Rezultati po danu
Po takmičenju
Slovenija, Slovenija 1
Olimpija - Celje
Olimpija
Celje
(Publikum Celje)
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Celje | 27 | 19 | 5 | 3 | 59 | : | 21 | (+38) | 62 |
2 | Olimpija | 26 | 14 | 8 | 4 | 51 | : | 31 | (+20) | 50 |
3 | Maribor | 26 | 12 | 7 | 7 | 46 | : | 29 | (+17) | 43 |
4 | AŠK Bravo | 27 | 11 | 9 | 7 | 35 | : | 31 | (+4) | 42 |
5 | Koper | 26 | 10 | 7 | 9 | 38 | : | 36 | (+2) | 37 |
6 | Mura | 27 | 8 | 7 | 12 | 28 | : | 38 | (-10) | 31 |
7 | Domžale | 26 | 9 | 2 | 15 | 35 | : | 42 | (-7) | 29 |
8 | Rogaška | 27 | 7 | 5 | 15 | 26 | : | 48 | (-22) | 26 |
9 | Aluminij | 27 | 7 | 4 | 16 | 26 | : | 51 | (-25) | 25 |
10 | Radomlje | 27 | 6 | 6 | 15 | 24 | : | 41 | (-17) | 24 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Celje | 13 | 10 | 1 | 2 | 29 | : | 10 | 31 | 14 | 9 | 4 | 1 | 30 | : | 11 | 31 | |
2. | Olimpija | 12 | 5 | 6 | 1 | 19 | : | 12 | 21 | 14 | 9 | 2 | 3 | 32 | : | 19 | 29 | |
3. | Maribor | 13 | 10 | 1 | 2 | 30 | : | 10 | 31 | 13 | 2 | 6 | 5 | 16 | : | 19 | 12 | |
4. | AŠK Bravo | 14 | 7 | 4 | 3 | 19 | : | 15 | 25 | 13 | 4 | 5 | 4 | 16 | : | 16 | 17 | |
5. | Koper | 14 | 5 | 3 | 6 | 22 | : | 22 | 18 | 12 | 5 | 4 | 3 | 16 | : | 14 | 19 | |
6. | Mura | 14 | 4 | 5 | 5 | 16 | : | 17 | 17 | 13 | 4 | 2 | 7 | 12 | : | 21 | 14 | |
7. | Domžale | 12 | 5 | 1 | 6 | 17 | : | 16 | 16 | 14 | 4 | 1 | 9 | 18 | : | 26 | 13 | |
8. | Rogaška | 13 | 3 | 4 | 6 | 11 | : | 16 | 13 | 14 | 4 | 1 | 9 | 15 | : | 32 | 13 | |
9. | Aluminij | 14 | 3 | 2 | 9 | 16 | : | 30 | 11 | 13 | 4 | 2 | 7 | 10 | : | 21 | 14 | |
10. | Radomlje | 14 | 2 | 3 | 9 | 13 | : | 28 | 9 | 13 | 4 | 3 | 6 | 11 | : | 13 | 15 |
Olimpija
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | AŠK Bravo | 1:1 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Mura | 1:1 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
07.03.2024 | Koper | 2:4 | 3+ | Slovenija, Kup | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Celje | 1:1 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Aluminij | 4:0 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
21.02.2024 | Domžale | 1:0 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Radomlje | 3:1 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
10.02.2024 | Rogaška | 2:2 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
14.12.2023 | Slovan Bratislava | 2:1 | 3+ | Liga Konferencija | 2023/2024 | |||
10.12.2023 | Koper | 4:2 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 |
Celje
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Radomlje | 2:1 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
14.03.2024 | Koper | 3:1 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Maribor | 1:1 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Olimpija | 1:1 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Domžale | 1:2 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
22.02.2024 | Rogaška | 4:1 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | AŠK Bravo | 0:0 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
11.02.2024 | Mura | 4:1 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
16.12.2023 | Koper | 2:0 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
09.12.2023 | Aluminij | 3:1 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Olimpija | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 83 | 35 | 27 | 21 | 118:104 | (+14) | 222 | 1,42 | 1,25 | 2,67 | 40 | 43 | 48:52 |
Domaćin | 43 | 20 | 11 | 12 | 64:56 | (+8) | 120 | 1,49 | 1,30 | 2,79 | 20 | 23 | 47:53 |
Gost | 40 | 15 | 16 | 9 | 54:48 | (+6) | 102 | 1,35 | 1,20 | 2,55 | 20 | 20 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari