Portugalija, Portugalija 3 1.deo

Olímpiko Montiho - Prajense

Olímpiko Montiho

Prajense



Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sporting Braga B 12 11 1 0 37 : 6 (+31) 34
2 Merelinense 12 8 1 3 14 : 5 (+9) 25
3 Montalegre 12 7 3 2 22 : 12 (+10) 24
4 Maria da Fonte 12 5 3 4 17 : 17 (0) 18
5 Mirandela 11 4 5 2 13 : 9 (+4) 17
6 Vianense 11 4 3 4 13 : 12 (+1) 15
7 Vidago 12 4 3 5 20 : 19 (+1) 15
8 Viljaverdense 11 3 5 3 15 : 14 (+1) 14
9 Kerveira 10 3 2 5 7 : 11 (-4) 11
10 Pedras Salgadas 11 1 4 6 7 : 16 (-9) 7
11 Braganca 12 1 3 8 5 : 16 (-11) 6
12 Agia Vimozo 12 0 3 9 5 : 38 (-33) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sporting Braga B 6 6 0 0 19 : 4 18 6 5 1 0 18 : 2 16
2. Merelinense 5 5 0 0 7 : 0 15 7 3 1 3 7 : 5 10
3. Montalegre 7 5 1 1 17 : 8 16 5 2 2 1 5 : 4 8
4. Maria da Fonte 6 3 3 0 11 : 8 12 6 2 0 4 6 : 9 6
5. Mirandela 6 2 3 1 8 : 4 9 5 2 2 1 5 : 5 8
6. Vianense 5 3 1 1 9 : 5 10 6 1 2 3 4 : 7 5
7. Vidago 5 3 1 1 9 : 5 10 7 1 2 4 11 : 14 5
8. Viljaverdense 5 2 1 2 10 : 9 7 6 1 4 1 5 : 5 7
9. Kerveira 5 2 2 1 3 : 2 8 5 1 0 4 4 : 9 3
10. Pedras Salgadas 5 1 2 2 2 : 6 5 6 0 2 4 5 : 10 2
11. Braganca 7 0 2 5 1 : 8 2 5 1 1 3 4 : 8 4
12. Agia Vimozo 7 0 2 5 2 : 18 2 5 0 1 4 3 : 20 1

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Pevidem 10 5 3 2 17 : 11 (+6) 18
2 Rio Ave B 10 5 3 2 14 : 9 (+5) 18
3 Fafe 9 5 2 2 13 : 8 (+5) 17
4 Felgeiraš 10 4 4 2 11 : 9 (+2) 16
5 Vitoria Gimaraeš B 10 4 4 2 16 : 9 (+7) 16
6 Berko 9 4 3 2 16 : 12 (+4) 15
7 Sao Martinjo 10 4 3 3 12 : 12 (0) 15
8 Tirsense 10 3 2 5 12 : 18 (-6) 11
9 Brito 10 2 2 6 10 : 17 (-7) 8
10 Kamača 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
11 Mondinense 10 0 0 10 4 : 20 (-16) 0
12 Desportivo Aveš 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Pevidem 5 4 0 1 12 : 6 12 5 1 3 1 5 : 5 6
2. Rio Ave B 4 1 1 2 5 : 7 4 6 4 2 0 9 : 2 14
3. Fafe 4 2 1 1 4 : 3 7 5 3 1 1 9 : 5 10
4. Felgeiraš 6 3 2 1 5 : 3 11 4 1 2 1 6 : 6 5
5. Vitoria Gimaraeš B 5 2 3 0 10 : 4 9 5 2 1 2 6 : 5 7
6. Berko 4 1 1 2 6 : 8 4 5 3 2 0 10 : 4 11
7. Sao Martinjo 5 2 2 1 7 : 7 8 5 2 1 2 5 : 5 7
8. Tirsense 4 1 1 2 4 : 6 4 6 2 1 3 8 : 12 7
9. Brito 6 1 2 3 4 : 8 5 4 1 0 3 6 : 9 3
10. Kamača 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Mondinense 6 0 0 6 4 : 12 0 4 0 0 4 0 : 8 0
12. Desportivo Aveš 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Leka 7 6 1 0 13 : 4 (+9) 19
2 Gondomar 9 5 2 2 13 : 6 (+7) 17
3 Trofense 9 4 4 1 9 : 3 (+6) 16
4 Paredeš 8 3 2 3 6 : 6 (0) 11
5 Amarante 9 3 2 4 10 : 8 (+2) 11
6 Pedras Rubras 8 3 1 4 6 : 12 (-6) 10
7 Salgeiroš 7 1 3 3 4 : 7 (-3) 6
8 Koimbroeš 9 1 2 6 7 : 15 (-8) 5
9 Vila Real 6 1 1 4 4 : 12 (-8) 4
10 Maritimo B 2 1 0 1 5 : 4 (+1) 3
11 Kamara de Lobos 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
12 Uniao Madeira 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Leka 3 2 1 0 4 : 1 7 4 4 0 0 9 : 3 12
2. Gondomar 5 3 2 0 8 : 1 11 4 2 0 2 5 : 5 6
3. Trofense 5 3 1 1 7 : 2 10 4 1 3 0 2 : 1 6
4. Paredeš 4 3 0 1 4 : 2 9 4 0 2 2 2 : 4 2
5. Amarante 5 2 2 1 8 : 2 8 4 1 0 3 2 : 6 3
6. Pedras Rubras 4 3 1 0 5 : 2 10 4 0 0 4 1 : 10 0
7. Salgeiroš 3 1 0 2 2 : 4 3 4 0 3 1 2 : 3 3
8. Koimbroeš 4 1 2 1 6 : 6 5 5 0 0 5 1 : 9 0
9. Vila Real 4 1 0 3 4 : 9 3 2 0 1 1 0 : 3 1
10. Maritimo B 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 0 1 5 : 4 3
11. Kamara de Lobos 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Uniao Madeira 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kanelas 2010 11 8 1 2 19 : 6 (+13) 25
2 Lusitanija Lourosa 11 7 1 3 25 : 16 (+9) 22
3 Sao Žoao Ver 12 5 5 2 18 : 8 (+10) 20
4 Anadia 9 5 4 0 9 : 4 (+5) 19
5 Sanžoanense 12 4 7 1 16 : 9 (+7) 19
6 Beira Mar 9 5 1 3 15 : 5 (+10) 16
7 Agueda 12 4 2 6 13 : 14 (-1) 14
8 Kastro Daire 8 3 2 3 6 : 9 (-3) 11
9 Valadares Gaja 10 3 2 5 16 : 19 (-3) 11
10 Ešpinjo 11 2 1 8 15 : 18 (-3) 7
11 Lusitano Villdemo. 10 1 2 7 6 : 16 (-10) 5
12 Vilja Kortez 9 1 0 8 3 : 37 (-34) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kanelas 2010 6 5 0 1 11 : 3 15 5 3 1 1 8 : 3 10
2. Lusitanija Lourosa 6 5 0 1 18 : 8 15 5 2 1 2 7 : 8 7
3. Sao Žoao Ver 6 3 3 0 12 : 2 12 6 2 2 2 6 : 6 8
4. Anadia 5 3 2 0 5 : 2 11 4 2 2 0 4 : 2 8
5. Sanžoanense 6 3 3 0 10 : 2 12 6 1 4 1 6 : 7 7
6. Beira Mar 4 2 0 2 5 : 4 6 5 3 1 1 10 : 1 10
7. Agueda 6 4 1 1 9 : 5 13 6 0 1 5 4 : 9 1
8. Kastro Daire 3 3 0 0 5 : 0 9 5 0 2 3 1 : 9 2
9. Valadares Gaja 5 2 2 1 6 : 5 8 5 1 0 4 10 : 14 3
10. Ešpinjo 5 1 1 3 6 : 10 4 6 1 0 5 9 : 8 3
11. Lusitano Villdemo. 6 1 2 3 4 : 9 5 4 0 0 4 2 : 7 0
12. Vilja Kortez 4 1 0 3 2 : 18 3 5 0 0 5 1 : 19 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Uniao Leiria 11 7 3 1 18 : 7 (+11) 24
2 Marinense 12 6 2 4 21 : 12 (+9) 20
3 Benfica Kastelo Br. 9 4 4 1 12 : 5 (+7) 16
4 Oliveira Hospital 11 4 4 3 11 : 11 (0) 16
5 Kondeiksa 9 3 5 1 12 : 11 (+1) 14
6 Vitoria Sernaše 11 3 5 3 23 : 17 (+6) 14
7 Oleiroš 9 3 5 1 18 : 11 (+7) 14
8 Sertanense 9 3 4 2 13 : 10 (+3) 13
9 Karapinjeirense 11 3 4 4 13 : 14 (-1) 13
10 Alkainš 12 1 6 5 7 : 23 (-16) 9
11 Mortagva 11 1 6 4 12 : 12 (0) 9
12 GRAP 11 0 2 9 5 : 32 (-27) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Uniao Leiria 3 1 2 0 4 : 2 5 8 6 1 1 14 : 5 19
2. Marinense 6 5 1 0 13 : 3 16 6 1 1 4 8 : 9 4
3. Benfica Kastelo Br. 5 3 2 0 8 : 2 11 4 1 2 1 4 : 3 5
4. Oliveira Hospital 6 3 1 2 9 : 7 10 5 1 3 1 2 : 4 6
5. Kondeiksa 5 2 2 1 7 : 8 8 4 1 3 0 5 : 3 6
6. Vitoria Sernaše 5 2 2 1 10 : 7 8 6 1 3 2 13 : 10 6
7. Oleiroš 5 3 2 0 12 : 4 11 4 0 3 1 6 : 7 3
8. Sertanense 5 2 3 0 6 : 3 9 4 1 1 2 7 : 7 4
9. Karapinjeirense 6 2 2 2 6 : 5 8 5 1 2 2 7 : 9 5
10. Alkainš 5 1 3 1 3 : 5 6 7 0 3 4 4 : 18 3
11. Mortagva 6 0 4 2 5 : 8 4 5 1 2 2 7 : 4 5
12. GRAP 6 0 1 5 5 : 23 1 5 0 1 4 0 : 9 1

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Torense 10 8 2 0 19 : 5 (+14) 26
2 Alverka 9 7 0 2 21 : 4 (+17) 21
3 Kaldas 9 5 1 3 14 : 11 (+3) 16
4 Uniao Santarem 10 4 4 2 14 : 11 (+3) 16
5 Sintrense 11 5 0 6 17 : 17 (0) 15
6 Pero Pinjeiro 11 4 3 4 6 : 9 (-3) 15
7 Sakavenense 11 3 4 4 10 : 12 (-2) 13
8 Loureš 10 2 4 4 9 : 12 (-3) 10
9 Uniao Almeirim 8 2 1 5 7 : 12 (-5) 7
10 1. Dezembro 11 1 4 6 8 : 18 (-10) 7
11 Lurinhanense 10 1 3 6 6 : 20 (-14) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Torense 5 4 1 0 9 : 2 13 5 4 1 0 10 : 3 13
2. Alverka 5 4 0 1 11 : 2 12 4 3 0 1 10 : 2 9
3. Kaldas 4 2 0 2 8 : 7 6 5 3 1 1 6 : 4 10
4. Uniao Santarem 5 3 2 0 10 : 3 11 5 1 2 2 4 : 8 5
5. Sintrense 7 5 0 2 15 : 8 15 4 0 0 4 2 : 9 0
6. Pero Pinjeiro 5 3 2 0 5 : 1 11 6 1 1 4 1 : 8 4
7. Sakavenense 6 2 2 2 5 : 5 8 5 1 2 2 5 : 7 5
8. Loureš 5 1 1 3 5 : 8 4 5 1 3 1 4 : 4 6
9. Uniao Almeirim 4 2 0 2 6 : 7 6 4 0 1 3 1 : 5 1
10. 1. Dezembro 4 1 3 0 2 : 1 6 7 0 1 6 6 : 17 1
11. Lurinhanense 5 0 2 3 2 : 9 2 5 1 1 3 4 : 11 4

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Estrelja Amadora 12 9 3 0 19 : 4 (+15) 30
2 Sporting Lisabon B 12 9 3 0 19 : 5 (+14) 30
3 Oriental Dragon 12 6 2 4 13 : 7 (+6) 20
4 Real Keluž 12 5 2 5 16 : 13 (+3) 17
5 Prajense 12 3 5 4 11 : 14 (-3) 14
6 Rabo de Peikse 9 3 5 1 6 : 2 (+4) 14
7 Fontinjas 10 4 2 4 13 : 12 (+1) 14
8 Olímpiko Montiho 12 3 3 6 13 : 23 (-10) 12
9 Belenenseš B 12 2 4 6 6 : 14 (-8) 10
10 Sporting Ideal 9 2 4 3 12 : 15 (-3) 10
11 Orijental 12 1 3 8 8 : 17 (-9) 6
12 Fabril Bareiro 10 0 4 6 5 : 15 (-10) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Estrelja Amadora 7 7 0 0 15 : 2 21 5 2 3 0 4 : 2 9
2. Sporting Lisabon B 7 6 1 0 16 : 5 19 5 3 2 0 3 : 0 11
3. Oriental Dragon 6 2 2 2 5 : 3 8 6 4 0 2 8 : 4 12
4. Real Keluž 6 4 1 1 10 : 5 13 6 1 1 4 6 : 8 4
5. Prajense 4 2 2 0 5 : 2 8 8 1 3 4 6 : 12 6
6. Rabo de Peikse 5 1 4 0 2 : 1 7 4 2 1 1 4 : 1 7
7. Fontinjas 5 2 2 1 8 : 7 8 5 2 0 3 5 : 5 6
8. Olímpiko Montiho 8 3 1 4 8 : 12 10 4 0 2 2 5 : 11 2
9. Belenenseš B 5 1 1 3 2 : 6 4 7 1 3 3 4 : 8 6
10. Sporting Ideal 4 1 2 1 4 : 4 5 5 1 2 2 8 : 11 5
11. Orijental 5 0 1 4 0 : 7 1 7 1 2 4 8 : 10 5
12. Fabril Bareiro 5 0 3 2 4 : 8 3 5 0 1 4 1 : 7 1

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Vitoria Setubal 11 9 2 0 27 : 11 (+16) 29
2 Olhanense 10 6 2 2 14 : 8 (+6) 20
3 Luzitano Evora 11 5 1 5 11 : 9 (+2) 16
4 Louletano 9 4 3 2 16 : 8 (+8) 15
5 Amora 7 4 2 1 9 : 6 (+3) 14
6 Esperans Lagos 10 4 2 4 12 : 10 (+2) 14
7 Pinjalnovense 10 3 3 4 11 : 15 (-4) 12
8 Monkarapašense 9 3 1 5 11 : 12 (-1) 10
9 Žuventud Evora 9 2 3 4 9 : 15 (-6) 9
10 Mineiro Aljustrelense 10 2 1 7 6 : 22 (-16) 7
11 Moura 10 0 2 8 7 : 17 (-10) 2
12 Armasenense 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Vitoria Setubal 5 3 2 0 11 : 5 11 6 6 0 0 16 : 6 18
2. Olhanense 5 3 1 1 7 : 5 10 5 3 1 1 7 : 3 10
3. Luzitano Evora 6 3 1 2 7 : 6 10 5 2 0 3 4 : 3 6
4. Louletano 4 3 1 0 10 : 2 10 5 1 2 2 6 : 6 5
5. Amora 5 3 1 1 5 : 3 10 2 1 1 0 4 : 3 4
6. Esperans Lagos 5 2 0 3 6 : 5 6 5 2 2 1 6 : 5 8
7. Pinjalnovense 5 3 2 0 7 : 3 11 5 0 1 4 4 : 12 1
8. Monkarapašense 4 0 1 3 4 : 8 1 5 3 0 2 7 : 4 9
9. Žuventud Evora 4 1 0 3 4 : 7 3 5 1 3 1 5 : 8 6
10. Mineiro Aljustrelense 5 1 1 3 3 : 11 4 5 1 0 4 3 : 11 3
11. Moura 5 0 1 4 4 : 10 1 5 0 1 4 3 : 7 1
12. Armasenense 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Olímpiko Montiho

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
20.01.2021 Fontinjas 1:0 0-2 Portugalija 3 2020/2021
14.01.2021 Prajense 4:0 3+ Portugalija 3 2020/2021
09.01.2021 Orijental 0:3 3+ Portugalija 3 2020/2021
03.01.2021 Real Keluž 1:4 3+ Portugalija 3 2020/2021
30.12.2020 Sporting Lisabon B 0:1 0-2 Portugalija 3 2020/2021
23.12.2020 Oriental Dragon 0:3 3+ Portugalija 3 2020/2021
19.12.2020 Sporting Ideal 2:2 3+ Portugalija 3 2020/2021
14.12.2020 Sporting Braga 0:7 3+ Portugalija, Kup 2020/2021
07.12.2020 Estrelja Amadora 0:3 3+ Portugalija 3 2020/2021
29.11.2020 Rabo de Peikse 0:3 3+ Portugalija 3 2020/2021

Prajense

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.01.2021 Olímpiko Montiho 0:4 3+ Portugalija 3 2020/2021
11.01.2021 Belenenseš B 1:1 0-2 Portugalija 3 2020/2021
03.01.2021 Oriental Dragon 2:0 0-2 Portugalija 3 2020/2021
20.12.2020 Fontinjas 1:2 3+ Portugalija 3 2020/2021
10.12.2020 Estrelja Amadora 1:2 3+ Portugalija 3 2020/2021
07.12.2020 Orijental 2:0 0-2 Portugalija 3 2020/2021
29.11.2020 Real Keluž 1:0 0-2 Portugalija 3 2020/2021
15.11.2020 Olímpiko Montiho 2:2 3+ Portugalija 3 2020/2021
07.11.2020 Sporting Ideal 1:1 0-2 Portugalija 3 2020/2021
24.10.2020 Rabo de Peikse 0:0 0-2 Portugalija 3 2020/2021

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.01.2021 4:0 3+ Portugalija 3 2020/2021
15.11.2020 2:2 3+ Portugalija 3 2020/2021
20.04.2019 1:3 3+ Portugalija 3d 2018/2019
09.12.2018 0:2 0-2 Portugalija 3d 2018/2019
Olímpiko Montiho
Ukupno 4 1 1 2 7:7 (0) 14 1,75 1,75 3,50 1 3 25:75
Domaćin 2 1 0 1 4:2 (+2) 6 2,00 1,00 3,00 1 1 50:50
Gost 2 0 1 1 3:5 (-2) 8 1,50 2,50 4,00 0 2 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno