Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Argentina, Copa De La Liga - Fase de clasificacion

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
11.04. (Ned) 14:00 Godoj Kruz-Arsenal Sarandi 2.25 3.15 3.13 1.82 1.92 (3)
11.04. (Ned) 17:00 Arg. Juniors-Sentral Kordoba SdE 2.19 3.15 3.28 1.59 2.24 (4)
11.04. (Ned) 17:00 Patronato-Himnazia La Plata 2.50 2.93 2.93 1.56 2.32 (3)
11.04. (Ned) 19:15 Rozario Sentral-Banfild 1.38 4.27 8.90 1.68 2.10 (2)
11.04. (Ned) 21:30 Union Santa Fe-Boka Juniors 4.26 3.39 1.86 1.69 2.08 (4)
12.04. (Pon) 00:00 River Plata-Kolon 1.56 3.78 5.78 1.81 1.92 (4)
12.04. (Pon) 22:00 Hurakan B.Aires-Sarmiento 2.39 3.10 2.93 1.69 2.08 (4)
12.04. (Pon) 22:00 Lanus-Njuels Old Bojs 2.30 3.21 3.00 1.73 2.00 (4)
13.04. (Uto) 00:15 Atletiko Tukuman-Velez Sarsfild 4.55 3.47 1.72 1.88 1.84 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Zona A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kolon 8 6 2 0 15 : 2 (+13) 20
2 Estudijantes LP 9 4 3 2 13 : 8 (+5) 15
3 Rasing Klub 9 4 3 2 9 : 8 (+1) 15
4 San Lorenco 9 4 2 3 12 : 12 (0) 14
5 Banfild 8 3 4 1 10 : 7 (+3) 13
6 River Plata 8 3 3 2 12 : 5 (+7) 12
7 Sentral Kordoba SdE 8 3 3 2 12 : 10 (+2) 12
8 Godoj Kruz 8 3 2 3 13 : 17 (-4) 11
9 Arg. Juniors 8 3 1 4 7 : 8 (-1) 10
10 Rozario Sentral 8 2 3 3 8 : 12 (-4) 9
11 Aldosivi 9 2 2 5 11 : 13 (-2) 8
12 Platense 9 2 2 5 7 : 14 (-7) 8
13 Arsenal Sarandi 8 0 2 6 4 : 17 (-13) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kolon 4 2 2 0 4 : 1 8 4 4 0 0 11 : 1 12
2. Estudijantes LP 5 2 1 2 3 : 5 7 4 2 2 0 10 : 3 8
3. Rasing Klub 5 3 1 1 7 : 6 10 4 1 2 1 2 : 2 5
4. San Lorenco 5 2 1 2 6 : 8 7 4 2 1 1 6 : 4 7
5. Banfild 5 2 2 1 6 : 5 8 3 1 2 0 4 : 2 5
6. River Plata 3 1 1 1 3 : 1 4 5 2 2 1 9 : 4 8
7. Sentral Kordoba SdE 4 0 2 2 2 : 6 2 4 3 1 0 10 : 4 10
8. Godoj Kruz 3 1 0 2 4 : 9 3 5 2 2 1 9 : 8 8
9. Arg. Juniors 4 2 0 2 5 : 5 6 4 1 1 2 2 : 3 4
10. Rozario Sentral 4 2 2 0 8 : 6 8 4 0 1 3 0 : 6 1
11. Aldosivi 4 1 1 2 6 : 5 4 5 1 1 3 5 : 8 4
12. Platense 5 0 1 4 4 : 11 1 4 2 1 1 3 : 3 7
13. Arsenal Sarandi 4 0 2 2 0 : 7 2 4 0 0 4 4 : 10 0

Zona B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Velez Sarsfild 8 6 1 1 13 : 10 (+3) 19
2 Lanus 8 5 1 2 15 : 11 (+4) 16
3 Boka Juniors 8 3 4 1 16 : 9 (+7) 13
4 Independiente 9 4 1 4 12 : 8 (+4) 13
5 Taljeres 9 3 4 2 12 : 12 (0) 13
6 Defensa Husticia 9 3 3 3 15 : 13 (+2) 12
7 Union Santa Fe 8 2 5 1 9 : 10 (-1) 11
8 Himnazia La Plata 8 2 4 2 12 : 10 (+2) 10
9 Hurakan B.Aires 8 1 6 1 9 : 9 (0) 9
10 Atletiko Tukuman 8 2 3 3 13 : 14 (-1) 9
11 Sarmiento 8 1 4 3 8 : 14 (-6) 7
12 Njuels Old Bojs 8 0 4 4 7 : 14 (-7) 4
13 Patronato 8 1 0 7 6 : 13 (-7) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Velez Sarsfild 4 3 0 1 7 : 8 9 4 3 1 0 6 : 2 10
2. Lanus 3 3 0 0 8 : 4 9 5 2 1 2 7 : 7 7
3. Boka Juniors 5 1 3 1 7 : 7 6 3 2 1 0 9 : 2 7
4. Independiente 4 2 1 1 8 : 2 7 5 2 0 3 4 : 6 6
5. Taljeres 5 2 2 1 7 : 5 8 4 1 2 1 5 : 7 5
6. Defensa Husticia 5 3 2 0 11 : 5 11 4 0 1 3 4 : 8 1
7. Union Santa Fe 4 1 3 0 6 : 5 6 4 1 2 1 3 : 5 5
8. Himnazia La Plata 4 2 1 1 8 : 5 7 4 0 3 1 4 : 5 3
9. Hurakan B.Aires 3 0 3 0 2 : 2 3 5 1 3 1 7 : 7 6
10. Atletiko Tukuman 4 1 2 1 8 : 7 5 4 1 1 2 5 : 7 4
11. Sarmiento 4 1 1 2 6 : 6 4 4 0 3 1 2 : 8 3
12. Njuels Old Bojs 4 0 2 2 3 : 5 2 4 0 2 2 4 : 9 2
13. Patronato 4 1 0 3 2 : 3 3 4 0 0 4 4 : 10 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno