Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Bjelorusija, Belorusija 1

Smoleviči - Isloč

Smoleviči

Isloč



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Energetik-BGU 3 3 0 0 6 : 1 (+5) 9
2 Sluck 3 2 0 1 6 : 4 (+2) 6
3 Minsk 3 2 0 1 6 : 5 (+1) 6
4 Isloč 3 2 0 1 4 : 3 (+1) 6
5 Slavija Mozir 3 2 0 1 5 : 5 (0) 6
6 Torpedo BelAZ 3 2 0 1 2 : 2 (0) 6
7 Vitebsk 3 2 0 1 2 : 2 (0) 6
8 Neman 3 1 1 1 2 : 1 (+1) 4
9 Šahtjor Soligorsk 3 1 1 1 2 : 1 (+1) 4
10 Dinamo Brest 3 1 1 1 3 : 3 (0) 4
11 Dinamo Minsk 3 1 0 2 4 : 4 (0) 3
12 Ruh Brest 3 1 0 2 1 : 2 (-1) 3
13 BATE 3 1 0 2 3 : 5 (-2) 3
14 Gorodeja 3 1 0 2 1 : 3 (-2) 3
15 Smoleviči 3 0 1 2 1 : 3 (-2) 1
16 Belšina Bobruisk 3 0 0 3 1 : 5 (-4) 0
Torpedo Minsk je nakon 15. kola odustao od daljeg takmičenja. Preostale utakmice su registrovane službenim rezultatima.

1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Energetik-BGU 2 2 0 0 5 : 1 6 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Sluck 2 1 0 1 3 : 2 3 1 1 0 0 3 : 2 3
3. Minsk 1 1 0 0 3 : 2 3 2 1 0 1 3 : 3 3
4. Isloč 3 2 0 1 4 : 3 6 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Slavija Mozir 1 1 0 0 2 : 1 3 2 1 0 1 3 : 4 3
6. Torpedo BelAZ 1 1 0 0 1 : 0 3 2 1 0 1 1 : 2 3
7. Vitebsk 1 1 0 0 1 : 0 3 2 1 0 1 1 : 2 3
8. Neman 1 1 0 0 2 : 0 3 2 0 1 1 0 : 1 1
9. Šahtjor Soligorsk 2 0 1 1 0 : 1 1 1 1 0 0 2 : 0 3
10. Dinamo Brest 2 0 1 1 2 : 3 1 1 1 0 0 1 : 0 3
11. Dinamo Minsk 2 1 0 1 2 : 1 3 1 0 0 1 2 : 3 0
12. Ruh Brest 1 0 0 1 0 : 1 0 2 1 0 1 1 : 1 3
13. BATE 1 1 0 0 1 : 0 3 2 0 0 2 2 : 5 0
14. Gorodeja 1 0 0 1 0 : 2 0 2 1 0 1 1 : 1 3
15. Smoleviči 1 0 0 1 0 : 1 0 2 0 1 1 1 : 2 1
16. Belšina Bobruisk 2 0 0 2 1 : 4 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Smoleviči

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
05.04.2020 Vitebsk 0:1 0-2 Belorusija 1 2020
29.03.2020 Isloč 0:1 0-2 Belorusija 1 2020
20.03.2020 Dinamo Brest 1:1 0-2 Belorusija 1 2020
02.12.2018 Luč Minsk 1:1 0-2 Belorusija 1 2018
24.11.2018 Šahtjor Soligorsk 0:2 0-2 Belorusija 1 2018
10.11.2018 Neman 1:1 0-2 Belorusija 1 2018
05.11.2018 Gomelj 1:1 0-2 Belorusija 1 2018
27.10.2018 Gorodeja 1:4 3+ Belorusija 1 2018
21.10.2018 Isloč 0:1 0-2 Belorusija 1 2018
07.10.2018 Dinamo Minsk 0:2 0-2 Belorusija 1 2018

Isloč

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
05.04.2020 Sluck 2:3 3+ Belorusija 1 2020
29.03.2020 Smoleviči 1:0 0-2 Belorusija 1 2020
21.03.2020 Neman 1:0 0-2 Belorusija 1 2020
15.03.2020 Dinamo Brest 0:0 0-2 Bjelorusija, Kup 2019/2020
10.03.2020 Dinamo Brest 0:0 0-2 Bjelorusija, Kup 2019/2020
01.12.2019 Minsk 1:1 0-2 Belorusija 1 2019
24.11.2019 Slavija Mozir 0:2 0-2 Belorusija 1 2019
10.11.2019 Dinamo Brest 1:1 0-2 Belorusija 1 2019
03.11.2019 BATE 4:2 3+ Belorusija 1 2019
26.10.2019 Dnjepar Mogilev 1:1 0-2 Belorusija 1 2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
29.03.2020 0:1 0-2 Belorusija 1 2020
21.10.2018 0:1 0-2 Belorusija 1 2018
03.06.2018 0:1 0-2 Belorusija 1 2018
Smoleviči
Ukupno 3 0 0 3 0:3 (-3) 3 0,00 1,00 1,00 3 0 100:0
Domaćin 1 0 0 1 0:1 (-1) 1 0,00 1,00 1,00 1 0 100:0
Gost 2 0 0 2 0:2 (-2) 2 0,00 1,00 1,00 2 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno