Rezultati po danu
Po takmičenju
Češka, Češka 1 - 1.deo
Viktorija Plzenj - Banjik Ostrava
Viktorija Plzenj
Banjik Ostrava
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta Prag | 29 | 23 | 4 | 2 | 66 | : | 25 | (+41) | 73 |
2 | Slavija Prag | 29 | 21 | 6 | 2 | 60 | : | 22 | (+38) | 69 |
3 | Viktorija Plzenj | 29 | 18 | 5 | 6 | 64 | : | 33 | (+31) | 59 |
4 | Banjik Ostrava | 29 | 13 | 5 | 11 | 46 | : | 37 | (+9) | 44 |
5 | Mlada Boleslav | 29 | 12 | 7 | 10 | 49 | : | 45 | (+4) | 43 |
6 | Slovačko | 29 | 11 | 7 | 11 | 37 | : | 38 | (-1) | 40 |
7 | Slovan Liberec | 29 | 10 | 9 | 10 | 44 | : | 44 | (0) | 39 |
8 | Sigma Olomouc | 29 | 10 | 7 | 12 | 39 | : | 41 | (-2) | 37 |
9 | Hradec Kralove | 29 | 9 | 10 | 10 | 31 | : | 36 | (-5) | 37 |
10 | Teplice | 29 | 9 | 9 | 11 | 31 | : | 37 | (-6) | 36 |
11 | Bohemijans 1905 | 29 | 7 | 11 | 11 | 27 | : | 39 | (-12) | 32 |
12 | Jablonec | 29 | 6 | 11 | 12 | 34 | : | 44 | (-10) | 29 |
13 | Pardubice | 29 | 7 | 7 | 15 | 28 | : | 40 | (-12) | 28 |
14 | Triniti Žlin | 29 | 5 | 10 | 14 | 36 | : | 60 | (-24) | 25 |
15 | Din. Č. Buđejovice | 29 | 6 | 5 | 18 | 32 | : | 60 | (-28) | 23 |
16 | Karvina | 29 | 5 | 7 | 17 | 29 | : | 52 | (-23) | 22 |
1.mesto u 2.delu - Liga Šampiona
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sparta Prag | 15 | 13 | 2 | 0 | 39 | : | 11 | 41 | 14 | 10 | 2 | 2 | 27 | : | 14 | 32 | |
2. | Slavija Prag | 15 | 12 | 2 | 1 | 36 | : | 12 | 38 | 14 | 9 | 4 | 1 | 24 | : | 10 | 31 | |
3. | Viktorija Plzenj | 14 | 9 | 2 | 3 | 33 | : | 16 | 29 | 15 | 9 | 3 | 3 | 31 | : | 17 | 30 | |
4. | Banjik Ostrava | 14 | 5 | 4 | 5 | 22 | : | 14 | 19 | 15 | 8 | 1 | 6 | 24 | : | 23 | 25 | |
5. | Mlada Boleslav | 15 | 8 | 2 | 5 | 29 | : | 22 | 26 | 14 | 4 | 5 | 5 | 20 | : | 23 | 17 | |
6. | Slovačko | 15 | 6 | 4 | 5 | 23 | : | 18 | 22 | 14 | 5 | 3 | 6 | 14 | : | 20 | 18 | |
7. | Slovan Liberec | 15 | 9 | 3 | 3 | 30 | : | 18 | 30 | 14 | 1 | 6 | 7 | 14 | : | 26 | 9 | |
8. | Sigma Olomouc | 14 | 6 | 4 | 4 | 19 | : | 17 | 22 | 15 | 4 | 3 | 8 | 20 | : | 24 | 15 | |
9. | Hradec Kralove | 14 | 7 | 4 | 3 | 22 | : | 15 | 25 | 15 | 2 | 6 | 7 | 9 | : | 21 | 12 | |
10. | Teplice | 15 | 5 | 7 | 3 | 15 | : | 11 | 22 | 14 | 4 | 2 | 8 | 16 | : | 26 | 14 | |
11. | Bohemijans 1905 | 14 | 4 | 5 | 5 | 11 | : | 14 | 17 | 15 | 3 | 6 | 6 | 16 | : | 25 | 15 | |
12. | Jablonec | 14 | 4 | 6 | 4 | 20 | : | 20 | 18 | 15 | 2 | 5 | 8 | 14 | : | 24 | 11 | |
13. | Pardubice | 15 | 2 | 5 | 8 | 12 | : | 17 | 11 | 14 | 5 | 2 | 7 | 16 | : | 23 | 17 | |
14. | Triniti Žlin | 14 | 4 | 6 | 4 | 24 | : | 29 | 18 | 15 | 1 | 4 | 10 | 12 | : | 31 | 7 | |
15. | Din. Č. Buđejovice | 14 | 6 | 1 | 7 | 20 | : | 21 | 19 | 15 | 0 | 4 | 11 | 12 | : | 39 | 4 | |
16. | Karvina | 15 | 4 | 3 | 8 | 17 | : | 26 | 15 | 14 | 1 | 4 | 9 | 12 | : | 26 | 7 |
Viktorija Plzenj
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.04.2024 | Triniti Žlin | 3:0 | 3+ | Češka, Kup | 2023/2024 | |||
21.04.2024 | Slovačko | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
18.04.2024 | Fiorentina | 0:0 | 0-2 | Liga Konferencija | 2023/2024 | |||
14.04.2024 | Slavija Prag | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
11.04.2024 | Fiorentina | 0:0 | 0-2 | Liga Konferencija | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Karvina | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
02.04.2024 | Jablonec | 3:0 | 3+ | Češka, Kup | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Slovan Liberec | 1:3 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | Jablonec | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
14.03.2024 | Servet | 0:0 | 0-2 | Liga Konferencija | 2023/2024 |
Banjik Ostrava
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.04.2024 | Sparta Prag | 3:4 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
14.04.2024 | Karvina | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Jablonec | 3:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Teplice | 4:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | Pardubice | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Sigma Olomouc | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Triniti Žlin | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Bohemijans 1905 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Mlada Boleslav | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
13.02.2024 | Viktorija Plzenj | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Viktorija Plzenj | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 46 | 24 | 12 | 10 | 75:46 | (+29) | 121 | 1,63 | 1,00 | 2,63 | 23 | 23 | 50:50 |
Domaćin | 24 | 12 | 8 | 4 | 40:21 | (+19) | 61 | 1,67 | 0,88 | 2,54 | 11 | 13 | 46:54 |
Gost | 22 | 12 | 4 | 6 | 35:25 | (+10) | 60 | 1,59 | 1,14 | 2,73 | 12 | 10 | 55:45 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari