Rezultati po danu
Po takmičenju
Rusija, Rusija 1
Krila Sovjetov - Dinamo Moskva
Krila Sovjetov
Dinamo Moskva
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zenit | 20 | 12 | 4 | 4 | 39 | : | 18 | (+21) | 40 |
2 | Krasnodar | 20 | 11 | 6 | 3 | 30 | : | 17 | (+13) | 39 |
3 | Dinamo Moskva | 20 | 10 | 8 | 2 | 33 | : | 23 | (+10) | 38 |
4 | CSKA Moskva | 20 | 8 | 8 | 4 | 34 | : | 25 | (+9) | 32 |
5 | Lokomotiva Mos. | 20 | 8 | 8 | 4 | 32 | : | 27 | (+5) | 32 |
6 | Spartak Moskva | 20 | 9 | 4 | 7 | 27 | : | 26 | (+1) | 31 |
7 | Rubin | 20 | 8 | 5 | 7 | 18 | : | 23 | (-5) | 29 |
8 | Krila Sovjetov | 20 | 8 | 5 | 7 | 36 | : | 31 | (+5) | 29 |
9 | Pari NN | 20 | 8 | 4 | 8 | 17 | : | 17 | (0) | 28 |
10 | Rostov | 20 | 7 | 6 | 7 | 28 | : | 30 | (-2) | 27 |
11 | Fakel | 20 | 6 | 7 | 7 | 18 | : | 20 | (-2) | 25 |
12 | Akhmat Grozni | 20 | 5 | 5 | 10 | 19 | : | 25 | (-6) | 20 |
13 | Ural | 20 | 5 | 4 | 11 | 19 | : | 33 | (-14) | 19 |
14 | Orenburg | 20 | 4 | 7 | 9 | 21 | : | 29 | (-8) | 19 |
15 | Baltika | 20 | 3 | 5 | 12 | 12 | : | 25 | (-13) | 14 |
16 | PFC Soči | 20 | 3 | 4 | 13 | 19 | : | 33 | (-14) | 13 |
Rubin je kažnjen 2 sezone zabrane igranja u UEFA takmičenjima, zbog kršenja finansijskog fer pleja u 2014. godini. (Kazna se odnosi na 2 sezone u kojima klub izbori pravo na nastup u UEFA takmičenjima).
1. i 2.mesto - Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (3.kolo)
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (2.kolo)
1. i 2.mesto - Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (3.kolo)
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zenit | 10 | 6 | 2 | 2 | 19 | : | 8 | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | : | 10 | 20 | |
2. | Krasnodar | 10 | 8 | 2 | 0 | 17 | : | 6 | 26 | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | : | 11 | 13 | |
3. | Dinamo Moskva | 10 | 7 | 2 | 1 | 15 | : | 7 | 23 | 10 | 3 | 6 | 1 | 18 | : | 16 | 15 | |
4. | CSKA Moskva | 10 | 6 | 3 | 1 | 20 | : | 11 | 21 | 10 | 2 | 5 | 3 | 14 | : | 14 | 11 | |
5. | Lokomotiva Mos. | 11 | 5 | 5 | 1 | 17 | : | 12 | 20 | 9 | 3 | 3 | 3 | 15 | : | 15 | 12 | |
6. | Spartak Moskva | 11 | 7 | 2 | 2 | 17 | : | 11 | 23 | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | : | 15 | 8 | |
7. | Rubin | 10 | 3 | 3 | 4 | 8 | : | 14 | 12 | 10 | 5 | 2 | 3 | 10 | : | 9 | 17 | |
8. | Krila Sovjetov | 10 | 6 | 3 | 1 | 26 | : | 13 | 21 | 10 | 2 | 2 | 6 | 10 | : | 18 | 8 | |
9. | Pari NN | 10 | 7 | 2 | 1 | 13 | : | 5 | 23 | 10 | 1 | 2 | 7 | 4 | : | 12 | 5 | |
10. | Rostov | 11 | 7 | 3 | 1 | 21 | : | 10 | 24 | 9 | 0 | 3 | 6 | 7 | : | 20 | 3 | |
11. | Fakel | 9 | 3 | 4 | 2 | 9 | : | 7 | 13 | 11 | 3 | 3 | 5 | 9 | : | 13 | 12 | |
12. | Akhmat Grozni | 10 | 3 | 3 | 4 | 13 | : | 11 | 12 | 10 | 2 | 2 | 6 | 6 | : | 14 | 8 | |
13. | Ural | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | : | 16 | 12 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | : | 17 | 7 | |
14. | Orenburg | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | : | 10 | 12 | 11 | 1 | 4 | 6 | 10 | : | 19 | 7 | |
15. | Baltika | 10 | 3 | 3 | 4 | 8 | : | 11 | 12 | 10 | 0 | 2 | 8 | 4 | : | 14 | 2 | |
16. | PFC Soči | 9 | 2 | 2 | 5 | 11 | : | 13 | 8 | 11 | 1 | 2 | 8 | 8 | : | 20 | 5 |
Krila Sovjetov
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08.03.2024 | CSKA Moskva | 0:2 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
01.03.2024 | Rostov | 0:2 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
09.12.2023 | Spartak Moskva | 0:3 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
02.12.2023 | PFC Soči | 2:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
25.11.2023 | Lokomotiva Mos. | 3:3 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
11.11.2023 | Ural | 3:1 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
05.11.2023 | Krasnodar | 1:2 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
31.10.2023 | Zenit | 0:1 | 0-2 | Rusija, Kup | 2023/2024 | |||
28.10.2023 | Orenburg | 1:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
22.10.2023 | Zenit | 1:3 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 |
Dinamo Moskva
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.03.2024 | Zenit | 0:2 | 0-2 | Rusija, Kup | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Akhmat Grozni | 2:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Lokomotiva Mos. | 2:1 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
10.12.2023 | Fakel | 1:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
04.12.2023 | Rubin | 1:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
29.11.2023 | Zenit | 1:0 | 0-2 | Rusija, Kup | 2023/2024 | |||
25.11.2023 | CSKA Moskva | 3:2 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
12.11.2023 | Orenburg | 2:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
06.11.2023 | PFC Soči | 3:3 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
02.11.2023 | Pari NN | 2:1 | 3+ | Rusija, Kup | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Krila Sovjetov | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 47 | 19 | 12 | 16 | 53:48 | (+5) | 101 | 1,13 | 1,02 | 2,15 | 34 | 13 | 72:28 |
Domaćin | 25 | 14 | 5 | 6 | 38:23 | (+15) | 61 | 1,52 | 0,92 | 2,44 | 15 | 10 | 60:40 |
Gost | 22 | 5 | 7 | 10 | 15:25 | (-10) | 40 | 0,68 | 1,14 | 1,82 | 19 | 3 | 86:14 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari