Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Slovačka, Fortuna Liga - Part 1

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
30.09. (Pet) 15:30 MFK Ružomberok-Skalica 1.93 3.37 3.78 1.79 1.95 (3)
01.10. (Sub) 16:00 Dukla B. Bistrica-Zemplin Mihalovce 2.31 3.32 2.87 1.97 1.76 (3)
01.10. (Sub) 16:00 MŠK Žilina-AS Trenčin 1.92 3.57 3.62 2.08 1.69 (3)
01.10. (Sub) 16:00 Tatran L. Mikulaš-DAC 1904 Dun. Streda 3.83 3.45 1.89 1.92 1.82 (3)
02.10. (Ned) 15:30 Slovan Bratislava-Železarne Podbrezova 1.31 5.07 8.53 2.41 1.51 (3)
02.10. (Ned) 16:00 ViOn-Spartak Trnava 4.23 3.43 1.79 1.82 1.89 (3)
07.10. (Pet) 15:30 Železarne Podbrezova-MFK Ružomberok 2.06 3.30 3.05 1.83 1.87 (1)
08.10. (Sub) 16:00 Dukla B. Bistrica-Spartak Trnava 3.15 3.35 2.01 1.82 1.88 (1)
08.10. (Sub) 16:00 Skalica-ViOn 2.03 3.25 3.20 1.73 1.99 (1)
08.10. (Sub) 16:00 Zemplin Mihalovce-Tatran L. Mikulaš 2.03 3.25 3.20 1.73 1.99 (1)
09.10. (Ned) 15:30 DAC 1904 Dun. Streda-MŠK Žilina 1.78 3.55 3.75 1.94 1.77 (1)
09.10. (Ned) 16:00 AS Trenčin-Slovan Bratislava 3.70 3.50 1.79 1.94 1.77 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Slovan Bratislava 10 7 2 1 23 : 7 (+16) 23
2 Železarne Podbrezova 10 5 5 0 17 : 8 (+9) 20
3 Spartak Trnava 11 5 4 2 19 : 10 (+9) 19
4 MŠK Žilina 11 5 3 3 17 : 11 (+6) 18
5 DAC 1904 Dun. Streda 10 4 4 2 14 : 9 (+5) 16
6 MFK Ružomberok 10 3 5 2 13 : 12 (+1) 14
7 Dukla B. Bistrica 11 4 1 6 14 : 20 (-6) 13
8 Skalica 11 2 6 3 9 : 13 (-4) 12
9 AS Trenčin 11 3 2 6 7 : 16 (-9) 11
10 Zemplin Mihalovce 10 3 2 5 11 : 17 (-6) 11
11 ViOn 10 1 4 5 8 : 16 (-8) 7
12 Tatran L. Mikulaš 11 0 4 7 10 : 23 (-13) 4
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Slovan Bratislava 5 4 1 0 15 : 4 13 5 3 1 1 8 : 3 10
2. Železarne Podbrezova 5 3 2 0 7 : 2 11 5 2 3 0 10 : 6 9
3. Spartak Trnava 7 3 3 1 10 : 6 12 4 2 1 1 9 : 4 7
4. MŠK Žilina 6 4 1 1 12 : 5 13 5 1 2 2 5 : 6 5
5. DAC 1904 Dun. Streda 5 4 0 1 10 : 3 12 5 0 4 1 4 : 6 4
6. MFK Ružomberok 5 1 2 2 5 : 7 5 5 2 3 0 8 : 5 9
7. Dukla B. Bistrica 4 1 1 2 6 : 6 4 7 3 0 4 8 : 14 9
8. Skalica 6 2 3 1 6 : 5 9 5 0 3 2 3 : 8 3
9. AS Trenčin 5 2 1 2 5 : 6 7 6 1 1 4 2 : 10 4
10. Zemplin Mihalovce 4 2 1 1 6 : 6 7 6 1 1 4 5 : 11 4
11. ViOn 5 1 3 1 6 : 6 6 5 0 1 4 2 : 10 1
12. Tatran L. Mikulaš 6 0 3 3 5 : 13 3 5 0 1 4 5 : 10 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno