Rezultati po danu
Po takmičenju
Bjelorusija, Belorusija 1
Sluck - Isloč
Sluck
Isloč
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | (+5) | 3 |
2 | Slavija Mozir | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | (+2) | 3 |
3 | Neman | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | (+1) | 3 |
4 | BATE | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
5 | Šahtjor Soligorsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
6 | Torpedo BelAZ | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
7 | Dinamo Brest | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
8 | Gomelj | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
9 | Isloč | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
10 | Sluck | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
11 | Naftan | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | (-1) | 0 |
12 | Arsenal Dzjaržinsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
13 | Minsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
14 | Vitebsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
15 | Dnjepar Mogilev | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | (-2) | 0 |
16 | Smorgon | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 5 | (-5) | 0 |
Torpedo Minsk je nakon 15. kola odustao od daljeg takmičenja. Preostale utakmice su registrovane službenim rezultatima.
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dinamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
2. | Slavija Mozir | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
3. | Neman | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
4. | BATE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
5. | Šahtjor Soligorsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
6. | Torpedo BelAZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
7. | Dinamo Brest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
8. | Gomelj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
9. | Isloč | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
10. | Sluck | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
11. | Naftan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
12. | Arsenal Dzjaržinsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
13. | Minsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
14. | Vitebsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
15. | Dnjepar Mogilev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
16. | Smorgon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 5 | 0 |
Sluck
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Gomelj | 1:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
02.12.2023 | Gomelj | 5:4 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Šahtjor Soligorsk | 3:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
11.11.2023 | Neman | 0:2 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
04.11.2023 | Naftan | 1:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
29.10.2023 | BATE | 3:4 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
06.10.2023 | Slavija Mozir | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
01.10.2023 | Isloč | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
23.09.2023 | Torpedo BelAZ | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
16.09.2023 | Belšina Bobruisk | 1:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 |
Isloč
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15.03.2024 | Dinamo Brest | 1:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Vitebsk | 0:2 | 0-2 | Bjelorusija, Kup | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Vitebsk | 4:1 | 3+ | Bjelorusija, Kup | 2023/2024 | |||
02.12.2023 | Minsk | 1:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Energetik-BGU | 3:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
10.11.2023 | Gomelj | 2:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
04.11.2023 | Šahtjor Soligorsk | 2:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
28.10.2023 | Neman | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
21.10.2023 | Naftan | 5:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
07.10.2023 | BATE | 2:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
01.10.2023 | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
12.05.2023 | 1:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
06.08.2022 | 2:4 | 3+ | Belorusija 1 | 2022 | |||
19.03.2022 | 2:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2022 | |||
16.10.2021 | 0:2 | 0-2 | Belorusija 1 | 2021 | |||
30.05.2021 | 2:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2021 | |||
17.07.2020 | 2:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2020 | |||
05.04.2020 | 3:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2020 | |||
23.08.2019 | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2019 | |||
21.04.2019 | 1:3 | 3+ | Belorusija 1 | 2019 | |||
24.11.2018 | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2018 | |||
30.06.2018 | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2018 | |||
22.10.2017 | 1:3 | 3+ | Bjelorusija 1 | 2017 | |||
03.06.2017 | 2:1 | 3+ | Bjelorusija 1 | 2017 | |||
27.11.2016 | 0:2 | 0-2 | Bjelorusija 1 | 2016 | |||
02.07.2016 | 2:2 | 3+ | Bjelorusija 1 | 2016 |
Sluck | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 16 | 7 | 3 | 6 | 20:24 | (-4) | 44 | 1,25 | 1,50 | 2,75 | 7 | 9 | 44:56 |
Domaćin | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:16 | (-5) | 27 | 1,38 | 2,00 | 3,38 | 2 | 6 | 25:75 |
Gost | 8 | 5 | 1 | 2 | 9:8 | (+1) | 17 | 1,13 | 1,00 | 2,13 | 5 | 3 | 63:38 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari