Bugarska, Bugarska 2

CSKA 1948 - Pirin Blagoevgrad

CSKA 1948

Pirin Blagoevgrad



Ukupno O P N P D : P GR B
1 CSKA 1948 21 18 1 2 59 : 18 (+41) 55
2 Septemvri 20 17 1 2 47 : 19 (+28) 52
3 Montana 21 13 3 5 40 : 17 (+23) 42
4 Lok. 1929 Sofija 21 12 3 6 34 : 18 (+16) 39
5 Neftohimik 21 10 3 8 35 : 29 (+6) 33
6 Hebar 21 10 3 8 35 : 30 (+5) 33
7 Liteks 20 9 5 6 29 : 15 (+14) 32
8 Karijana 20 9 5 6 30 : 24 (+6) 32
9 Lokomotiv GO 21 8 5 8 32 : 30 (+2) 29
10 Botev Galabovo 21 6 7 8 23 : 32 (-9) 25
11 Pirin 20 6 7 7 24 : 29 (-5) 25
12 Ludogorec II 21 5 9 7 20 : 25 (-5) 24
13 Strumska Slava 21 7 1 13 21 : 34 (-13) 22
14 Černom. Balčik 20 6 4 10 15 : 27 (-12) 22
15 Spartak Varna 21 2 4 15 6 : 42 (-36) 10
16 Spartak Pleven (-3) 21 2 4 15 10 : 41 (-31) 7
17 Pomorje (-3) 21 2 3 16 15 : 45 (-30) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. CSKA 1948 11 10 1 0 35 : 4 31 10 8 0 2 24 : 14 24
2. Septemvri 10 9 1 0 29 : 11 28 10 8 0 2 18 : 8 24
3. Montana 11 9 0 2 30 : 9 27 10 4 3 3 10 : 8 15
4. Lok. 1929 Sofija 10 7 1 2 18 : 7 22 11 5 2 4 16 : 11 17
5. Neftohimik 11 7 2 2 19 : 9 23 10 3 1 6 16 : 20 10
6. Hebar 10 6 1 3 16 : 9 19 11 4 2 5 19 : 21 14
7. Liteks 10 5 2 3 16 : 6 17 10 4 3 3 13 : 9 15
8. Karijana 10 5 4 1 18 : 10 19 10 4 1 5 12 : 14 13
9. Lokomotiv GO 11 6 2 3 22 : 13 20 10 2 3 5 10 : 17 9
10. Botev Galabovo 11 6 2 3 16 : 15 20 10 0 5 5 7 : 17 5
11. Pirin 10 3 4 3 14 : 17 13 10 3 3 4 10 : 12 12
12. Ludogorec II 10 3 5 2 11 : 11 14 11 2 4 5 9 : 14 10
13. Strumska Slava 10 5 1 4 13 : 14 16 11 2 0 9 8 : 20 6
14. Černom. Balčik 10 5 2 3 11 : 6 17 10 1 2 7 4 : 21 5
15. Spartak Varna 10 2 2 6 4 : 16 8 11 0 2 9 2 : 26 2
16. Spartak Pleven (-3) 11 1 2 8 5 : 17 5 10 1 2 7 5 : 24 5
17. Pomorje (-3) 10 1 2 7 7 : 17 5 11 1 1 9 8 : 28 4

CSKA 1948

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
08.03.2020 Pomorje 3:0 3+ Bugarska 2 2019/2020
03.03.2020 Lok. Plovdiv 0:2 0-2 Bugarska, Kup 2019/2020
27.02.2020 Montana 2:0 0-2 Bugarska 2 2019/2020
22.02.2020 Spartak Varna 1:0 0-2 Bugarska 2 2019/2020
17.02.2020 Spartak Pleven 7:1 3+ Bugarska 2 2019/2020
07.12.2019 Lok. 1929 Sofija 3:2 3+ Bugarska 2 2019/2020
03.12.2019 Beroe 4:3 3+ Bugarska, Kup 2019/2020
30.11.2019 Botev Galabovo 5:4 3+ Bugarska 2 2019/2020
24.11.2019 Ludogorec II 2:2 3+ Bugarska 2 2019/2020
08.11.2019 Pirin 2:0 0-2 Bugarska 2 2019/2020

Pirin Blagoevgrad

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
07.03.2020 Liteks 0:0 0-2 Bugarska 2 2019/2020
29.02.2020 Lok. 1929 Sofija 0:2 0-2 Bugarska 2 2019/2020
21.02.2020 Septemvri 1:4 3+ Bugarska 2 2019/2020
15.02.2020 Botev Galabovo 0:0 0-2 Bugarska 2 2019/2020
02.12.2019 Ludogorec II 1:1 0-2 Bugarska 2 2019/2020
23.11.2019 Strumska Slava 3:1 3+ Bugarska 2 2019/2020
08.11.2019 CSKA 1948 0:2 0-2 Bugarska 2 2019/2020
31.10.2019 Lokomotiv GO 0:5 3+ Bugarska 2 2019/2020
24.10.2019 Hebar 3:1 3+ Bugarska 2 2019/2020
19.10.2019 Pomorje 3:1 3+ Bugarska 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
08.11.2019 2:0 0-2 Bugarska 2 2019/2020
15.04.2019 2:1 3+ Bugarska 2 2018/2019
30.09.2018 2:1 3+ Bugarska 2 2018/2019
CSKA 1948
Ukupno 3 3 0 0 6:2 (+4) 8 2,00 0,67 2,67 1 2 33:67
Domaćin 2 2 0 0 4:1 (+3) 5 2,00 0,50 2,50 1 1 50:50
Gost 1 1 0 0 2:1 (+1) 3 2,00 1,00 3,00 0 1 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno