Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Prijateljski (kl.), Club Friendly

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.07. (Pet) 15:00 Ekscelzior Virton-Alemanija Ahen 2.66 3.58 2.25 2.33 1.52 (4)
19.07. (Pet) 15:00 Hapoel Hadera-Bnei Sahnin 1.72 3.40 4.20 2.00 1.80 (1)
19.07. (Pet) 15:00 Sombathelj Haladaš-Rakoci Kapošvar 2.29 3.40 2.72 2.24 1.57 (4)
19.07. (Pet) 15:30 Ajačio-Nim Olimpik 2.13 3.65 3.53 1.96 1.75 (4)
19.07. (Pet) 15:30 Fenerbahče-Bursaspor 1.26 5.20 9.31 2.58 1.43 (4)
19.07. (Pet) 15:30 Kaluš-Ahrobiznes Voločisk 4.33 3.75 1.61 2.10 1.70 (1)
19.07. (Pet) 15:30 Napoli-Feralpi Salo 1.08 8.75 16.50 4.22 1.17 (2)
19.07. (Pet) 16:00 Diožđer-Ujpešt 2.61 3.50 2.32 2.12 1.64 (3)
19.07. (Pet) 16:00 Grenobl Fut 38-Rodez 2.36 3.24 2.77 1.71 2.00 (4)
19.07. (Pet) 16:00 Kotvica Kolobržeg-Črobri Glogov 6.67 4.57 1.36 2.31 1.52 (3)
19.07. (Pet) 16:00 Mec-Sošo Monbeliar 1.69 3.66 4.39 1.82 1.87 (4)
19.07. (Pet) 16:00 Monako-Everton 3.45 3.65 2.19 1.91 1.78 (4)
19.07. (Pet) 16:00 Orlean-Pariz 2.53 3.35 2.46 1.58 2.22 (4)
19.07. (Pet) 16:00 Panionios-Larisa 2.32 3.52 2.57 1.60 2.16 (3)
19.07. (Pet) 16:00 RB Lajpcig-Galatasaraj 1.58 4.16 4.53 2.96 1.34 (4)
19.07. (Pet) 16:00 Zemun-Hata 1.92 3.50 3.38 2.30 1.60 (2)
19.07. (Pet) 16:30 Beltinci-Nafta 1903 3.70 4.20 1.65 2.70 1.35 (1)
19.07. (Pet) 16:30 Berišon Šateru-Kretej Lusitanos 1.58 4.02 4.52 2.19 1.59 (4)
19.07. (Pet) 16:30 Nant-Šamoa Nior 1.71 3.77 4.00 2.05 1.69 (3)
19.07. (Pet) 16:30 Okser-Serkl Briž 1.78 3.60 3.84 1.92 1.78 (4)
19.07. (Pet) 16:30 Rasing Strazbur-Tuluz 2.13 3.39 3.00 1.92 1.78 (4)
19.07. (Pet) 16:30 Rojal Antverp-Utreht 2.44 3.53 2.45 2.30 1.59 (2)
19.07. (Pet) 16:30 Šalke 04-Norič Siti 1.89 3.69 3.36 2.39 1.50 (4)
19.07. (Pet) 17:00 Eupen-OFI Krit 1.50 4.31 4.89 2.30 1.53 (4)
19.07. (Pet) 17:00 Go Ahed Igls-Anortozis 2.23 3.61 2.65 2.50 1.46 (4)
19.07. (Pet) 17:00 Klermon Fut-Kabilie 1.75 3.65 3.90 1.94 1.78 (3)
19.07. (Pet) 17:00 Leioa-Alaves 8.56 5.25 1.25 2.40 1.49 (4)
19.07. (Pet) 17:00 Ruselar-Kortrijk 3.03 3.65 2.06 2.19 1.60 (4)
19.07. (Pet) 17:00 Sporting Šarlroa-Troa 1.96 3.49 3.28 1.92 1.79 (4)
19.07. (Pet) 17:00 Valensijen-Amijen 3.08 3.35 2.12 1.75 1.96 (4)
19.07. (Pet) 17:00 Vejče Flensburg 08-FSV 63 Lukenvalde 1.55 4.75 3.80 2.87 1.40 (1)
19.07. (Pet) 17:01 Lipštad 08-Norič Siti do 23 1.80 3.60 3.50 (1)
19.07. (Pet) 17:30 Soloturn-Brejtenrajn Bern 3.70 4.00 1.68 2.60 1.42 (2)
19.07. (Pet) 18:00 Bat Siti-Njuport Kaunti 3.82 3.65 1.77 1.97 1.72 (3)
19.07. (Pet) 18:00 Šambli-Kvevili 1.62 3.50 5.15 1.77 1.94 (2)
19.07. (Pet) 18:15 Florijana-Senglea Atletik 2.10 3.60 2.80 2.10 1.70 (1)
19.07. (Pet) 18:30 Klub Briž-Sporting Lisabon 2.10 3.55 2.95 2.22 1.59 (4)
19.07. (Pet) 18:30 Kolčester Jun.-Ipsvič Taun 3.00 3.53 2.07 2.04 1.68 (4)
19.07. (Pet) 18:30 Salford Siti-Voking 1.59 3.83 4.85 2.01 1.71 (4)
19.07. (Pet) 18:45 Krouli Taun-Brajton i Houv A. 3.20 3.94 1.88 2.70 1.40 (4)
19.07. (Pet) 18:45 Notingem Forest-Kristal Palas 2.88 3.51 2.14 2.16 1.61 (4)
19.07. (Pet) 18:45 Taunton Taun-Čeltnem Taun 1.72 4.00 3.50 2.30 1.60 (1)
19.07. (Pet) 19:00 Libek-Šefild Venzdi 4.23 4.13 1.62 2.22 1.57 (3)
19.07. (Pet) 19:00 Sporting Braga-Lil Metropol 2.36 3.30 2.70 2.04 1.74 (1)
19.07. (Pet) 19:30 Porto-Betis 1.54 3.96 5.06 2.21 1.59 (4)
19.07. (Pet) 19:45 Heburn Taun-Gejtshed 7.00 4.50 1.33 2.70 1.44 (1)
19.07. (Pet) 20:00 Leikšoeš-Santa Klara 2.73 3.33 2.30 1.74 1.96 (4)
19.07. (Pet) 20:00 Motril-Granada B 4.20 3.60 1.66 2.10 1.70 (1)
20.07. (Sub) 00:00 Liverpul-Borusija D. 2.26 3.73 2.71 2.83 1.39 (4)
20.07. (Sub) 01:00 Kardif Siti-Valjadolid 2.62 3.50 2.25 2.05 1.75 (1)
20.07. (Sub) 07:00 Leganjes-Fuenlabrada 1.25 5.00 9.00 2.85 1.40 (1)
20.07. (Sub) 08:00 Foresta Sućeava-Aerostar Bakau 2.00 3.50 3.00 2.50 1.50 (1)
20.07. (Sub) 08:00 Linkoln Siti-Reding 2.87 3.53 2.13 2.21 1.64 (2)
20.07. (Sub) 08:00 Teleoptik-Sinđelić BG 2.40 3.50 2.40 1.80 2.00 (1)
20.07. (Sub) 09:00 Bronshoj-Avarta 2.10 4.20 2.50 2.50 1.50 (1)
20.07. (Sub) 09:00 Čojničanka-Bitovija 1.40 4.42 6.05 2.51 1.50 (2)
20.07. (Sub) 09:00 Desportivo Aveš-Akademika 1.53 4.00 4.75 2.15 1.67 (1)
20.07. (Sub) 09:00 Fafe-Felgeiraš 2.00 3.60 3.00 2.20 1.65 (1)
20.07. (Sub) 09:00 Kečkemet TE-Dorog 3.80 4.33 1.61 2.37 1.55 (1)
20.07. (Sub) 09:00 Metalleghe BSI Jajce-Hajduk Split II 3.10 4.00 1.85 2.30 1.60 (1)
20.07. (Sub) 09:00 Njukastl Junajted-Vest Hem Jun. 2.05 3.43 3.28 2.01 1.75 (2)
20.07. (Sub) 09:00 Pakš-Soroksar 1.44 4.50 5.00 2.37 1.55 (1)
20.07. (Sub) 09:00 Podbeskidzje-Varta 2.14 3.48 2.88 2.10 1.70 (2)
20.07. (Sub) 09:00 Seged 2011-Solnok MAV 1.90 4.10 2.90 2.42 1.52 (1)
20.07. (Sub) 09:30 Puškaš Akademija-Mak. Petah Tikva 1.80 3.60 3.60 2.05 1.75 (1)
20.07. (Sub) 10:00 Almere Siti-NEC Nijmegen 2.45 3.88 2.29 2.99 1.37 (2)
20.07. (Sub) 10:00 MKS Klucbork-Ruh Zdjesovice 2.25 4.00 2.40 2.35 1.57 (1)
20.07. (Sub) 10:00 Olimpija Elblag-Baltik Gdinja 1.66 4.00 3.75 2.30 1.60 (1)
20.07. (Sub) 10:00 Stal Stalova Vola-Hapoel Katamon Jerusalim 2.80 3.60 2.10 2.10 1.70 (1)
20.07. (Sub) 10:00 V. Sidnej Vonderers-Lids Junajted 6.00 4.75 1.36 2.37 1.55 (1)
20.07. (Sub) 11:00 Arenas-Atletik Bilbao 13.00 9.50 1.10 4.00 1.25 (1)
20.07. (Sub) 11:00 GKS Tihi-Sandecja Novi Sac 2.29 3.40 2.69 2.00 1.79 (2)
20.07. (Sub) 11:00 Grimzbi Taun-Donkaster Rov. 3.35 3.48 1.92 2.08 1.71 (2)
20.07. (Sub) 11:00 Nikebing-Hvidovre 2.07 3.73 2.84 2.20 1.65 (2)
20.07. (Sub) 11:00 Radomjak-Gornjik Lecna 1.74 3.73 3.83 2.20 1.65 (2)
20.07. (Sub) 11:00 Šalke 04 II-Sent Pauli 1910 II 2.36 3.60 2.54 2.52 1.50 (1)
20.07. (Sub) 11:00 Sintrense-Marinense 1.44 4.00 6.00 2.00 1.80 (1)
20.07. (Sub) 11:00 Sparta Roterdam-NAC Breda 2.02 3.58 3.03 2.34 1.57 (2)
20.07. (Sub) 11:30 Hamburger SV-Anderleht 2.41 3.65 2.41 2.30 1.59 (2)
20.07. (Sub) 11:30 Lokomotiva Lajpcig-Vupertaler SV 1.81 3.65 3.70 2.25 1.61 (1)
20.07. (Sub) 11:30 Mančester Jun.-Inter 2.15 3.53 3.18 2.05 1.73 (3)
20.07. (Sub) 11:30 Tvente-Heverle Leuven 1.61 3.80 4.33 2.30 1.60 (1)
20.07. (Sub) 11:30 Vulverhempton-Mančester Siti 3.75 4.53 3.61 2.39 1.53 (2)
20.07. (Sub) 12:00 07 Elversberg-Borusija MG II 1.86 3.70 3.35 2.35 1.57 (2)
20.07. (Sub) 12:00 Ivshem Junajted-Gloster Siti 5.50 4.50 1.40 2.25 1.62 (1)
20.07. (Sub) 12:00 Jork Siti-Skarboro Atletik 1.50 4.20 4.75 2.25 1.62 (1)
20.07. (Sub) 12:00 Šam-Frajburg II 3.75 4.00 1.66 2.37 1.55 (1)
20.07. (Sub) 12:00 Štajnbah-Rot Vajs Erfurt 2.25 4.00 2.40 2.35 1.57 (1)
20.07. (Sub) 12:00 Štutgart II-Alen 4.33 4.00 1.57 2.30 1.60 (1)
20.07. (Sub) 12:30 Volendam-Herakles 3.20 3.60 1.90 2.42 1.52 (1)
20.07. (Sub) 13:00 AFC Hornčerč-Čelmsford Siti 3.10 4.00 1.83 2.50 1.50 (1)
20.07. (Sub) 13:00 AZ Alkmar-Ostende 1.66 4.00 3.75 2.42 1.52 (1)
20.07. (Sub) 13:00 Bajer Leverkuzen-Votford 3.25 3.53 1.94 2.09 1.70 (2)
20.07. (Sub) 13:00 Dandela-Linfild 9.00 6.00 1.20 3.10 1.35 (1)
20.07. (Sub) 13:00 Darmštat 98-Vitese 2.40 3.60 2.40 2.30 1.60 (1)
20.07. (Sub) 13:00 Fortuna 95-Istanbul Bašakšehir 2.43 3.60 2.43 2.30 1.60 (2)
20.07. (Sub) 13:00 Fortuna Keln-Hesen Kasel 1.53 3.75 5.00 2.67 1.45 (1)
20.07. (Sub) 13:00 Gilingem-Čarlton Atletik 2.80 3.35 2.23 2.05 1.75 (2)
20.07. (Sub) 13:00 Hanover 96-Groningen 2.30 3.60 2.55 2.30 1.60 (2)
20.07. (Sub) 13:00 Herenven-Sent Pauli 1910 2.09 3.83 2.73 3.34 1.32 (2)
20.07. (Sub) 13:00 Homburg-Fola Eš 2.10 3.75 2.70 2.30 1.60 (1)
20.07. (Sub) 13:00 Kortrijk-Ekscelzior Roter. 1.66 3.75 4.00 2.25 1.62 (1)
20.07. (Sub) 13:00 Os-De Grafšap 2.40 3.60 2.40 2.30 1.60 (1)
20.07. (Sub) 13:00 Zulte Varegem-Viljem II 2.24 3.53 2.68 2.26 1.61 (2)
20.07. (Sub) 13:30 Arminija Bilefeld-Barnsli 2.12 3.60 2.79 2.52 1.50 (2)
20.07. (Sub) 13:30 Vejče Flensburg 08-Kolding IF 2.20 3.80 2.50 2.42 1.52 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Altrinčem-Blekpul 5.68 4.45 1.42 2.50 1.50 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Alvečerč-Limington 2.25 3.75 2.50 3.40 1.33 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Bala Taun-Akrington Stenli 5.50 3.80 1.50 4.20 1.22 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Barnet-Piterboro Jun. 2.83 3.48 2.18 1.89 1.89 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Barton Albion-Derbi Kaunti 2.75 3.60 2.10 2.30 1.60 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Berou-Blekpul 4.08 3.80 1.67 2.30 1.60 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Bradford Siti-Vigan Atletik 4.05 3.58 1.73 2.11 1.69 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Brekli Taun-Banberi Junajted 1.44 4.20 5.50 2.30 1.60 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Čeltnem Taun-Lester Siti 10.00 4.00 1.30 2.50 1.50 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Česterfild-Roteram Jun. 5.53 4.50 1.43 3.39 1.32 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Dagen. i Redbr.-Sautend Junajted 3.40 3.75 1.80 2.20 1.65 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Danston UTS-Voking 3.00 3.75 1.95 2.42 1.52 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Darlington-Halifaks Taun 2.66 3.83 2.15 2.68 1.44 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Dartford-Lejton Orijent 3.58 3.93 1.75 2.51 1.50 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Dorčester Taun-Jeovil Taun 3.00 3.60 2.00 2.67 1.45 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Dorking Vonderers-Literhed 1.57 4.00 4.33 2.85 1.40 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Egziter Siti-Svonsi Siti 3.35 3.72 1.86 2.31 1.59 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Frikli Atletik-Metlok Taun 2.84 3.78 2.05 2.38 1.55 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Fulam-Brajton i Houv A. 3.58 3.45 1.89 2.05 1.75 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Guisli-Stokport Kaunti 4.13 3.70 1.68 2.10 1.70 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Hajdenhajm 1846-Midlzbro 2.10 3.60 2.80 2.05 1.75 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Havant i Voter.-Saton Junajted 2.77 3.60 2.15 2.30 1.60 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Hemel Hempsted Taun-Ebsflit Junajted 2.87 3.75 2.00 2.50 1.50 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Hempton i Rič.-Mejdenhed Jun. 2.87 3.75 2.00 2.50 1.50 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Heringej Boro-Boreham Vud 3.58 4.19 1.70 2.87 1.40 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Herogejt Taun-Farsli Seltik 1.51 4.13 5.00 2.54 1.49 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Karlajl Junajted-Flitvud Taun 2.64 3.48 2.28 2.32 1.59 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Kolrejn-Institut 1.90 3.60 3.20 2.30 1.60 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Kru Aleksandra-Barnli 4.90 4.10 1.55 2.40 1.54 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Kurzon Ešton-Reksem 6.13 4.35 1.40 2.45 1.52 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Mensfild Taun-Hal Siti 2.83 3.60 2.12 2.52 1.50 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Nortempton Taun-Šefild Junajted 5.50 4.50 1.40 2.30 1.60 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Nots Kaunti-Volsol 2.75 4.00 2.00 2.50 1.50 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Oksford Junajted-Kvins Park R. 2.55 3.60 2.30 2.30 1.60 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Oksford Siti-Rašden i Dajm. 1.66 4.00 3.75 2.67 1.45 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Oldam Atletik-Ročdejl 2.50 3.60 2.30 2.50 1.50 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Preston Nort End-Sautempton 3.60 3.83 1.77 2.20 1.65 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Sajrenčester Taun-Čipenhem Taun 2.75 3.80 2.05 2.70 1.44 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Skantorp Jun.-Vest Bromvič A. 3.88 4.14 1.66 2.51 1.50 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Solzberi Siti-Forest Grin R. 9.00 7.00 1.16 4.33 1.20 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Stivenidž-Portsmaut 3.60 3.85 1.76 2.30 1.60 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Telford Junajted-Koventri Siti 4.50 4.50 1.50 2.37 1.55 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Tiverton Taun-Torki Junajted 7.50 5.50 1.25 2.67 1.45 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Tranmer Rovers-Stouk Siti 3.63 3.45 1.85 2.05 1.75 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Vasland - Beveren-Union Sent Žiloaz 2.23 3.73 2.58 3.38 1.32 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Veling Junajted-Dover Atletik 2.40 3.60 2.40 2.85 1.40 (1)
20.07. (Sub) 14:00 Vikomb Vond.-Brentford 3.90 4.04 1.66 2.29 1.60 (2)
20.07. (Sub) 14:00 Vorenpoint Taun-Belinamalard Junajted 1.72 4.00 3.50 2.67 1.45 (1)
20.07. (Sub) 14:00 VVV Venlo-Ajndhoven 1.48 4.25 5.30 4.20 1.21 (2)
20.07. (Sub) 14:30 Anže-Avr 1.65 3.53 4.55 1.99 1.79 (2)
20.07. (Sub) 14:30 Sporting Lokeren-Panahaiki 1.57 3.60 5.00 2.37 1.55 (1)
20.07. (Sub) 14:45 Beršot Vilrijk-Panatinaikos 2.45 3.30 2.45 2.00 1.80 (1)
20.07. (Sub) 15:00 AEL Limasol-Sekcija Nes Ciona 1.66 3.75 4.00 2.20 1.65 (1)
20.07. (Sub) 15:00 Černomorec Odesa-Balkani Zarja 1.57 4.33 4.00 2.30 1.60 (1)
20.07. (Sub) 15:00 Debrecin-Kazincbarcika 1.31 5.10 7.50 2.89 1.39 (1)
20.07. (Sub) 15:00 Dordreht-Den Boš 2.80 3.50 2.10 2.35 1.57 (1)
20.07. (Sub) 15:00 Ešton Junajted-Drojlsden 2.00 3.60 3.00 4.20 1.22 (1)
20.07. (Sub) 15:00 Hejs i Jeding-Slou Taun 3.00 3.60 2.00 2.37 1.55 (1)
20.07. (Sub) 15:00 Luvs-Istburn Boro 2.40 4.00 2.25 2.60 1.47 (1)
20.07. (Sub) 15:00 Monako-Valensija 2.75 3.25 2.25 2.00 1.80 (1)
20.07. (Sub) 15:00 Pelikan-Žnic Pruškov 3.50 3.50 1.85 2.25 1.62 (1)
20.07. (Sub) 15:00 Rems-Gent 2.26 3.28 2.79 2.04 1.75 (2)
20.07. (Sub) 15:00 Rot Vajs Esen-Ofenbaher Kikers 2.40 3.60 2.40 2.50 1.50 (1)
20.07. (Sub) 15:30 Borusija MG-Rajo Valjekano 3.67 4.10 3.60 2.30 1.59 (2)
20.07. (Sub) 15:30 HI Kirjat Šmona-MTK 1.57 4.00 4.33 2.35 1.57 (1)
20.07. (Sub) 16:00 Avan Gengan-Brest 2.66 3.20 2.40 1.89 1.89 (2)
20.07. (Sub) 16:00 Bezije-Le Pui 2.20 3.20 2.87 1.72 2.07 (1)
20.07. (Sub) 16:00 Bohum-Herta 2.80 3.28 2.26 2.05 1.75 (2)
20.07. (Sub) 16:00 Lorien-Laval 1.53 3.65 5.60 1.89 1.89 (2)
20.07. (Sub) 16:00 Rasing Lens-Espanjol 3.30 3.48 1.93 2.08 1.71 (2)
20.07. (Sub) 16:00 Taksoni-Fuzesgyarmati 2.60 4.00 2.10 3.10 1.35 (1)
20.07. (Sub) 16:00 Viljefranš-Iverdon Sport 2.03 3.50 3.05 2.25 1.62 (2)
20.07. (Sub) 16:30 Avranšez-Konkarno 2.20 3.40 2.75 2.00 1.80 (1)
20.07. (Sub) 16:30 Nirnberg-Pari Sen Žermen 6.18 4.90 1.36 2.86 1.40 (2)
20.07. (Sub) 16:30 Udineze-Ravena 1.40 4.50 5.50 2.15 1.67 (1)
20.07. (Sub) 17:00 AEK-Volos N.F.C. 1.41 4.31 6.18 2.30 1.60 (2)
20.07. (Sub) 17:00 Elana Torun-KKS Kališ 1.53 4.00 4.75 2.37 1.55 (1)
20.07. (Sub) 17:00 Kroacija Zmijavci-Šibenik 4.00 3.75 1.66 2.10 1.70 (1)
20.07. (Sub) 17:00 Međimurje-Bodajk Šiofok 2.25 3.60 2.55 2.05 1.75 (1)
20.07. (Sub) 17:00 Nansi Loren-Dižon 3.05 3.48 2.04 2.00 1.79 (2)
20.07. (Sub) 17:00 Olimpik Lion-Đenova 1.68 3.73 4.10 2.11 1.69 (2)
20.07. (Sub) 17:00 Oliveirense-Moreirense 3.65 3.50 1.82 2.00 1.79 (2)
20.07. (Sub) 17:00 Real Sosijedad-Rasing Santander 1.58 3.78 4.80 2.11 1.69 (2)
20.07. (Sub) 17:00 Sporting Kovilja-Pasoš Fereira 2.86 3.23 2.23 1.89 1.89 (2)
20.07. (Sub) 17:00 Vašaš-Varda 2.62 3.50 2.25 2.00 1.80 (1)
20.07. (Sub) 17:00 Viljareal-Levante 2.55 3.43 2.51 2.00 1.79 (2)
20.07. (Sub) 17:15 Lealtad-Real Sporting 8.00 4.75 1.28 2.20 1.65 (1)
20.07. (Sub) 17:30 Granada-Reding 2.30 3.60 2.50 2.00 1.80 (1)
20.07. (Sub) 17:30 Rio Ave-Santa Klara 2.28 3.35 2.71 2.00 1.79 (2)
20.07. (Sub) 18:00 Numansija-Atletiko Madrid 6.00 5.00 1.33 2.30 1.60 (1)
20.07. (Sub) 18:30 Kasereno-Ekstremadura 7.50 4.33 1.33 2.60 1.47 (1)
20.07. (Sub) 19:30 Portimonense-Hetafe 2.87 3.40 2.10 2.00 1.80 (1)
20.07. (Sub) 20:00 Benfika-Gvadalahara Čivas 1.24 5.43 12.00 2.17 1.65 (3)
20.07. (Sub) 22:00 Arsenal-Fiorentina 1.98 3.60 3.53 2.18 1.65 (3)
21.07. (Ned) 00:00 Bajern Minhen-Real 2.84 3.60 2.31 2.41 1.54 (3)
21.07. (Ned) 11:30 Juventus-Totenhem Hot. 1.97 3.42 3.77 1.92 1.81 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Rezultati - strana: Svi rezultati
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno