Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Kipar, Cyta Championship - Play off

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.04. (Pet) 16:00 Doksa Katokopia-NEA Salamina 2.60 3.51 2.44 2.22 1.60 (4)
19.04. (Pet) 16:00 Otelo Atinou-Etnikos Ahna 3.06 3.50 2.14 2.17 1.63 (4)
20.04. (Sub) 16:00 AE Zakaki-Karmiotisa 7.40 5.35 1.32 3.39 1.28 (3)
20.04. (Sub) 16:30 Apolon Limasol-AEL Limasol 1.67 3.74 4.74 2.01 1.73 (4)
21.04. (Ned) 14:00 Pafos-Anortozis 1.82 3.45 4.28 1.80 1.92 (4)
21.04. (Ned) 16:00 AEK Larnaka-Omonija 2.00 3.39 3.63 1.78 1.94 (4)
21.04. (Ned) 16:30 APOEL-Aris Limasol 1.83 3.45 4.26 1.73 1.99 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


1-6.mjesto

Ukupno O P N P D : P GR B
1 APOEL 33 21 6 6 60 : 22 (+38) 69
2 AEK Larnaka 33 20 8 5 53 : 29 (+24) 68
3 Omonija 33 19 8 6 60 : 34 (+26) 65
4 Aris Limasol 33 19 4 10 58 : 31 (+27) 61
5 Pafos 33 17 6 10 53 : 30 (+23) 57
6 Anortozis 33 15 7 11 44 : 32 (+12) 52
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. APOEL 16 12 2 2 35 : 9 38 17 9 4 4 25 : 13 31
2. AEK Larnaka 16 10 3 3 33 : 19 33 17 10 5 2 20 : 10 35
3. Omonija 17 11 4 2 38 : 16 37 16 8 4 4 22 : 18 28
4. Aris Limasol 17 12 2 3 30 : 10 38 16 7 2 7 28 : 21 23
5. Pafos 16 9 3 4 25 : 11 30 17 8 3 6 28 : 19 27
6. Anortozis 17 6 6 5 21 : 19 24 16 9 1 6 23 : 13 28

7-12.mjesto

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Apolon Limasol 35 15 10 10 48 : 32 (+16) 55
2 AEL Limasol 35 13 8 14 49 : 53 (-4) 47
3 Etnikos Ahna 35 12 10 13 60 : 66 (-6) 46
4 NEA Salamina 35 12 8 15 42 : 52 (-10) 44
5 Karmiotisa 35 9 8 18 43 : 62 (-19) 35
6 Doksa Katokopia 35 7 4 24 22 : 67 (-45) 25
7 Otelo Atinou 35 5 8 22 33 : 65 (-32) 23
8 AE Zakaki 35 2 11 22 33 : 83 (-50) 17
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Apolon Limasol 17 5 5 7 16 : 16 20 18 10 5 3 32 : 16 35
2. AEL Limasol 18 8 5 5 28 : 28 29 17 5 3 9 21 : 25 18
3. Etnikos Ahna 18 9 3 6 35 : 30 30 17 3 7 7 25 : 36 16
4. NEA Salamina 18 5 4 9 17 : 27 19 17 7 4 6 25 : 25 25
5. Karmiotisa 18 4 7 7 24 : 29 19 17 5 1 11 19 : 33 16
6. Doksa Katokopia 17 3 1 13 10 : 32 10 18 4 3 11 12 : 35 15
7. Otelo Atinou 17 2 3 12 11 : 30 9 18 3 5 10 22 : 35 14
8. AE Zakaki 17 1 5 11 14 : 45 8 18 1 6 11 19 : 38 9
U tabelu su uračunati i bodovi iz 1.dela.

APOEL - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
AEL Limasol (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Evrope (2.kolo)
AEK Larnaka i Apolon Limasol - Kvalifikacije za Ligu Evrope (1.kolo)
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno