Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Evr. Prvenstvo, UEFA European Championship 2024 - Qualifying

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.03. (Čet) 15:00 Kazahstan-Slovenija 3.35 3.20 1.96 1.63 2.06 (1)
23.03. (Čet) 19:45 BiH-Island 1.86 3.30 3.60 1.61 2.08 (1)
23.03. (Čet) 19:45 Danska-Finska 1.30 4.40 8.60 1.72 1.93 (1)
23.03. (Čet) 19:45 Italija-Engleska 2.48 3.05 2.55 1.62 2.07 (1)
23.03. (Čet) 19:45 San Marino-Sjeverna Irska 35.00 10.00 1.04 2.55 1.41 (1)
23.03. (Čet) 19:45 Severna Makedonija-Malta 1.34 4.40 7.40 1.83 1.80 (1)
23.03. (Čet) 19:45 Slovačka-Luksemburg 1.47 4.00 5.60 1.96 1.70 (1)
24.03. (Pet) 19:45 Austrija-Azerbejdžan 1.21 5.40 11.00 1.98 1.68 (1)
24.03. (Pet) 19:45 Bugarska-Crna Gora 2.41 2.90 2.70 1.51 2.28 (1)
24.03. (Pet) 19:45 Češka-Poljska 2.23 3.10 2.85 1.63 2.05 (1)
24.03. (Pet) 19:45 Francuska-Holandija 1.84 3.30 3.65 1.70 1.96 (1)
24.03. (Pet) 19:45 Gibraltar-Grčka 22.00 8.60 1.07 2.72 1.36 (1)
24.03. (Pet) 19:45 Moldavija-Farska Ostrva 2.38 2.90 2.80 1.46 2.41 (1)
24.03. (Pet) 19:45 Srbija-Litvanija 1.08 8.40 18.00 2.52 1.42 (1)
24.03. (Pet) 19:45 Švedska-Belgija 3.30 3.25 1.97 1.64 2.04 (1)
25.03. (Sub) 14:00 Škotska-Kipar 1.23 5.00 9.80 1.93 1.72 (1)
25.03. (Sub) 17:00 Bjelorusija-Švajcarska 8.00 4.70 1.29 1.97 1.69 (1)
25.03. (Sub) 17:00 Jermenija-Turska 6.80 4.00 1.39 1.71 1.94 (1)
25.03. (Sub) 19:45 Andora-Rumunija 13.00 6.80 1.14 2.38 1.47 (1)
25.03. (Sub) 19:45 Hrvatska-Vels 1.60 3.55 4.70 1.67 2.00 (1)
25.03. (Sub) 19:45 Izrael-Kosovo 1.87 3.20 3.65 1.63 2.05 (1)
25.03. (Sub) 19:45 Španija-Norveška 1.31 4.50 7.80 1.92 1.73 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kipar 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Gruzija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Norveška 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Škotska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Španija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kipar 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Gruzija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Norveška 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Škotska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Španija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Francuska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Gibraltar 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Grčka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Irska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Holandija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Francuska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Gibraltar 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Grčka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Irska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Holandija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Engleska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Italija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Malta 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Severna Makedonija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Ukrajina 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Engleska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Italija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Malta 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Severna Makedonija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Ukrajina 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Jermenija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Hrvatska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Letonija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Turska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Vels 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Jermenija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Hrvatska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Letonija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Turska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Vels 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Albanija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Češka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Farska Ostrva 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Moldavija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Poljska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Albanija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Češka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Farska Ostrva 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Moldavija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Poljska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Austrija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Azerbejdžan 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Belgija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Estonija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Švedska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Austrija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Azerbejdžan 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Belgija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Estonija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Švedska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bugarska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Mađarska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Litvanija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Crna Gora 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Srbija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bugarska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Mađarska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Litvanija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Crna Gora 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Srbija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Danska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Finska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Kazahstan 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Sjeverna Irska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 San Marino 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Slovenija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Danska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Finska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Kazahstan 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Sjeverna Irska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. San Marino 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Slovenija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa I

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Andora 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Bjelorusija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Izrael 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Kosovo 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Rumunija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Švajcarska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Andora 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Bjelorusija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Izrael 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Kosovo 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Rumunija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Švajcarska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa J

Ukupno O P N P D : P GR B
1 BiH 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Island 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Lihtenštajn 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Luksemburg 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Portugalija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Slovačka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. BiH 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Island 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Lihtenštajn 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Luksemburg 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Portugalija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Slovačka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Rezultati - strana: Svi rezultati
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno