Španija, Španija 3 III

Orihuela - Levante B

Orihuela

Levante B



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ljeida 9 6 2 1 12 : 6 (+6) 20
2 Andora KF 8 5 2 1 12 : 4 (+8) 17
3 Viljareal B 9 5 2 2 13 : 9 (+4) 17
4 Barselona B 9 4 3 2 14 : 10 (+4) 15
5 Sabadelj 8 4 3 1 8 : 5 (+3) 15
6 Kasteljon 8 3 5 0 11 : 6 (+5) 14
7 Ljagostera 9 4 2 3 13 : 11 (+2) 14
8 La Nusia 8 3 3 2 8 : 6 (+2) 12
9 Ehea 8 2 5 1 10 : 8 (+2) 11
10 Espanjol B 8 2 5 1 9 : 7 (+2) 11
11 Levante B 9 3 2 4 10 : 12 (-2) 11
12 Deportivo Ebro 8 2 4 2 7 : 7 (0) 10
13 Kornelja 9 2 4 3 11 : 13 (-2) 10
14 UE Olot 8 2 3 3 6 : 7 (-1) 9
15 Valensija Mestalja 8 1 5 2 7 : 8 (-1) 8
16 Himnastik 8 1 4 3 9 : 13 (-4) 7
17 Orihuela 8 1 3 4 7 : 16 (-9) 6
18 Herkules 8 1 1 6 9 : 14 (-5) 4
19 Prat 8 0 4 4 7 : 12 (-5) 4
20 Badalona 8 0 2 6 4 : 13 (-9) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ljeida 4 3 0 1 5 : 3 9 5 3 2 0 7 : 3 11
2. Andora KF 4 3 1 0 7 : 1 10 4 2 1 1 5 : 3 7
3. Viljareal B 5 2 1 2 6 : 7 7 4 3 1 0 7 : 2 10
4. Barselona B 4 2 2 0 9 : 4 8 5 2 1 2 5 : 6 7
5. Sabadelj 4 1 2 1 2 : 3 5 4 3 1 0 6 : 2 10
6. Kasteljon 4 2 2 0 7 : 4 8 4 1 3 0 4 : 2 6
7. Ljagostera 5 1 2 2 5 : 8 5 4 3 0 1 8 : 3 9
8. La Nusia 4 2 2 0 5 : 3 8 4 1 1 2 3 : 3 4
9. Ehea 4 2 2 0 6 : 1 8 4 0 3 1 4 : 7 3
10. Espanjol B 4 2 2 0 6 : 3 8 4 0 3 1 3 : 4 3
11. Levante B 5 3 1 1 7 : 4 10 4 0 1 3 3 : 8 1
12. Deportivo Ebro 4 1 2 1 4 : 4 5 4 1 2 1 3 : 3 5
13. Kornelja 4 1 2 1 4 : 4 5 5 1 2 2 7 : 9 5
14. UE Olot 4 2 1 1 3 : 2 7 4 0 2 2 3 : 5 2
15. Valensija Mestalja 4 0 3 1 3 : 4 3 4 1 2 1 4 : 4 5
16. Himnastik 4 0 2 2 4 : 9 2 4 1 2 1 5 : 4 5
17. Orihuela 4 0 3 1 3 : 6 3 4 1 0 3 4 : 10 3
18. Herkules 4 1 0 3 6 : 8 3 4 0 1 3 3 : 6 1
19. Prat 4 0 1 3 3 : 6 1 4 0 3 1 4 : 6 3
20. Badalona 4 0 1 3 2 : 6 1 4 0 1 3 2 : 7 1

Orihuela

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
12.10.2019 Barselona B 0:3 3+ Španija 3 III 2019/2020
09.10.2019 Levante B 1:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
05.10.2019 Ljagostera 0:3 3+ Španija 3 III 2019/2020
29.09.2019 Sabadelj 1:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
22.09.2019 Herkules 3:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
07.09.2019 Viljareal B 1:2 3+ Španija 3 III 2019/2020
01.09.2019 Prat 1:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
25.08.2019 Ehea 0:4 3+ Španija 3 III 2019/2020
19.05.2013 Espanjol B 0:3 3+ Španija 3 III 2012/2013
12.05.2013 Viljareal B 1:1 0-2 Španija 3 III 2012/2013

Levante B

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
19.10.2019 Kornelja 3:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
13.10.2019 Deportivo Ebro 1:3 3+ Španija 3 III 2019/2020
09.10.2019 Orihuela 1:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
05.10.2019 Andora KF 1:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
29.09.2019 Barselona B 0:2 0-2 Španija 3 III 2019/2020
21.09.2019 Ljagostera 1:0 0-2 Španija 3 III 2019/2020
07.09.2019 Herkules 1:0 0-2 Španija 3 III 2019/2020
01.09.2019 Sabadelj 1:2 3+ Španija 3 III 2019/2020
24.08.2019 Viljareal B 1:2 3+ Španija 3 III 2019/2020
18.05.2019 Deportivo Ebro 1:2 3+ Španija 3 III 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.10.2019 1:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
27.02.2013 0:2 0-2 Španija 3 III 2012/2013
07.10.2012 0:2 0-2 Španija 3 III 2012/2013
24.02.2008 4:1 3+ Španija 3 III 2007/2008
07.10.2007 3:2 3+ Španija 3 III 2007/2008
15.04.2007 2:2 3+ Španija 3 III 2006/2007
19.11.2006 0:1 0-2 Španija 3 III 2006/2007
Orihuela
Ukupno 7 2 2 3 10:11 (-1) 21 1,43 1,57 3,00 4 3 57:43
Domaćin 4 1 1 2 4:6 (-2) 10 1,00 1,50 2,50 3 1 75:25
Gost 3 1 1 1 6:5 (+1) 11 2,00 1,67 3,67 1 2 33:67

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno