Evr. Prvenstvo, UEFA European Championship 2020 - Qualifying

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
10.10. (Čet) 14:00 Kazahstan-Kipar 2.17 3.15 3.55 1.64 2.28 (1)
10.10. (Čet) 16:00 Bjelorusija-Estonija 1.53 3.85 7.00 1.60 2.37 (1)
10.10. (Čet) 18:45 Austrija-Izrael 1.49 4.10 7.10 1.87 1.95 (1)
10.10. (Čet) 18:45 Holandija-Sjeverna Irska 1.21 6.30 14.00 2.33 1.61 (1)
10.10. (Čet) 18:45 Hrvatska-Mađarska 1.39 4.65 8.00 1.95 1.87 (1)
10.10. (Čet) 18:45 Letonija-Poljska 41.00 9.00 1.09 2.33 1.61 (1)
10.10. (Čet) 18:45 Rusija-Škotska 1.52 3.85 7.35 1.57 2.42 (1)
10.10. (Čet) 18:45 Severna Makedonija-Slovenija 3.10 3.05 2.45 1.60 2.36 (1)
10.10. (Čet) 18:45 Slovačka-Vels 2.36 3.05 3.25 1.56 2.46 (1)
11.10. (Pet) 18:45 Češka-Engleska 6.85 4.05 1.51 1.88 1.94 (1)
11.10. (Pet) 18:45 Crna Gora-Bugarska 2.35 3.10 3.20 1.64 2.28 (1)
11.10. (Pet) 18:45 Gruzija-Irska 4.00 3.05 2.10 1.47 2.71 (1)
11.10. (Pet) 18:45 Island-Francuska 7.30 4.25 1.46 1.80 2.02 (1)
11.10. (Pet) 18:45 Portugalija-Luksemburg 1.04 13.00 59.00 3.07 1.38 (1)
11.10. (Pet) 18:45 Turska-Albanija 1.47 4.00 7.85 1.62 2.31 (1)
11.10. (Pet) 18:45 Ukrajina-Litvanija 1.08 10.00 34.00 2.76 1.45 (1)
12.10. (Sub) 16:00 BiH-Finska 1.81 3.40 4.85 1.65 2.27 (1)
12.10. (Sub) 16:00 Danska-Švajcarska 2.33 3.15 3.20 1.66 2.24 (1)
12.10. (Sub) 16:00 Farska Ostrva-Rumunija 14.00 5.70 1.25 1.98 1.84 (1)
12.10. (Sub) 18:45 Italija-Grčka 1.22 5.90 15.00 2.02 1.81 (1)
12.10. (Sub) 18:45 Lihtenštajn-Jermenija 15.00 6.95 1.18 2.49 1.54 (1)
12.10. (Sub) 18:45 Malta-Švedska 47.00 10.00 1.07 2.41 1.58 (1)
12.10. (Sub) 18:45 Norveška-Španija 6.75 4.10 1.51 1.94 1.88 (1)
13.10. (Ned) 16:00 Kipar-Rusija 6.15 3.85 1.58 1.81 2.02 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Engleska 4 4 0 0 19 : 4 (+15) 12
2 Češka 5 3 0 2 9 : 8 (+1) 9
3 Kosovo 5 2 2 1 10 : 10 (0) 8
4 Bugarska 5 0 2 3 5 : 11 (-6) 2
5 Crna Gora 5 0 2 3 3 : 13 (-10) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Engleska 3 3 0 0 14 : 3 9 1 1 0 0 5 : 1 3
2. Češka 2 2 0 0 5 : 1 6 3 1 0 2 4 : 7 3
3. Kosovo 2 1 1 0 3 : 2 4 3 1 1 1 7 : 8 4
4. Bugarska 2 0 1 1 3 : 4 1 3 0 1 2 2 : 7 1
5. Crna Gora 3 0 1 2 2 : 9 1 2 0 1 1 1 : 4 1

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ukrajina 5 4 1 0 11 : 1 (+10) 13
2 Portugalija 4 2 2 0 10 : 4 (+6) 8
3 Srbija 5 2 1 2 10 : 12 (-2) 7
4 Luksemburg 5 1 1 3 5 : 8 (-3) 4
5 Litvanija 5 0 1 4 4 : 15 (-11) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ukrajina 2 2 0 0 6 : 0 6 3 2 1 0 5 : 1 7
2. Portugalija 2 0 2 0 1 : 1 2 2 2 0 0 9 : 3 6
3. Srbija 2 1 0 1 6 : 5 3 3 1 1 1 4 : 7 4
4. Luksemburg 3 1 0 2 4 : 6 3 2 0 1 1 1 : 2 1
5. Litvanija 3 0 1 2 2 : 9 1 2 0 0 2 2 : 6 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Njemačka 5 4 0 1 17 : 6 (+11) 12
2 Sjeverna Irska 5 4 0 1 7 : 4 (+3) 12
3 Holandija 4 3 0 1 14 : 5 (+9) 9
4 Bjelorusija 5 1 0 4 3 : 10 (-7) 3
5 Estonija 5 0 0 5 2 : 18 (-16) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Njemačka 2 1 0 1 10 : 4 3 3 3 0 0 7 : 2 9
2. Sjeverna Irska 3 2 0 1 4 : 3 6 2 2 0 0 3 : 1 6
3. Holandija 2 1 0 1 6 : 3 3 2 2 0 0 8 : 2 6
4. Bjelorusija 2 0 0 2 0 : 3 0 3 1 0 2 3 : 7 3
5. Estonija 3 0 0 3 2 : 8 0 2 0 0 2 0 : 10 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Irska 5 3 2 0 6 : 2 (+4) 11
2 Danska 5 2 3 0 15 : 5 (+10) 9
3 Švajcarska 4 2 2 0 10 : 4 (+6) 8
4 Gruzija 5 1 1 3 4 : 8 (-4) 4
5 Gibraltar 5 0 0 5 0 : 16 (-16) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Irska 3 2 1 0 4 : 1 7 2 1 1 0 2 : 1 4
2. Danska 2 1 1 0 6 : 2 4 3 1 2 0 9 : 3 5
3. Švajcarska 2 1 1 0 7 : 3 4 2 1 1 0 3 : 1 4
4. Gruzija 3 1 1 1 3 : 2 4 2 0 0 2 1 : 6 0
5. Gibraltar 2 0 0 2 0 : 7 0 3 0 0 3 0 : 9 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hrvatska 5 3 1 1 10 : 5 (+5) 10
2 Slovačka 5 3 0 2 9 : 7 (+2) 9
3 Mađarska 5 3 0 2 7 : 6 (+1) 9
4 Vels 4 2 0 2 4 : 4 (0) 6
5 Azerbejdžan 5 0 1 4 5 : 13 (-8) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hrvatska 2 2 0 0 4 : 2 6 3 1 1 1 6 : 3 4
2. Slovačka 2 1 0 1 2 : 4 3 3 2 0 1 7 : 3 6
3. Mađarska 3 2 0 1 4 : 3 6 2 1 0 1 3 : 3 3
4. Vels 2 2 0 0 3 : 1 6 2 0 0 2 1 : 3 0
5. Azerbejdžan 3 0 1 2 3 : 9 1 2 0 0 2 2 : 4 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Španija 6 6 0 0 17 : 3 (+14) 18
2 Švedska 6 3 2 1 13 : 8 (+5) 11
3 Rumunija 6 3 1 2 13 : 7 (+6) 10
4 Norveška 6 2 3 1 11 : 8 (+3) 9
5 Malta 6 1 0 5 2 : 13 (-11) 3
6 Farska Ostrva 6 0 0 6 3 : 20 (-17) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Španija 3 3 0 0 9 : 1 9 3 3 0 0 8 : 2 9
2. Švedska 3 2 1 0 6 : 2 7 3 1 1 1 7 : 6 4
3. Rumunija 3 2 0 1 6 : 3 6 3 1 1 1 7 : 4 4
4. Norveška 3 1 2 0 7 : 5 5 3 1 1 1 4 : 3 4
5. Malta 3 1 0 2 2 : 7 3 3 0 0 3 0 : 6 0
6. Farska Ostrva 3 0 0 3 1 : 10 0 3 0 0 3 2 : 10 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Poljska 6 4 1 1 8 : 2 (+6) 13
2 Slovenija 6 3 2 1 12 : 5 (+7) 11
3 Austrija 6 3 1 2 13 : 6 (+7) 10
4 Izrael 6 2 2 2 11 : 11 (0) 8
5 Severna Makedonija 6 2 2 2 8 : 8 (0) 8
6 Letonija 6 0 0 6 1 : 21 (-20) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Poljska 3 2 1 0 6 : 0 7 3 2 0 1 2 : 2 6
2. Slovenija 3 2 1 0 6 : 3 7 3 1 1 1 6 : 2 4
3. Austrija 3 2 0 1 7 : 1 6 3 1 1 1 6 : 5 4
4. Izrael 3 1 2 0 6 : 4 5 3 1 0 2 5 : 7 3
5. Severna Makedonija 3 1 0 2 4 : 6 3 3 1 2 0 4 : 2 5
6. Letonija 3 0 0 3 0 : 10 0 3 0 0 3 1 : 11 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Francuska 6 5 0 1 19 : 4 (+15) 15
2 Turska 6 5 0 1 14 : 2 (+12) 15
3 Island 6 4 0 2 10 : 9 (+1) 12
4 Albanija 6 3 0 3 10 : 9 (+1) 9
5 Moldavija 6 1 0 5 2 : 17 (-15) 3
6 Andora 6 0 0 6 0 : 14 (-14) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Francuska 3 3 0 0 11 : 1 9 3 2 0 1 8 : 3 6
2. Turska 3 3 0 0 7 : 0 9 3 2 0 1 7 : 2 6
3. Island 3 3 0 0 6 : 1 9 3 1 0 2 4 : 8 3
4. Albanija 3 2 0 1 6 : 4 6 3 1 0 2 4 : 5 3
5. Moldavija 3 1 0 2 2 : 8 3 3 0 0 3 0 : 9 0
6. Andora 3 0 0 3 0 : 9 0 3 0 0 3 0 : 5 0

Grupa I

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Belgija 6 6 0 0 19 : 1 (+18) 18
2 Rusija 6 5 0 1 18 : 4 (+14) 15
3 Kipar 6 2 1 3 11 : 6 (+5) 7
4 Kazahstan 6 2 1 3 8 : 9 (-1) 7
5 Škotska 6 2 0 4 5 : 13 (-8) 6
6 San Marino 6 0 0 6 0 : 28 (-28) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Belgija 3 3 0 0 9 : 1 9 3 3 0 0 10 : 0 9
2. Rusija 3 3 0 0 11 : 0 9 3 2 0 1 7 : 4 6
3. Kipar 3 1 1 1 6 : 3 4 3 1 0 2 5 : 3 3
4. Kazahstan 3 2 0 1 7 : 4 6 3 0 1 2 1 : 5 1
5. Škotska 3 1 0 2 3 : 7 3 3 1 0 2 2 : 6 3
6. San Marino 3 0 0 3 0 : 10 0 3 0 0 3 0 : 18 0

Grupa J

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Italija 6 6 0 0 18 : 3 (+15) 18
2 Finska 6 4 0 2 8 : 4 (+4) 12
3 Jermenija 6 3 0 3 12 : 11 (+1) 9
4 BiH 6 2 1 3 12 : 11 (+1) 7
5 Grčka 6 1 2 3 7 : 10 (-3) 5
6 Lihtenštajn 6 0 1 5 1 : 19 (-18) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Italija 3 3 0 0 10 : 1 9 3 3 0 0 8 : 2 9
2. Finska 3 2 0 1 4 : 2 6 3 2 0 1 4 : 2 6
3. Jermenija 4 2 0 2 8 : 7 6 2 1 0 1 4 : 4 3
4. BiH 3 2 1 0 9 : 3 7 3 0 0 3 3 : 8 0
5. Grčka 3 0 1 2 3 : 7 1 3 1 1 1 4 : 3 4
6. Lihtenštajn 2 0 0 2 0 : 4 0 4 0 1 3 1 : 15 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno