Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Južna Amerika, Copa CONMEBOL Sudamericana - Group stage

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.04. (Uto) 22:00 Union La Kalera-Kruzeiro 3.95 3.30 1.87 1.70 2.03 (1)
24.04. (Sri) 00:00 Deportivo Garsiljaso-Kujaba 2.41 3.00 2.90 1.71 2.02 (1)
24.04. (Sri) 00:00 Trinidense-Nasional Potosi 1.61 3.65 5.20 1.96 1.76 (1)
24.04. (Sri) 00:30 Arg. Juniors-Korintijans 2.27 3.05 3.05 1.57 2.26 (1)
24.04. (Sri) 02:00 Alijanca Valedupar-Un. Katolika Kito 3.90 4.60 3.45 1.58 2.24 (1)
24.04. (Sri) 22:00 Danubio-Atl. Paranense 3.35 3.10 2.12 1.57 2.26 (1)
24.04. (Sri) 22:00 Kokimbo Unido-Rasing Klub 4.40 3.30 1.78 1.76 1.95 (1)
25.04. (Čet) 00:30 Real Tomajapo-Belgrano 3.85 3.20 1.93 1.65 2.11 (1)
25.04. (Čet) 02:00 Deportivo Rajo Zulijano-Sportivo Amelijano 3.10 3.15 2.23 1.65 2.11 (1)
25.04. (Čet) 22:00 Metropolitanos-Lanus 5.00 3.60 1.64 1.72 2.01 (1)
25.04. (Čet) 22:00 Nasional Asuns.-Rasing Montevideo 1.91 3.15 3.95 1.62 2.16 (1)
26.04. (Pet) 00:00 Fortaleza-Boka Juniors 2.40 3.00 2.90 1.58 2.24 (1)
26.04. (Pet) 00:00 Olvejs Redi-Univ. C.Valjeho 1.27 5.20 9.80 2.02 1.71 (1)
26.04. (Pet) 02:00 Delfin-Internasional 3.85 3.25 1.91 1.65 2.10 (1)
26.04. (Pet) 02:00 Independiente Med.-Defensa Husticia 2.33 3.15 2.90 1.64 2.12 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Olvejs Redi 2 1 1 0 3 : 1 (+2) 4
2 Defensa Husticia 2 1 1 0 2 : 1 (+1) 4
3 Independiente Med. 2 1 0 1 4 : 4 (0) 3
4 Univ. C.Valjeho 2 0 0 2 2 : 5 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Olvejs Redi 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Defensa Husticia 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Independiente Med. 1 1 0 0 4 : 2 3 1 0 0 1 0 : 2 0
4. Univ. C.Valjeho 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 2 : 4 0

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Un. Katolika Kito 2 1 1 0 1 : 0 (+1) 4
2 Union La Kalera 2 1 0 1 1 : 1 (0) 3
3 Kruzeiro 2 0 2 0 3 : 3 (0) 2
4 Alijanca Valedupar 2 0 1 1 3 : 4 (-1) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Un. Katolika Kito 1 0 1 0 0 : 0 1 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Union La Kalera 1 0 0 1 0 : 1 0 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Kruzeiro 1 0 1 0 3 : 3 1 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Alijanca Valedupar 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 1 0 3 : 3 1

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Delfin 2 1 1 0 3 : 1 (+2) 4
2 Belgrano 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
3 Internasional 2 0 2 0 0 : 0 (0) 2
4 Real Tomajapo 2 0 1 1 0 : 2 (-2) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Delfin 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Belgrano 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Internasional 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Real Tomajapo 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 1 0 0 : 0 1

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Fortaleza 2 2 0 0 7 : 0 (+7) 6
2 Boka Juniors 2 1 1 0 1 : 0 (+1) 4
3 Nasional Potosi 2 0 1 1 0 : 5 (-5) 1
4 Trinidense 2 0 0 2 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Fortaleza 1 1 0 0 5 : 0 3 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Boka Juniors 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 1 0 0 : 0 1
3. Nasional Potosi 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 0 : 5 0
4. Trinidense 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atl. Paranense 2 2 0 0 10 : 1 (+9) 6
2 Danubio 2 1 1 0 2 : 0 (+2) 4
3 Sportivo Amelijano 2 0 1 1 1 : 4 (-3) 1
4 Deportivo Rajo Zulijano 2 0 0 2 0 : 8 (-8) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atl. Paranense 1 1 0 0 6 : 0 3 1 1 0 0 4 : 1 3
2. Danubio 1 0 1 0 0 : 0 1 1 1 0 0 2 : 0 3
3. Sportivo Amelijano 1 0 0 1 1 : 4 0 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Deportivo Rajo Zulijano 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 6 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Korintijans 2 1 1 0 5 : 1 (+4) 4
2 Rasing Montevideo 2 1 1 0 4 : 1 (+3) 4
3 Arg. Juniors 2 1 0 1 3 : 5 (-2) 3
4 Nasional Asuns. 2 0 0 2 2 : 7 (-5) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Korintijans 1 1 0 0 4 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Rasing Montevideo 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 3 : 0 3
3. Arg. Juniors 1 0 0 1 0 : 3 0 1 1 0 0 3 : 2 3
4. Nasional Asuns. 1 0 0 1 2 : 3 0 1 0 0 1 0 : 4 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kujaba 2 1 1 0 3 : 1 (+2) 4
2 Lanus 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
3 Deportivo Garsiljaso 2 1 0 1 4 : 4 (0) 3
4 Metropolitanos 2 0 0 2 2 : 5 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kujaba 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Lanus 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Deportivo Garsiljaso 1 1 0 0 3 : 2 3 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Metropolitanos 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 2 : 3 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rasing Klub 2 2 0 0 5 : 0 (+5) 6
2 Kokimbo Unido 2 1 0 1 1 : 1 (0) 3
3 Red Bul Bragantino 2 1 0 1 1 : 3 (-2) 3
4 Sportivo Lukenjo 2 0 0 2 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rasing Klub 1 1 0 0 3 : 0 3 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Kokimbo Unido 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
3. Red Bul Bragantino 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 3 0
4. Sportivo Lukenjo 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 1 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno