Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Holandija, Keuken Kampioen Divisie

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
28.02. (Pet) 19:00 Ajndhoven-Ekscelzior Roter. 2.82 3.73 2.20 3.03 1.34 (3)
28.02. (Pet) 19:00 Almere Siti-Helmond Sport 1.23 6.00 10.17 2.70 1.43 (3)
28.02. (Pet) 19:00 De Grafšap-Jong AZ Alkmar 1.26 6.40 10.40 3.47 1.32 (3)
28.02. (Pet) 19:00 Jong Ajaks-Telstar 1.72 4.07 3.97 3.16 1.37 (3)
28.02. (Pet) 19:00 Kambur-Jong PSV 1.18 7.72 13.65 3.04 1.34 (3)
28.02. (Pet) 19:00 MVV Mastriht-Den Boš 2.43 3.47 2.64 2.35 1.53 (3)
28.02. (Pet) 19:00 NEC Nijmegen-NAC Breda 2.52 3.32 2.61 2.13 1.65 (3)
28.02. (Pet) 19:00 Roda-Dordreht 2.21 3.58 2.87 2.59 1.45 (3)
28.02. (Pet) 19:00 TOP Os-Jong Utreht 2.48 3.48 2.55 2.14 1.65 (3)
28.02. (Pet) 19:00 Volendam-Go Ahed Igls 1.83 3.75 3.70 2.47 1.49 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kambur 27 19 3 5 61 : 23 (+38) 60
2 De Grafšap 27 15 11 1 56 : 26 (+30) 56
3 Jong Ajaks 27 16 5 6 70 : 41 (+29) 53
4 Volendam 27 15 6 6 51 : 40 (+11) 51
5 Go Ahed Igls 27 12 11 4 46 : 37 (+9) 47
6 NAC Breda 27 13 7 7 43 : 28 (+15) 46
7 Ekscelzior Roter. 27 12 8 7 61 : 52 (+9) 44
8 NEC Nijmegen 27 11 8 8 48 : 35 (+13) 41
9 Telstar 27 11 7 9 44 : 46 (-2) 40
10 Den Boš 27 9 11 7 52 : 45 (+7) 38
11 Jong Utreht 27 10 8 9 46 : 43 (+3) 38
12 Almere Siti 26 11 5 10 39 : 38 (+1) 38
13 Ajndhoven 27 8 6 13 41 : 56 (-15) 30
14 MVV Mastriht 27 7 6 14 35 : 47 (-12) 27
15 Jong AZ Alkmar 26 6 7 13 41 : 52 (-11) 25
16 Jong PSV 27 5 7 15 32 : 51 (-19) 22
17 TOP Os 27 5 6 16 24 : 50 (-26) 21
18 Roda (-3) 27 4 10 13 30 : 48 (-18) 19
19 Dordreht 27 4 7 16 33 : 60 (-27) 19
20 Helmond Sport 27 3 7 17 24 : 59 (-35) 16
Mladi (''Jong'') timovi nemaju pravo ulaska u 1.ligu.

U plej of idu pobednici perioda plus još 4 najbolje ekipe po ukupnom plasmanu.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kambur 13 10 1 2 36 : 12 31 14 9 2 3 25 : 11 29
2. De Grafšap 13 9 4 0 31 : 9 31 14 6 7 1 25 : 17 25
3. Jong Ajaks 13 9 2 2 38 : 15 29 14 7 3 4 32 : 26 24
4. Volendam 13 8 4 1 29 : 18 28 14 7 2 5 22 : 22 23
5. Go Ahed Igls 14 7 7 0 26 : 12 28 13 5 4 4 20 : 25 19
6. NAC Breda 14 8 3 3 23 : 11 27 13 5 4 4 20 : 17 19
7. Ekscelzior Roter. 14 8 3 3 41 : 32 27 13 4 5 4 20 : 20 17
8. NEC Nijmegen 13 6 4 3 23 : 16 22 14 5 4 5 25 : 19 19
9. Telstar 14 7 1 6 20 : 21 22 13 4 6 3 24 : 25 18
10. Den Boš 14 6 6 2 30 : 18 24 13 3 5 5 22 : 27 14
11. Jong Utreht 14 8 5 1 33 : 18 29 13 2 3 8 13 : 25 9
12. Almere Siti 13 9 1 3 23 : 14 28 13 2 4 7 16 : 24 10
13. Ajndhoven 13 6 4 3 24 : 20 22 14 2 2 10 17 : 36 8
14. MVV Mastriht 13 6 4 3 21 : 14 22 14 1 2 11 14 : 33 5
15. Jong AZ Alkmar 13 5 4 4 23 : 21 19 13 1 3 9 18 : 31 6
16. Jong PSV 14 4 5 5 18 : 19 17 13 1 2 10 14 : 32 5
17. TOP Os 13 4 3 6 15 : 18 15 14 1 3 10 9 : 32 6
18. Roda (-3) 13 3 4 6 23 : 28 13 14 1 6 7 7 : 20 9
19. Dordreht 14 2 4 8 18 : 29 10 13 2 3 8 15 : 31 9
20. Helmond Sport 14 2 4 8 13 : 24 10 13 1 3 9 11 : 35 6
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno