EP do 21, UEFA European Championship Romania and Georgia 2023 - Preliminary round

Tabele: Glavna Golovi


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Austrija do 21 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
2 Azerbejdžan do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Hrvatska do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Finska do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Norveška do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Estonija do 21 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Austrija do 21 1 1 0 0 2 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Azerbejdžan do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Hrvatska do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Finska do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Norveška do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Estonija do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 2 0

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Njemačka do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Mađarska do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Izrael do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Letonija do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Poljska do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 San Marino do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Njemačka do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Mađarska do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Izrael do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Letonija do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Poljska do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. San Marino do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Litvanija do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Malta do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Sjeverna Irska do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Rusija do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Slovačka do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Španija do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Litvanija do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Malta do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Sjeverna Irska do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Rusija do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Slovačka do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Španija do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Grčka do 21 2 1 1 0 5 : 0 (+5) 4
2 Kipar do 21 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
3 Bjelorusija do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Island do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Portugalija do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Lihtenštajn do 21 1 0 0 1 0 : 5 (-5) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Grčka do 21 1 0 1 0 0 : 0 1 1 1 0 0 5 : 0 3
2. Kipar do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
3. Bjelorusija do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Island do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Portugalija do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Lihtenštajn do 21 1 0 0 1 0 : 5 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Moldavija do 21 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
2 Vels do 21 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
3 Bugarska do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Gibraltar do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Holandija do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Švajcarska do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Moldavija do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
2. Vels do 21 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Bugarska do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Gibraltar do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Holandija do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Švajcarska do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 6

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Crna Gora do 21 2 1 1 0 4 : 3 (+1) 4
2 Švedska do 21 1 1 0 0 6 : 0 (+6) 3
3 BiH do 21 1 0 1 0 2 : 2 (0) 1
4 Irska do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Italija do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Luksemburg do 21 2 0 0 2 1 : 8 (-7) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Crna Gora do 21 1 0 1 0 2 : 2 1 1 1 0 0 2 : 1 3
2. Švedska do 21 1 1 0 0 6 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. BiH do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 2 : 2 1
4. Irska do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Italija do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Luksemburg do 21 1 0 0 1 1 : 2 0 1 0 0 1 0 : 6 0

Grupa 7

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Albanija do 21 1 1 0 0 3 : 0 (+3) 3
2 Kosovo do 21 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
3 Češka do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Engleska do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Slovenija do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Andora do 21 2 0 0 2 0 : 5 (-5) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Albanija do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 0 3
2. Kosovo do 21 1 1 0 0 2 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Češka do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Engleska do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Slovenija do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Andora do 21 1 0 0 1 0 : 3 0 1 0 0 1 0 : 2 0

Grupa 8

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Farska Ostrva do 21 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
2 Francuska do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Severna Makedonija do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Srbija do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Ukrajina do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Jermenija do 21 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Farska Ostrva do 21 1 1 0 0 2 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Francuska do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Severna Makedonija do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Srbija do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Ukrajina do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Jermenija do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 2 0

Grupa 9

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Belgija do 21 1 1 0 0 3 : 1 (+2) 3
2 Danska do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Škotska do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Turska do 21 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Kazahstan do 21 1 0 0 1 1 : 3 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Belgija do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 1 3
2. Danska do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Škotska do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Turska do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Kazahstan do 21 1 0 0 1 1 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Prvaci grupa i najbolja drugoplasirana ekipa (pri čemu se ne računaju rezultati sa ekipama koje završe na 6. mestu) idu direktno na završni turnir , ostalih osam drugoplasiranih ekipa idu u plej of.
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno