Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Rumunija, Superliga - Part 2

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.04. (Pet) 14:30 Hermanštad-Botošani 1.94 3.17 4.01 1.53 2.39 (4)
19.04. (Pet) 17:30 Farul-CFR 1907 Kluž 3.16 3.26 2.25 1.77 1.96 (4)
20.04. (Sub) 12:00 Politehnika Jaši-Voluntari 2.30 3.07 3.15 1.59 2.23 (4)
20.04. (Sub) 14:30 Craiova 1948-Dinamo Bukurešt 2.23 3.16 3.20 1.67 2.10 (4)
20.04. (Sub) 17:30 FCSB-Rapid Bukurešt 1.86 3.45 4.08 1.82 1.89 (4)
21.04. (Ned) 13:00 Ocelul-Univerzitatea Kluž 2.79 3.13 2.50 1.65 2.13 (4)
21.04. (Ned) 16:00 Sepsi OSK-KSU Krajova 2.56 3.22 2.67 1.78 1.93 (4)
22.04. (Pon) 16:00 Petrolul Ploešti-UTA Arad 2.32 3.05 3.06 1.59 2.21 (4)
23.04. (Uto) 14:00 Voluntari-Craiova 1948 2.25 3.10 3.30 (1)
23.04. (Uto) 16:30 Botošani-Dinamo Bukurešt 2.65 3.05 2.75 (1)
24.04. (Sri) 13:45 Univerzitatea Kluž-Politehnika Jaši 1.90 3.30 4.10 (1)
24.04. (Sri) 16:00 Farul-Rapid Bukurešt 2.45 3.05 3.00 (1)
24.04. (Sri) 18:45 Sepsi OSK-FCSB 3.55 3.25 2.08 (1)
25.04. (Čet) 13:45 UTA Arad-Ocelul 2.33 2.95 3.30 (1)
25.04. (Čet) 16:00 Hermanštad-Petrolul Ploešti 2.15 2.95 3.75 (1)
25.04. (Čet) 18:45 KSU Krajova-CFR 1907 Kluž 2.49 3.05 2.95 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Plej of

Ukupno O P N P D : P GR B
1 FCSB 4 4 0 0 6 : 1 (+5) 44
2 CFR 1907 Kluž 4 1 1 2 6 : 5 (+1) 31
3 KSU Krajova 4 2 0 2 5 : 6 (-1) 31
4 Farul 4 2 1 1 5 : 4 (+1) 29
5 Rapid Bukurešt 4 0 0 4 3 : 9 (-6) 28
6 Sepsi OSK 4 1 2 1 4 : 4 (0) 27
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. FCSB 2 2 0 0 4 : 1 6 2 2 0 0 2 : 0 6
2. CFR 1907 Kluž 2 0 0 2 1 : 3 0 2 1 1 0 5 : 2 4
3. KSU Krajova 2 1 0 1 3 : 3 3 2 1 0 1 2 : 3 3
4. Farul 1 0 0 1 0 : 1 0 3 2 1 0 5 : 3 7
5. Rapid Bukurešt 3 0 0 3 2 : 7 0 1 0 0 1 1 : 2 0
6. Sepsi OSK 2 0 2 0 2 : 2 2 2 1 0 1 2 : 2 3

Plej aut

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hermanštad 4 2 1 1 7 : 3 (+4) 27
2 Ocelul 4 3 1 0 5 : 2 (+3) 27
3 UTA Arad 4 2 1 1 6 : 6 (0) 27
4 Univerzitatea Kluž 4 1 2 1 5 : 3 (+2) 26
5 Petrolul Ploešti 4 2 1 1 4 : 6 (-2) 25
6 Voluntari 4 2 1 1 9 : 5 (+4) 21
7 Dinamo Bukurešt 4 1 1 2 2 : 5 (-3) 19
8 Politehnika Jaši 4 0 1 3 1 : 4 (-3) 18
9 Botošani 4 2 0 2 6 : 6 (0) 17
10 Craiova 1948 4 0 1 3 2 : 7 (-5) 17
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hermanštad 2 1 1 0 4 : 1 4 2 1 0 1 3 : 2 3
2. Ocelul 2 2 0 0 2 : 0 6 2 1 1 0 3 : 2 4
3. UTA Arad 3 2 0 1 6 : 6 6 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Univerzitatea Kluž 3 1 1 1 4 : 2 4 1 0 1 0 1 : 1 1
5. Petrolul Ploešti 2 1 0 1 1 : 4 3 2 1 1 0 3 : 2 4
6. Voluntari 2 1 1 0 2 : 1 4 2 1 0 1 7 : 4 3
7. Dinamo Bukurešt 2 1 1 0 2 : 1 4 2 0 0 2 0 : 4 0
8. Politehnika Jaši 1 0 1 0 0 : 0 1 3 0 0 3 1 : 4 0
9. Botošani 2 2 0 0 6 : 2 6 2 0 0 2 0 : 4 0
10. Craiova 1948 1 0 0 1 1 : 2 0 3 0 1 2 1 : 5 1
U tabele je uračunato i pola bodova iz 1.dela.

CFR 1907 Kluž - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Vitorul Konstanca (pobednik Kupa), FCSB i KSU Krajova - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno