Rezultati po danu
Po takmičenju
Maroko, Maroko 1
Muludija Oujda - FAR Rabat
Muludija Oujda
FAR Rabat
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FAR Rabat | 25 | 19 | 4 | 2 | 54 | : | 16 | (+38) | 61 |
2 | Raja Kazablanka | 25 | 16 | 9 | 0 | 41 | : | 13 | (+28) | 57 |
3 | Renaisans Berkane | 25 | 11 | 10 | 4 | 30 | : | 15 | (+15) | 43 |
4 | FUS Rabat | 25 | 10 | 9 | 6 | 26 | : | 22 | (+4) | 39 |
5 | Vidad Kazablanka | 25 | 10 | 7 | 8 | 28 | : | 24 | (+4) | 37 |
6 | Union Tuarga | 25 | 9 | 7 | 9 | 27 | : | 28 | (-1) | 34 |
7 | Olimpik Safi | 25 | 8 | 10 | 7 | 24 | : | 22 | (+2) | 34 |
8 | Magreb Tetuan | 25 | 7 | 12 | 6 | 23 | : | 21 | (+2) | 33 |
9 | Khemis Zemamra | 25 | 8 | 7 | 10 | 28 | : | 30 | (-2) | 31 |
10 | Magreb Fes | 25 | 7 | 8 | 10 | 28 | : | 28 | (0) | 29 |
11 | Hasania Agadir | 25 | 6 | 9 | 10 | 24 | : | 35 | (-11) | 27 |
12 | Itihad Tanger | 25 | 5 | 10 | 10 | 24 | : | 34 | (-10) | 25 |
13 | JS Sualem | 25 | 6 | 5 | 14 | 25 | : | 39 | (-14) | 23 |
14 | Čabab Mohamedia | 25 | 6 | 5 | 14 | 19 | : | 34 | (-15) | 23 |
15 | Muludija Oujda | 25 | 5 | 7 | 13 | 19 | : | 41 | (-22) | 22 |
16 | Jusufija Berešid | 25 | 4 | 7 | 14 | 18 | : | 36 | (-18) | 19 |
1. i 2. mesto - Afrička Liga Šampiona Kvalifikacije
3. I 4. mesto - Afrički Kup Konfederacije Kvalifikacije
3. I 4. mesto - Afrički Kup Konfederacije Kvalifikacije
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FAR Rabat | 12 | 10 | 2 | 0 | 28 | : | 5 | 32 | 13 | 9 | 2 | 2 | 26 | : | 11 | 29 | |
2. | Raja Kazablanka | 13 | 12 | 1 | 0 | 26 | : | 5 | 37 | 12 | 4 | 8 | 0 | 15 | : | 8 | 20 | |
3. | Renaisans Berkane | 12 | 7 | 4 | 1 | 19 | : | 7 | 25 | 13 | 4 | 6 | 3 | 11 | : | 8 | 18 | |
4. | FUS Rabat | 13 | 4 | 7 | 2 | 11 | : | 10 | 19 | 12 | 6 | 2 | 4 | 15 | : | 12 | 20 | |
5. | Vidad Kazablanka | 12 | 6 | 2 | 4 | 15 | : | 12 | 20 | 13 | 4 | 5 | 4 | 13 | : | 12 | 17 | |
6. | Union Tuarga | 12 | 6 | 3 | 3 | 15 | : | 12 | 21 | 13 | 3 | 4 | 6 | 12 | : | 16 | 13 | |
7. | Olimpik Safi | 13 | 7 | 5 | 1 | 19 | : | 10 | 26 | 12 | 1 | 5 | 6 | 5 | : | 12 | 8 | |
8. | Magreb Tetuan | 13 | 3 | 8 | 2 | 12 | : | 9 | 17 | 12 | 4 | 4 | 4 | 11 | : | 12 | 16 | |
9. | Khemis Zemamra | 13 | 5 | 4 | 4 | 14 | : | 11 | 19 | 12 | 3 | 3 | 6 | 14 | : | 19 | 12 | |
10. | Magreb Fes | 12 | 5 | 2 | 5 | 15 | : | 14 | 17 | 13 | 2 | 6 | 5 | 13 | : | 14 | 12 | |
11. | Hasania Agadir | 13 | 4 | 6 | 3 | 17 | : | 18 | 18 | 12 | 2 | 3 | 7 | 7 | : | 17 | 9 | |
12. | Itihad Tanger | 12 | 2 | 5 | 5 | 10 | : | 16 | 11 | 13 | 3 | 5 | 5 | 14 | : | 18 | 14 | |
13. | JS Sualem | 13 | 4 | 5 | 4 | 17 | : | 17 | 17 | 12 | 2 | 0 | 10 | 8 | : | 22 | 6 | |
14. | Čabab Mohamedia | 13 | 4 | 2 | 7 | 11 | : | 17 | 14 | 12 | 2 | 3 | 7 | 8 | : | 17 | 9 | |
15. | Muludija Oujda | 12 | 4 | 3 | 5 | 12 | : | 18 | 15 | 13 | 1 | 4 | 8 | 7 | : | 23 | 7 | |
16. | Jusufija Berešid | 12 | 3 | 4 | 5 | 6 | : | 10 | 13 | 13 | 1 | 3 | 9 | 12 | : | 26 | 6 |
Muludija Oujda
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | Hasania Agadir | 2:2 | 3+ | Maroko 1 | 2023/2024 | |||
04.04.2024 | Rasing Kazablanka | 3:2 | 3+ | Maroko, Kup | 2023/2024 | |||
21.03.2024 | Vidad Kazablanka | 0:2 | 0-2 | Maroko 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Magreb Tetuan | 0:1 | 0-2 | Maroko 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Olimpik Safi | 1:3 | 3+ | Maroko 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Magreb Fes | 0:1 | 0-2 | Maroko 1 | 2023/2024 | |||
22.02.2024 | Jusufija Berešid | 1:1 | 0-2 | Maroko 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | FAR Rabat | 0:5 | 3+ | Maroko 1 | 2023/2024 | |||
15.02.2024 | Itihad Tanger | 1:1 | 0-2 | Maroko 1 | 2023/2024 | |||
11.02.2024 | Union Tuarga | 0:2 | 0-2 | Maroko 1 | 2023/2024 |
FAR Rabat
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | Vidad Kazablanka | 1:0 | 0-2 | Maroko 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Olimpik Safi | 1:0 | 0-2 | Maroko 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Jusufija Berešid | 2:0 | 0-2 | Maroko 1 | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Renaisans Berkane | 2:1 | 3+ | Maroko 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Itihad Tanger | 2:1 | 3+ | Maroko 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Union Tuarga | 3:0 | 3+ | Maroko 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Muludija Oujda | 5:0 | 3+ | Maroko 1 | 2023/2024 | |||
14.02.2024 | Khemis Zemamra | 1:0 | 0-2 | Maroko 1 | 2023/2024 | |||
11.02.2024 | Raja Kazablanka | 1:1 | 0-2 | Maroko 1 | 2023/2024 | |||
08.02.2024 | Čabab Mohamedia | 3:0 | 3+ | Maroko 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Muludija Oujda | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 27 | 2 | 9 | 16 | 17:42 | (-25) | 59 | 0,63 | 1,56 | 2,19 | 17 | 10 | 63:37 |
Domaćin | 14 | 1 | 7 | 6 | 8:17 | (-9) | 25 | 0,57 | 1,21 | 1,79 | 10 | 4 | 71:29 |
Gost | 13 | 1 | 2 | 10 | 9:25 | (-16) | 34 | 0,69 | 1,92 | 2,62 | 7 | 6 | 54:46 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari