Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Olimp FNL

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.08. (Ned) 14:00 Himki-Neftehimik Niž. 1.48 3.98 6.50 1.82 1.92 (3)
18.08. (Ned) 14:00 Mordovija-Čertanovo 3.32 3.05 2.18 1.56 2.30 (3)
18.08. (Ned) 14:00 Nižnij Novgorod-SKA-Habarovsk 1.87 3.23 4.30 1.57 2.28 (3)
18.08. (Ned) 15:00 Avangard Kursk-Čaika Pesčanokopski 1.50 3.76 6.43 1.60 2.20 (3)
18.08. (Ned) 15:00 Rotor-Šinjik 1.78 3.28 4.67 1.60 2.22 (3)
18.08. (Ned) 15:00 Torpedo-Tekstilčik 1.38 4.21 8.83 1.74 2.00 (3)
18.08. (Ned) 16:00 FK Armavir-Baltika 2.68 2.84 2.82 1.55 2.33 (3)
18.08. (Ned) 16:00 Krasnodar II-Tom 3.03 2.92 2.45 1.52 2.38 (3)
20.08. (Uto) 13:00 Spartak Moskva II-Jenisej 2.40 3.00 2.90 1.70 2.05 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rotor 8 6 1 1 14 : 5 (+9) 19
2 Torpedo 8 6 1 1 13 : 6 (+7) 19
3 Himki 8 5 3 0 20 : 4 (+16) 18
4 Tom 8 4 3 1 9 : 3 (+6) 15
5 Čertanovo 8 4 3 1 7 : 4 (+3) 15
6 Spartak Moskva II 8 3 3 2 13 : 10 (+3) 12
7 Luč 9 3 3 3 14 : 15 (-1) 12
8 Šinjik 8 3 3 2 10 : 9 (+1) 12
9 SKA-Habarovsk 8 3 2 3 9 : 7 (+2) 11
10 FK Armavir 8 3 2 3 9 : 10 (-1) 11
11 Neftehimik Niž. 8 2 3 3 9 : 9 (0) 9
12 Baltika 8 3 0 5 8 : 10 (-2) 9
13 Tekstilčik 8 2 2 4 10 : 14 (-4) 8
14 Krasnodar II 8 2 2 4 7 : 11 (-4) 8
15 Mordovija 8 2 2 4 6 : 10 (-4) 8
16 Nižnij Novgorod 8 2 2 4 7 : 12 (-5) 8
17 Avangard Kursk 8 2 2 4 8 : 15 (-7) 8
18 Čaika Pesčanokopski 8 1 4 3 3 : 6 (-3) 7
19 Jenisej 8 1 3 4 4 : 12 (-8) 6
20 Fakel 9 1 2 6 4 : 12 (-8) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rotor 2 1 1 0 4 : 3 4 6 5 0 1 10 : 2 15
2. Torpedo 4 3 1 0 9 : 4 10 4 3 0 1 4 : 2 9
3. Himki 3 3 0 0 10 : 0 9 5 2 3 0 10 : 4 9
4. Tom 6 3 2 1 6 : 2 11 2 1 1 0 3 : 1 4
5. Čertanovo 4 2 1 1 4 : 3 7 4 2 2 0 3 : 1 8
6. Spartak Moskva II 3 1 1 1 5 : 4 4 5 2 2 1 8 : 6 8
7. Luč 7 2 2 3 11 : 13 8 2 1 1 0 3 : 2 4
8. Šinjik 4 1 2 1 3 : 4 5 4 2 1 1 7 : 5 7
9. SKA-Habarovsk 6 2 1 3 5 : 5 7 2 1 1 0 4 : 2 4
10. FK Armavir 4 2 1 1 5 : 5 7 4 1 1 2 4 : 5 4
11. Neftehimik Niž. 4 0 2 2 4 : 6 2 4 2 1 1 5 : 3 7
12. Baltika 4 1 0 3 3 : 5 3 4 2 0 2 5 : 5 6
13. Tekstilčik 3 0 1 2 2 : 6 1 5 2 1 2 8 : 8 7
14. Krasnodar II 3 0 1 2 2 : 4 1 5 2 1 2 5 : 7 7
15. Mordovija 4 1 1 2 1 : 4 4 4 1 1 2 5 : 6 4
16. Nižnij Novgorod 4 2 0 2 5 : 7 6 4 0 2 2 2 : 5 2
17. Avangard Kursk 4 1 2 1 4 : 6 5 4 1 0 3 4 : 9 3
18. Čaika Pesčanokopski 3 0 1 2 0 : 3 1 5 1 3 1 3 : 3 6
19. Jenisej 3 0 1 2 2 : 6 1 5 1 2 2 2 : 6 5
20. Fakel 6 1 2 3 3 : 6 5 3 0 0 3 1 : 6 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno