Srbija, Mozzart Bet Superliga - 1.deo

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
27.07. (Sub) 18:00 Crvena Zvezda-Mladost Lučani 1.07 12.57 26.67 3.22 1.30 (3)
27.07. (Sub) 18:00 Jedinstvo Ub-Partizan 7.83 4.33 1.44 1.91 1.83 (3)
27.07. (Sub) 18:00 Železničar Pančevo-Napredak 1.88 3.46 4.15 1.87 1.85 (3)
28.07. (Ned) 16:30 Vojvodina-Novi Pazar 1.65 3.70 5.47 1.89 1.82 (3)
28.07. (Ned) 19:00 Radnički Niš-TSC Bačka Topola 3.18 3.38 2.24 1.95 1.77 (3)
28.07. (Ned) 19:00 Spartak Subotica-Čukarički 3.78 3.45 1.98 1.86 1.85 (3)
29.07. (Pon) 18:00 OFK Beograd-Tekstilac ITES 1.73 3.60 4.90 1.86 1.85 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Crvena Zvezda 1 1 0 0 4 : 0 (+4) 3
2 Vojvodina 1 1 0 0 3 : 1 (+2) 3
3 Čukarički 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
4 Novi Pazar 1 1 0 0 3 : 2 (+1) 3
5 Železničar Pančevo 1 1 0 0 3 : 2 (+1) 3
6 OFK Beograd 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
7 Partizan 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
8 TSC Bačka Topola 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
9 Radnički 1923 1 0 0 1 2 : 3 (-1) 0
10 Spartak Subotica 1 0 0 1 2 : 3 (-1) 0
11 Mladost Lučani 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
12 IMT 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
13 Napredak 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
14 Tekstilac ITES 1 0 0 1 1 : 3 (-2) 0
15 Radnički Niš 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
16 Jedinstvo Ub 1 0 0 1 0 : 4 (-4) 0
1.mjesto u 2.dijelu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mjesto u 2.dijelu i pobjednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Crvena Zvezda 1 1 0 0 4 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Vojvodina 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 1 3
3. Čukarički 1 1 0 0 2 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Novi Pazar 1 1 0 0 3 : 2 3 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Železničar Pančevo 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 2 3
6. OFK Beograd 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 1 3
7. Partizan 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
8. TSC Bačka Topola 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Radnički 1923 1 0 0 1 2 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Spartak Subotica 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 2 : 3 0
11. Mladost Lučani 1 0 0 1 1 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
12. IMT 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
13. Napredak 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Tekstilac ITES 1 0 0 1 1 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Radnički Niš 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 2 0
16. Jedinstvo Ub 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 4 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno