 8
16 Mordovija 9 2 2 5 8 : 13 (-5) 8
17 Avangard Kursk 8 2 2 4 8 : 15 (-7) 8
18 Čaika Pesčanokopski 8 1 4 3 3 : 6 (-3) 7
19 Jenisej 8 1 3 4 4 : 12 (-8) 6
20 Fakel 9 1 2 6 4 : 12 (-8) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Himki 4 4 0 0 13 : 2 12 5 2 3 0 10 : 4 9
2. Rotor 2 1 1 0 4 : 3 4 6 5 0 1 10 : 2 15
3. Torpedo 4 3 1 0 9 : 4 10 4 3 0 1 4 : 2 9
4. Čertanovo 4 2 1 1 4 : 3 7 5 3 2 0 6 : 3 11
5. Tom 6 3 2 1 6 : 2 11 2 1 1 0 3 : 1 4
6. Luč 7 2 2 3 11 : 13 8 2 1 1 0 3 : 2 4
7. Šinjik 4 1 2 1 3 : 4 5 4 2 1 1 7 : 5 7
8. Spartak Moskva II 3 1 1 1 5 : 4 4 5 2 2 1 8 : 6 8
9. SKA-Habarovsk 6 2 1 3 5 : 5 7 3 1 2 0 5 : 3 5
10. FK Armavir 4 2 1 1 5 : 5 7 4 1 1 2 4 : 5 4
11. Nižnij Novgorod 5 2 1 2 6 : 8 7 4 0 2 2 2 : 5 2
12. Neftehimik Niž. 4 0 2 2 4 : 6 2 5 2 1 2 7 : 6 7
13. Baltika 4 1 0 3 3 : 5 3 4 2 0 2 5 : 5 6
14. Tekstilčik 3 0 1 2 2 : 6 1 5 2 1 2 8 : 8 7
15. Krasnodar II 3 0 1 2 2 : 4 1 5 2 1 2 5 : 7 7
16. Mordovija 5 1 1 3 3 : 7 4 4 1 1 2 5 : 6 4
17. Avangard Kursk 4 1 2 1 4 : 6 5 4 1 0 3 4 : 9 3
18. Čaika Pesčanokopski 3 0 1 2 0 : 3 1 5 1 3 1 3 : 3 6
19. Jenisej 3 0 1 2 2 : 6 1 5 1 2 2 2 : 6 5
20. Fakel 6 1 2 3 3 : 6 5 3 0 0 3 1 : 6 0

Luč

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
18.08.2019 Fakel 3:0 3+ Rusija 2 2019/2020
14.08.2019 Čaika Pesčanokopski 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
10.08.2019 Torpedo 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
03.08.2019 Spartak Moskva II 2:4 3+ Rusija 2 2019/2020
28.07.2019 Šinjik 2:1 3+ Rusija 2 2019/2020
24.07.2019 Neftehimik Niž. 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
20.07.2019 Tom 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
13.07.2019 Krasnodar II 2:1 3+ Rusija 2 2019/2020
07.07.2019 Himki 2:5 3+ Rusija 2 2019/2020
25.05.2019 Himki 1:2 3+ Rusija 2 2018/2019

Čaika Pesčanokopski

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.08.2019 Luč 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
10.08.2019 FK Armavir 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020
03.08.2019 Nižnij Novgorod 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
28.07.2019 Mordovija 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
24.07.2019 SKA-Habarovsk 0:2 0-2 Rusija 2 2019/2020
20.07.2019 Baltika 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
13.07.2019 Fakel 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
07.07.2019 Čertanovo 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
26.09.2018 Anži 1:2 3+ Rusija, Kup 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.08.2019 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
Luč
Ukupno 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0
Domaćin 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Comments

You must be logged in to post a comment
There are no any comment yet.


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno