Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Bjelorusija, Belorusija 1

Gorodeja - Šahtjor Soligorsk

Gorodeja

Šahtjor Soligorsk



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Energetik-BGU 3 3 0 0 6 : 1 (+5) 9
2 Sluck 3 2 0 1 6 : 4 (+2) 6
3 Minsk 3 2 0 1 6 : 5 (+1) 6
4 Isloč 3 2 0 1 4 : 3 (+1) 6
5 Slavija Mozir 3 2 0 1 5 : 5 (0) 6
6 Torpedo BelAZ 3 2 0 1 2 : 2 (0) 6
7 Vitebsk 3 2 0 1 2 : 2 (0) 6
8 Neman 3 1 1 1 2 : 1 (+1) 4
9 Šahtjor Soligorsk 3 1 1 1 2 : 1 (+1) 4
10 Dinamo Brest 3 1 1 1 3 : 3 (0) 4
11 Dinamo Minsk 3 1 0 2 4 : 4 (0) 3
12 Ruh Brest 3 1 0 2 1 : 2 (-1) 3
13 BATE 3 1 0 2 3 : 5 (-2) 3
14 Gorodeja 3 1 0 2 1 : 3 (-2) 3
15 Smoleviči 3 0 1 2 1 : 3 (-2) 1
16 Belšina Bobruisk 3 0 0 3 1 : 5 (-4) 0
Torpedo Minsk je nakon 15. kola odustao od daljeg takmičenja. Preostale utakmice su registrovane službenim rezultatima.

1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Energetik-BGU 2 2 0 0 5 : 1 6 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Sluck 2 1 0 1 3 : 2 3 1 1 0 0 3 : 2 3
3. Minsk 1 1 0 0 3 : 2 3 2 1 0 1 3 : 3 3
4. Isloč 3 2 0 1 4 : 3 6 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Slavija Mozir 1 1 0 0 2 : 1 3 2 1 0 1 3 : 4 3
6. Torpedo BelAZ 1 1 0 0 1 : 0 3 2 1 0 1 1 : 2 3
7. Vitebsk 1 1 0 0 1 : 0 3 2 1 0 1 1 : 2 3
8. Neman 1 1 0 0 2 : 0 3 2 0 1 1 0 : 1 1
9. Šahtjor Soligorsk 2 0 1 1 0 : 1 1 1 1 0 0 2 : 0 3
10. Dinamo Brest 2 0 1 1 2 : 3 1 1 1 0 0 1 : 0 3
11. Dinamo Minsk 2 1 0 1 2 : 1 3 1 0 0 1 2 : 3 0
12. Ruh Brest 1 0 0 1 0 : 1 0 2 1 0 1 1 : 1 3
13. BATE 1 1 0 0 1 : 0 3 2 0 0 2 2 : 5 0
14. Gorodeja 1 0 0 1 0 : 2 0 2 1 0 1 1 : 1 3
15. Smoleviči 1 0 0 1 0 : 1 0 2 0 1 1 1 : 2 1
16. Belšina Bobruisk 2 0 0 2 1 : 4 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Gorodeja

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
03.04.2020 Belšina Bobruisk 1:0 0-2 Belorusija 1 2020
28.03.2020 Šahtjor Soligorsk 0:2 0-2 Belorusija 1 2020
21.03.2020 Vitebsk 0:1 0-2 Belorusija 1 2020
01.12.2019 Šahtjor Soligorsk 0:1 0-2 Belorusija 1 2019
24.11.2019 Gomelj 2:3 3+ Belorusija 1 2019
09.11.2019 Sluck 0:0 0-2 Belorusija 1 2019
02.11.2019 Neman 1:0 0-2 Belorusija 1 2019
25.10.2019 Torpedo Minsk 3:0 3+ Belorusija 1 2019
21.10.2019 Energetik-BGU 1:0 0-2 Belorusija 1 2019
04.10.2019 Minsk 1:2 3+ Belorusija 1 2019

Šahtjor Soligorsk

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
08.04.2020 Dinamo Brest 0:2 0-2 Bjelorusija, Kup 2019/2020
04.04.2020 Neman 0:0 0-2 Belorusija 1 2020
28.03.2020 Gorodeja 2:0 0-2 Belorusija 1 2020
19.03.2020 Torpedo BelAZ 0:1 0-2 Belorusija 1 2020
14.03.2020 Torpedo BelAZ 2:0 0-2 Bjelorusija, Kup 2019/2020
09.03.2020 Torpedo BelAZ 1:0 0-2 Bjelorusija, Kup 2019/2020
04.03.2020 Dinamo Brest 0:2 0-2 Bjelorusija, SK 2020
01.12.2019 Gorodeja 1:0 0-2 Belorusija 1 2019
24.11.2019 Minsk 0:1 0-2 Belorusija 1 2019
09.11.2019 Slavija Mozir 5:1 3+ Belorusija 1 2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
28.03.2020 0:2 0-2 Belorusija 1 2020
01.12.2019 0:1 0-2 Belorusija 1 2019
25.09.2019 0:0 0-2 Belorusija 1 2019
29.09.2018 0:1 0-2 Belorusija 1 2018
22.05.2018 0:1 0-2 Belorusija 1 2018
30.07.2017 0:4 3+ Bjelorusija 1 2017
01.04.2017 0:1 0-2 Bjelorusija 1 2017
31.07.2016 2:2 3+ Bjelorusija 1 2016
02.04.2016 0:1 0-2 Bjelorusija 1 2016
24.09.2014 0:1 0-2 Bjelorusija, Kup 2014/2015
Gorodeja
Ukupno 10 0 2 8 2:14 (-12) 16 0,20 1,40 1,60 8 2 80:20
Domaćin 5 0 1 4 0:5 (-5) 5 0,00 1,00 1,00 5 0 100:0
Gost 5 0 1 4 2:9 (-7) 11 0,40 1,80 2,20 3 2 60:40

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno