Rezultati po danu
Po takmičenju
Bjelorusija, Belorusija 1
Minsk - Dinamo Minsk
Minsk
Dinamo Minsk
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slavija Mozir | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | : | 5 | (+6) | 13 |
2 | Neman | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | (+4) | 12 |
3 | Dinamo Brest | 5 | 3 | 2 | 0 | 13 | : | 3 | (+10) | 11 |
4 | Torpedo BelAZ | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | : | 1 | (+3) | 10 |
5 | Dinamo Minsk | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | : | 2 | (+6) | 9 |
6 | Arsenal Dzjaržinsk | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 2 | (+3) | 8 |
7 | Vitebsk | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 5 | (+1) | 7 |
8 | Gomelj | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | : | 8 | (0) | 5 |
9 | Isloč | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 5 |
10 | BATE | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 6 | (-3) | 5 |
11 | Dnjepar Mogilev | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | : | 5 | (-3) | 5 |
12 | Smorgon | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 14 | (-7) | 5 |
13 | Naftan | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 | : | 6 | (-1) | 4 |
14 | Minsk | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | : | 8 | (-5) | 2 |
15 | Sluck | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | : | 8 | (-6) | 1 |
16 | Šahtjor Soligorsk (-20) | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | : | 9 | (-7) | -16 |
Torpedo Minsk je nakon 15. kola odustao od daljeg takmičenja. Preostale utakmice su registrovane službenim rezultatima.
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavija Mozir | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | |
2. | Neman | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 2 | 6 | |
3. | Dinamo Brest | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 2 | 5 | |
4. | Torpedo BelAZ | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | : | 1 | 4 | |
5. | Dinamo Minsk | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | : | 2 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | |
6. | Arsenal Dzjaržinsk | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | |
7. | Vitebsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 4 | |
8. | Gomelj | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 4 | 5 | |
9. | Isloč | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | : | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | |
10. | BATE | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 4 | |
11. | Dnjepar Mogilev | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 4 | |
12. | Smorgon | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 12 | 4 | |
13. | Naftan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 2 | |
14. | Minsk | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | 0 | |
15. | Sluck | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 3 | 0 | |
16. | Šahtjor Soligorsk (-20) | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 |
Minsk
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.04.2024 | Naftan | 1:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
14.04.2024 | Dinamo Brest | 0:3 | 3+ | Belorusija 1 | 2024 | |||
05.04.2024 | Smorgon | 2:3 | 3+ | Belorusija 1 | 2024 | |||
31.03.2024 | Dinamo Minsk | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
16.03.2024 | BATE | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Neman | 0:1 | 0-2 | Bjelorusija, Kup | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Neman | 0:3 | 3+ | Bjelorusija, Kup | 2023/2024 | |||
02.12.2023 | Isloč | 2:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Torpedo BelAZ | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
12.11.2023 | Belšina Bobruisk | 2:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 |
Dinamo Minsk
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21.04.2024 | Torpedo BelAZ | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
17.04.2024 | Neman | 1:0 | 0-2 | Bjelorusija, Kup | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Gomelj | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
07.04.2024 | Naftan | 2:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2024 | |||
31.03.2024 | Minsk | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
16.03.2024 | Smorgon | 5:0 | 3+ | Belorusija 1 | 2024 | |||
10.03.2024 | BATE | 2:3 | 3+ | Bjelorusija, Kup | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | BATE | 1:0 | 0-2 | Bjelorusija, Kup | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Torpedo BelAZ | 0:0 | 0-2 | Bjelorusija, SK | 2024 | |||
02.12.2023 | Torpedo BelAZ | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Minsk | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 40 | 5 | 12 | 23 | 29:58 | (-29) | 87 | 0,73 | 1,45 | 2,18 | 26 | 14 | 65:35 |
Domaćin | 19 | 1 | 10 | 8 | 11:25 | (-14) | 36 | 0,58 | 1,32 | 1,89 | 13 | 6 | 68:32 |
Gost | 21 | 4 | 2 | 15 | 18:33 | (-15) | 51 | 0,86 | 1,57 | 2,43 | 13 | 8 | 62:38 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari