Rezultati po danu
Po takmičenju
Češka, Češka 1 - 1.deo
Banjik Ostrava - Karvina
Banjik Ostrava
Karvina
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta Prag | 28 | 22 | 4 | 2 | 62 | : | 22 | (+40) | 70 |
2 | Slavija Prag | 28 | 21 | 5 | 2 | 58 | : | 20 | (+38) | 68 |
3 | Viktorija Plzenj | 28 | 18 | 4 | 6 | 63 | : | 32 | (+31) | 58 |
4 | Banjik Ostrava | 28 | 13 | 5 | 10 | 43 | : | 33 | (+10) | 44 |
5 | Mlada Boleslav | 28 | 11 | 7 | 10 | 47 | : | 44 | (+3) | 40 |
6 | Slovačko | 28 | 11 | 6 | 11 | 36 | : | 37 | (-1) | 39 |
7 | Slovan Liberec | 28 | 10 | 8 | 10 | 44 | : | 44 | (0) | 38 |
8 | Sigma Olomouc | 28 | 10 | 6 | 12 | 37 | : | 39 | (-2) | 36 |
9 | Hradec Kralove | 28 | 9 | 9 | 10 | 31 | : | 36 | (-5) | 36 |
10 | Teplice | 28 | 9 | 8 | 11 | 29 | : | 35 | (-6) | 35 |
11 | Bohemijans 1905 | 28 | 7 | 10 | 11 | 26 | : | 38 | (-12) | 31 |
12 | Jablonec | 28 | 6 | 10 | 12 | 34 | : | 44 | (-10) | 28 |
13 | Pardubice | 28 | 7 | 7 | 14 | 27 | : | 38 | (-11) | 28 |
14 | Triniti Žlin | 28 | 5 | 9 | 14 | 36 | : | 60 | (-24) | 24 |
15 | Din. Č. Buđejovice | 28 | 6 | 4 | 18 | 30 | : | 58 | (-28) | 22 |
16 | Karvina | 28 | 5 | 6 | 17 | 28 | : | 51 | (-23) | 21 |
1.mesto u 2.delu - Liga Šampiona
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sparta Prag | 14 | 12 | 2 | 0 | 35 | : | 8 | 38 | 14 | 10 | 2 | 2 | 27 | : | 14 | 32 | |
2. | Slavija Prag | 14 | 12 | 1 | 1 | 34 | : | 10 | 37 | 14 | 9 | 4 | 1 | 24 | : | 10 | 31 | |
3. | Viktorija Plzenj | 14 | 9 | 2 | 3 | 33 | : | 16 | 29 | 14 | 9 | 2 | 3 | 30 | : | 16 | 29 | |
4. | Banjik Ostrava | 14 | 5 | 4 | 5 | 22 | : | 14 | 19 | 14 | 8 | 1 | 5 | 21 | : | 19 | 25 | |
5. | Mlada Boleslav | 15 | 8 | 2 | 5 | 29 | : | 22 | 26 | 13 | 3 | 5 | 5 | 18 | : | 22 | 14 | |
6. | Slovačko | 14 | 6 | 3 | 5 | 22 | : | 17 | 21 | 14 | 5 | 3 | 6 | 14 | : | 20 | 18 | |
7. | Slovan Liberec | 14 | 9 | 2 | 3 | 30 | : | 18 | 29 | 14 | 1 | 6 | 7 | 14 | : | 26 | 9 | |
8. | Sigma Olomouc | 14 | 6 | 4 | 4 | 19 | : | 17 | 22 | 14 | 4 | 2 | 8 | 18 | : | 22 | 14 | |
9. | Hradec Kralove | 14 | 7 | 4 | 3 | 22 | : | 15 | 25 | 14 | 2 | 5 | 7 | 9 | : | 21 | 11 | |
10. | Teplice | 14 | 5 | 6 | 3 | 13 | : | 9 | 21 | 14 | 4 | 2 | 8 | 16 | : | 26 | 14 | |
11. | Bohemijans 1905 | 14 | 4 | 5 | 5 | 11 | : | 14 | 17 | 14 | 3 | 5 | 6 | 15 | : | 24 | 14 | |
12. | Jablonec | 13 | 4 | 5 | 4 | 20 | : | 20 | 17 | 15 | 2 | 5 | 8 | 14 | : | 24 | 11 | |
13. | Pardubice | 14 | 2 | 5 | 7 | 11 | : | 15 | 11 | 14 | 5 | 2 | 7 | 16 | : | 23 | 17 | |
14. | Triniti Žlin | 14 | 4 | 6 | 4 | 24 | : | 29 | 18 | 14 | 1 | 3 | 10 | 12 | : | 31 | 6 | |
15. | Din. Č. Buđejovice | 14 | 6 | 1 | 7 | 20 | : | 21 | 19 | 14 | 0 | 3 | 11 | 10 | : | 37 | 3 | |
16. | Karvina | 14 | 4 | 2 | 8 | 16 | : | 25 | 14 | 14 | 1 | 4 | 9 | 12 | : | 26 | 7 |
Banjik Ostrava
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14.04.2024 | Karvina | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Jablonec | 3:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Teplice | 4:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | Pardubice | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Sigma Olomouc | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Triniti Žlin | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Bohemijans 1905 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Mlada Boleslav | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
13.02.2024 | Viktorija Plzenj | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
10.02.2024 | Din. Č. Buđejovice | 0:3 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 |
Karvina
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14.04.2024 | Banjik Ostrava | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Viktorija Plzenj | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Hradec Kralove | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Din. Č. Buđejovice | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Slovan Liberec | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Slovačko | 1:3 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Teplice | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Slavija Prag | 0:3 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
14.02.2024 | Pardubice | 0:3 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
10.02.2024 | Sparta Prag | 0:3 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.04.2024 | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
05.11.2023 | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
19.03.2022 | 1:3 | 3+ | Češka 1 | 2021/2022 | |||
24.11.2021 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2021/2022 | |||
29.05.2021 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2020/2021 | |||
23.08.2020 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2020/2021 | |||
08.11.2019 | 3:0 | 3+ | Češka 1 | 2019/2020 | |||
22.07.2019 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2019/2020 | |||
29.03.2019 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2018/2019 | |||
20.10.2018 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2018/2019 | |||
19.05.2018 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2017/2018 | |||
25.11.2017 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2017/2018 | |||
29.08.2012 | 2:1 | 3+ | Češka, Kup | 2012/2013 | |||
14.01.2012 | 4:2 | 3+ | Prijateljski | 2012 | |||
21.01.2011 | 1:2 | 3+ | Prijateljski | 2011 | |||
14.07.2009 | 1:1 | 0-2 | Prijateljski | 2009 |
Banjik Ostrava | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 16 | 7 | 6 | 3 | 25:19 | (+6) | 44 | 1,56 | 1,19 | 2,75 | 6 | 10 | 38:63 |
Domaćin | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | (+2) | 18 | 1,67 | 1,33 | 3,00 | 2 | 4 | 33:67 |
Gost | 10 | 5 | 3 | 2 | 15:11 | (+4) | 26 | 1,50 | 1,10 | 2,60 | 4 | 6 | 40:60 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari