Rezultati po danu
Po takmičenju
Bjelorusija, Belorusija 1
Šahtjor Soligorsk - Smorgon
Šahtjor Soligorsk
Smorgon
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | (+5) | 3 |
2 | Slavija Mozir | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | (+2) | 3 |
3 | Neman | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | (+1) | 3 |
4 | BATE | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
5 | Šahtjor Soligorsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
6 | Torpedo BelAZ | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
7 | Dinamo Brest | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
8 | Gomelj | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
9 | Isloč | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
10 | Sluck | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
11 | Naftan | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | (-1) | 0 |
12 | Arsenal Dzjaržinsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
13 | Minsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
14 | Vitebsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
15 | Dnjepar Mogilev | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | (-2) | 0 |
16 | Smorgon | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 5 | (-5) | 0 |
Torpedo Minsk je nakon 15. kola odustao od daljeg takmičenja. Preostale utakmice su registrovane službenim rezultatima.
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dinamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
2. | Slavija Mozir | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
3. | Neman | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
4. | BATE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
5. | Šahtjor Soligorsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
6. | Torpedo BelAZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
7. | Dinamo Brest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
8. | Gomelj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
9. | Isloč | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
10. | Sluck | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
11. | Naftan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
12. | Arsenal Dzjaržinsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
13. | Minsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
14. | Vitebsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
15. | Dnjepar Mogilev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
16. | Smorgon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 5 | 0 |
Šahtjor Soligorsk
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Vitebsk | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
10.03.2024 | Torpedo Žodino | 1:0 | 0-2 | Bjelorusija, Kup | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Torpedo Žodino | 0:2 | 0-2 | Bjelorusija, Kup | 2023/2024 | |||
02.12.2023 | BATE | 3:0 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Sluck | 2:3 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
10.11.2023 | Slavija Mozir | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
04.11.2023 | Isloč | 1:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
28.10.2023 | Torpedo BelAZ | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
22.10.2023 | Belšina Bobruisk | 4:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
06.10.2023 | Smorgon | 2:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 |
Smorgon
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Dinamo Minsk | 0:5 | 3+ | Belorusija 1 | 2024 | |||
26.11.2023 | Dinamo Brest | 3:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
11.11.2023 | Dinamo Minsk | 0:7 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
05.11.2023 | Minsk | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
27.10.2023 | Energetik-BGU | 4:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
22.10.2023 | Gomelj | 0:3 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
06.10.2023 | Šahtjor Soligorsk | 0:2 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
01.10.2023 | Neman | 1:3 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
24.09.2023 | Naftan | 0:3 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
17.09.2023 | BATE | 1:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
06.10.2023 | 2:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
21.05.2023 | 3:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
15.08.2021 | 2:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2021 | |||
11.04.2021 | 3:0 | 3+ | Belorusija 1 | 2021 | |||
27.09.2009 | 2:0 | 0-2 | Bjelorusija 1 | 2009 | |||
16.05.2009 | 2:2 | 3+ | Bjelorusija 1 | 2009 | |||
24.08.2008 | 4:0 | 3+ | Bjelorusija 1 | 2008 | |||
04.05.2008 | 0:1 | 0-2 | Bjelorusija 1 | 2008 | |||
21.10.2007 | 3:0 | 3+ | Bjelorusija 1 | 2007 | |||
19.06.2007 | 2:0 | 0-2 | Bjelorusija 1 | 2007 |
Šahtjor Soligorsk | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 10 | 7 | 2 | 1 | 23:6 | (+17) | 29 | 2,30 | 0,60 | 2,90 | 4 | 6 | 40:60 |
Domaćin | 5 | 4 | 0 | 1 | 10:1 | (+9) | 11 | 2,00 | 0,20 | 2,20 | 3 | 2 | 60:40 |
Gost | 5 | 3 | 2 | 0 | 13:5 | (+8) | 18 | 2,60 | 1,00 | 3,60 | 1 | 4 | 20:80 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari