Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Poljska, PKO Bank Polski Ekstraklasa

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
26.07. (Pet) 16:00 Puša Niepolomice-Gornjik Zabže 2.62 3.27 2.66 1.81 1.93 (4)
26.07. (Pet) 18:30 Lehija Gdanjsk-Motor 1.89 3.48 3.92 1.83 1.92 (3)
27.07. (Sub) 12:45 Stal Mjelec-GKS Katovice 2.19 3.34 3.24 1.87 1.87 (4)
27.07. (Sub) 15:30 Radomjak-Jagielonija 3.32 3.45 2.11 2.06 1.72 (4)
27.07. (Sub) 18:15 Viđev-Leh Poznanj 3.42 3.41 2.08 1.88 1.86 (4)
28.07. (Ned) 12:45 Zaglebje Lubin-Pogon 2.73 3.47 2.43 2.13 1.66 (4)
28.07. (Ned) 15:30 Pjast-Šlonsk Vroclav 2.27 3.01 3.43 1.49 2.52 (4)
28.07. (Ned) 18:15 Korona-Legija Varšava 3.56 3.43 2.03 1.90 1.84 (4)
29.07. (Pon) 17:00 Rakov Čestohova-Krakovija 1.72 3.55 4.79 1.79 1.94 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Pogon 1 1 0 0 3 : 0 (+3) 3
2 Jagielonija 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
3 Leh Poznanj 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
4 Legija Varšava 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
5 Rakov Čestohova 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
6 Radomjak 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
7 Krakovija 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
8 Lehija Gdanjsk 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
9 Pjast 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
10 Šlonsk Vroclav 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
11 Stal Mjelec 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
12 Viđev 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
13 GKS Katovice 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
14 Gornjik Zabže 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
15 Motor 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
16 Puša Niepolomice 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
17 Zaglebje Lubin 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
18 Korona 1 0 0 1 0 : 3 (-3) 0
Legija Varšava - 2.kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona
Slask Vroclav (finalista Kupa), Leh Poznanj i Pjast - 2.kolo kvalifikacija za Ligu Evrope

Ruh Horžov ne ispada iz lige jer Polonija Varšava nije dobila licencu za narednu sezonu.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Pogon 1 1 0 0 3 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Jagielonija 1 1 0 0 2 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Leh Poznanj 1 1 0 0 2 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Legija Varšava 1 1 0 0 2 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Rakov Čestohova 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 0 3
6. Radomjak 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 1 3
7. Krakovija 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Lehija Gdanjsk 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
9. Pjast 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
10. Šlonsk Vroclav 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Stal Mjelec 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Viđev 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
13. GKS Katovice 1 0 0 1 1 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Gornjik Zabže 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 2 0
15. Motor 1 0 0 1 0 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Puša Niepolomice 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 2 0
17. Zaglebje Lubin 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 2 0
18. Korona 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 3 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno