Rezultati po danu
Po takmičenju
Bjelorusija, Belorusija 1
Torpedo BelAZ - Dinamo Minsk
Torpedo BelAZ
(Torpedo Žodino)
Dinamo Minsk
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | (+5) | 3 |
2 | Slavija Mozir | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | (+2) | 3 |
3 | Neman | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | (+1) | 3 |
4 | BATE | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
5 | Šahtjor Soligorsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
6 | Torpedo BelAZ | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
7 | Dinamo Brest | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
8 | Gomelj | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
9 | Isloč | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
10 | Sluck | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
11 | Naftan | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | (-1) | 0 |
12 | Arsenal Dzjaržinsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
13 | Minsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
14 | Vitebsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
15 | Dnjepar Mogilev | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | (-2) | 0 |
16 | Smorgon | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 5 | (-5) | 0 |
Torpedo Minsk je nakon 15. kola odustao od daljeg takmičenja. Preostale utakmice su registrovane službenim rezultatima.
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dinamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
2. | Slavija Mozir | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
3. | Neman | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
4. | BATE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
5. | Šahtjor Soligorsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
6. | Torpedo BelAZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
7. | Dinamo Brest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
8. | Gomelj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
9. | Isloč | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
10. | Sluck | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
11. | Naftan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
12. | Arsenal Dzjaržinsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
13. | Minsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
14. | Vitebsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
15. | Dnjepar Mogilev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
16. | Smorgon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 5 | 0 |
Torpedo BelAZ
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Arsenal Dzjaržinsk | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
10.03.2024 | Šahtjor Soligorsk | 0:1 | 0-2 | Bjelorusija, Kup | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Šahtjor Soligorsk | 2:0 | 0-2 | Bjelorusija, Kup | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Dinamo Minsk | 0:0 | 0-2 | Bjelorusija, SK | 2024 | |||
02.12.2023 | Dinamo Minsk | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Minsk | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
12.11.2023 | Energetik-BGU | 2:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
04.11.2023 | Gomelj | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
28.10.2023 | Šahtjor Soligorsk | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
20.10.2023 | Neman | 1:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 |
Dinamo Minsk
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Smorgon | 5:0 | 3+ | Belorusija 1 | 2024 | |||
10.03.2024 | BATE | 2:3 | 3+ | Bjelorusija, Kup | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | BATE | 1:0 | 0-2 | Bjelorusija, Kup | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Torpedo BelAZ | 0:0 | 0-2 | Bjelorusija, SK | 2024 | |||
02.12.2023 | Torpedo BelAZ | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
26.11.2023 | Belšina Bobruisk | 4:0 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
11.11.2023 | Smorgon | 7:0 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
06.11.2023 | Dinamo Brest | 3:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
02.11.2023 | BATE | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
21.10.2023 | Minsk | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Torpedo BelAZ | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 55 | 13 | 17 | 25 | 43:68 | (-25) | 111 | 0,78 | 1,24 | 2,02 | 36 | 19 | 65:35 |
Domaćin | 30 | 9 | 10 | 11 | 27:31 | (-4) | 58 | 0,90 | 1,03 | 1,93 | 21 | 9 | 70:30 |
Gost | 25 | 4 | 7 | 14 | 16:37 | (-21) | 53 | 0,64 | 1,48 | 2,12 | 15 | 10 | 60:40 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari