Rezultati po danu
Po takmičenju
Čile, Čile 1
Njublense - Union La Kalera
Njublense
Union La Kalera
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportes Ikike | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | : | 6 | (+9) | 16 |
2 | Universidad Čile | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | (+5) | 13 |
3 | Kobreloa | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 7 | (-1) | 10 |
4 | O Higins | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | : | 7 | (-1) | 9 |
5 | Palestino | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 2 | (+4) | 8 |
6 | Everton VdM | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 7 | (+2) | 8 |
7 | Kokimbo Unido | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 8 |
8 | Kolo Kolo | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 2 | (+3) | 7 |
9 | Union Espanjola | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 7 |
10 | Njublense | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | (0) | 7 |
11 | Uačipato | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 7 |
12 | Univ. Katolika | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 5 | (-1) | 5 |
13 | Union La Kalera | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | : | 5 | (-3) | 5 |
14 | Audaks Italijano | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | : | 9 | (-5) | 4 |
15 | Kobresal | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | : | 9 | (-3) | 2 |
16 | Deportes Kopijapo | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | : | 12 | (-8) | 0 |
1. i 2.mesto - Kopa Libertadores
3.mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7.mesto - Kopa Sudamerikana
3.mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7.mesto - Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Deportes Ikike | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 3 | 9 | |
2. | Universidad Čile | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | |
3. | Kobreloa | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 5 | 3 | |
4. | O Higins | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | |
5. | Palestino | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | |
6. | Everton VdM | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | 4 | |
7. | Kokimbo Unido | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 4 | |
8. | Kolo Kolo | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 1 | 4 | |
9. | Union Espanjola | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
10. | Njublense | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
11. | Uačipato | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | |
12. | Univ. Katolika | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | |
13. | Union La Kalera | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | |
14. | Audaks Italijano | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 4 | |
15. | Kobresal | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 1 | |
16. | Deportes Kopijapo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 6 | 0 |
Njublense
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Everton VdM | 2:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
11.03.2024 | Deportes Kopijapo | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
02.03.2024 | Audaks Italijano | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
23.02.2024 | Univ. Katolika | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
17.02.2024 | Kokimbo Unido | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
09.12.2023 | Universidad Čile | 1:3 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
03.12.2023 | Uačipato | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2023 | |||
26.11.2023 | Deportes Kopijapo | 1:1 | 0-2 | Čile 1 | 2023 | |||
12.11.2023 | Palestino | 1:1 | 0-2 | Čile 1 | 2023 | |||
08.10.2023 | Audaks Italijano | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2023 |
Union La Kalera
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.03.2024 | Univ. Katolika | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
17.03.2024 | Palestino | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
12.03.2024 | Kobreloa | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
06.03.2024 | Everton VdM | 1:0 | 0-2 | Kopa Sudamerikana | 2024 | |||
03.03.2024 | Deportes Ikike | 1:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
25.02.2024 | Uačipato | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
09.12.2023 | Univ. Katolika | 0:3 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
01.12.2023 | Kokimbo Unido | 2:1 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
24.11.2023 | Union Espanjola | 4:0 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
12.11.2023 | Kolo Kolo | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15.08.2023 | 1:1 | 0-2 | Čile 1 | 2023 | |||
26.02.2023 | 1:1 | 0-2 | Čile 1 | 2023 | |||
11.07.2022 | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2022 | |||
16.03.2022 | 1:2 | 3+ | Kopa Sudamerikana | 2022 | |||
09.03.2022 | 0:0 | 0-2 | Kopa Sudamerikana | 2022 | |||
14.02.2022 | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2022 | |||
16.10.2021 | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2021 | |||
31.05.2021 | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2021 | |||
21.07.2019 | 1:1 | 0-2 | Čile, Kup | 2019 | |||
14.07.2019 | 1:1 | 0-2 | Čile, Kup | 2019 | |||
10.09.2017 | 0:1 | 0-2 | Čile 2 | 2017 | |||
15.04.2017 | 2:1 | 3+ | Čile 2 | 2016/2017 | |||
27.11.2016 | 2:2 | 3+ | Čile 2 | 2016/2017 | |||
05.02.2015 | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2014/2015 | |||
16.08.2014 | 2:3 | 3+ | Čile 1 | 2014/2015 | |||
15.01.2014 | 2:0 | 0-2 | Čile 1 | 2013/2014 | |||
11.08.2013 | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2013/2014 | |||
28.04.2013 | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2013 | |||
20.11.2011 | 1:3 | 3+ | Čile 1 | 2011 | |||
15.05.2011 | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2011 | |||
15.10.2006 | 1:0 | 0-2 | Čile 2 | 2006 | |||
27.08.2006 | 1:0 | 0-2 | Čile 2 | 2006 | |||
26.06.2006 | 3:3 | 3+ | Čile 2 | 2006 | |||
09.04.2006 | 3:2 | 3+ | Čile 2 | 2006 | |||
16.09.2005 | 2:1 | 3+ | Čile 2 | 2005 | |||
19.06.2005 | 1:2 | 3+ | Čile 2 | 2005 |
Njublense | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 26 | 6 | 9 | 11 | 29:37 | (-8) | 66 | 1,12 | 1,42 | 2,54 | 14 | 12 | 54:46 |
Domaćin | 14 | 3 | 5 | 6 | 13:18 | (-5) | 31 | 0,93 | 1,29 | 2,21 | 9 | 5 | 64:36 |
Gost | 12 | 3 | 4 | 5 | 16:19 | (-3) | 35 | 1,33 | 1,58 | 2,92 | 5 | 7 | 42:58 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari