Rezultati po danu
Po takmičenju
Češka, Češka 1 - 1.deo
Sparta Prag - Viktorija Plzenj
Sparta Prag
Viktorija Plzenj
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta Prag | 25 | 20 | 3 | 2 | 57 | : | 20 | (+37) | 63 |
2 | Slavija Prag | 25 | 19 | 5 | 1 | 53 | : | 17 | (+36) | 62 |
3 | Viktorija Plzenj | 25 | 17 | 3 | 5 | 61 | : | 29 | (+32) | 54 |
4 | Slovačko | 25 | 11 | 6 | 8 | 34 | : | 29 | (+5) | 39 |
5 | Banjik Ostrava | 25 | 11 | 4 | 10 | 34 | : | 28 | (+6) | 37 |
6 | Mlada Boleslav | 25 | 10 | 6 | 9 | 42 | : | 39 | (+3) | 36 |
7 | Sigma Olomouc | 25 | 9 | 6 | 10 | 34 | : | 34 | (0) | 33 |
8 | Teplice | 25 | 8 | 8 | 9 | 26 | : | 29 | (-3) | 32 |
9 | Slovan Liberec | 25 | 8 | 8 | 9 | 35 | : | 39 | (-4) | 32 |
10 | Bohemijans 1905 | 25 | 6 | 10 | 9 | 22 | : | 33 | (-11) | 28 |
11 | Jablonec | 25 | 6 | 10 | 9 | 32 | : | 38 | (-6) | 28 |
12 | Hradec Kralove | 25 | 6 | 9 | 10 | 27 | : | 35 | (-8) | 27 |
13 | Pardubice | 25 | 6 | 5 | 14 | 23 | : | 36 | (-13) | 23 |
14 | Triniti Žlin | 25 | 4 | 8 | 13 | 30 | : | 54 | (-24) | 20 |
15 | Karvina | 25 | 5 | 4 | 16 | 25 | : | 47 | (-22) | 19 |
16 | Din. Č. Buđejovice | 25 | 5 | 3 | 17 | 26 | : | 54 | (-28) | 18 |
1.mesto u 2.delu - Liga Šampiona
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sparta Prag | 13 | 12 | 1 | 0 | 34 | : | 7 | 37 | 12 | 8 | 2 | 2 | 23 | : | 13 | 26 | |
2. | Slavija Prag | 13 | 11 | 1 | 1 | 32 | : | 9 | 34 | 12 | 8 | 4 | 0 | 21 | : | 8 | 28 | |
3. | Viktorija Plzenj | 12 | 8 | 2 | 2 | 31 | : | 13 | 26 | 13 | 9 | 1 | 3 | 30 | : | 16 | 28 | |
4. | Slovačko | 13 | 6 | 3 | 4 | 21 | : | 14 | 21 | 12 | 5 | 3 | 4 | 13 | : | 15 | 18 | |
5. | Banjik Ostrava | 12 | 4 | 3 | 5 | 16 | : | 11 | 15 | 13 | 7 | 1 | 5 | 18 | : | 17 | 22 | |
6. | Mlada Boleslav | 13 | 7 | 2 | 4 | 25 | : | 18 | 23 | 12 | 3 | 4 | 5 | 17 | : | 21 | 13 | |
7. | Sigma Olomouc | 12 | 5 | 4 | 3 | 18 | : | 15 | 19 | 13 | 4 | 2 | 7 | 16 | : | 19 | 14 | |
8. | Teplice | 13 | 5 | 6 | 2 | 13 | : | 8 | 21 | 12 | 3 | 2 | 7 | 13 | : | 21 | 11 | |
9. | Slovan Liberec | 13 | 8 | 2 | 3 | 26 | : | 17 | 26 | 12 | 0 | 6 | 6 | 9 | : | 22 | 6 | |
10. | Bohemijans 1905 | 12 | 3 | 5 | 4 | 8 | : | 11 | 14 | 13 | 3 | 5 | 5 | 14 | : | 22 | 14 | |
11. | Jablonec | 12 | 4 | 5 | 3 | 18 | : | 17 | 17 | 13 | 2 | 5 | 6 | 14 | : | 21 | 11 | |
12. | Hradec Kralove | 12 | 5 | 4 | 3 | 19 | : | 14 | 19 | 13 | 1 | 5 | 7 | 8 | : | 21 | 8 | |
13. | Pardubice | 13 | 2 | 4 | 7 | 10 | : | 14 | 10 | 12 | 4 | 1 | 7 | 13 | : | 22 | 13 | |
14. | Triniti Žlin | 12 | 3 | 5 | 4 | 20 | : | 26 | 14 | 13 | 1 | 3 | 9 | 10 | : | 28 | 6 | |
15. | Karvina | 13 | 4 | 1 | 8 | 16 | : | 25 | 13 | 12 | 1 | 3 | 8 | 9 | : | 22 | 6 | |
16. | Din. Č. Buđejovice | 12 | 5 | 1 | 6 | 17 | : | 18 | 16 | 13 | 0 | 2 | 11 | 9 | : | 36 | 2 |
Sparta Prag
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Hradec Kralove | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
14.03.2024 | Liverpul | 1:6 | 3+ | Liga Evrope | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Viktorija Plzenj | 0:4 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
07.03.2024 | Liverpul | 1:5 | 3+ | Liga Evrope | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Slavija Prag | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
28.02.2024 | Slavija Prag | 2:2 | 3+ | Češka, Kup | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Slovačko | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
22.02.2024 | Galatasaraj | 4:1 | 3+ | Liga Evrope | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Slovan Liberec | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
15.02.2024 | Galatasaraj | 2:3 | 3+ | Liga Evrope | 2023/2024 |
Viktorija Plzenj
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Jablonec | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
14.03.2024 | Servet | 0:0 | 0-2 | Liga Konferencija | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Sparta Prag | 4:0 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
07.03.2024 | Servet | 0:0 | 0-2 | Liga Konferencija | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Pardubice | 3:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Triniti Žlin | 3:0 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Bohemijans 1905 | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
13.02.2024 | Banjik Ostrava | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
10.02.2024 | Mlada Boleslav | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
17.12.2023 | Sigma Olomouc | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Sparta Prag | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 52 | 22 | 9 | 21 | 65:63 | (+2) | 128 | 1,25 | 1,21 | 2,46 | 25 | 27 | 48:52 |
Domaćin | 27 | 15 | 4 | 8 | 41:26 | (+15) | 67 | 1,52 | 0,96 | 2,48 | 13 | 14 | 48:52 |
Gost | 25 | 7 | 5 | 13 | 24:37 | (-13) | 61 | 0,96 | 1,48 | 2,44 | 12 | 13 | 48:52 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari