UEFA Liga Nacija, UEFA Nations League

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
03.09. (Čet) 18:45 Bugarska-Irska 3.15 3.00 2.45 1.52 2.57 (1)
03.09. (Čet) 18:45 Farska Ostrva-Malta 1.57 3.60 7.00 1.61 2.34 (1)
03.09. (Čet) 18:45 Finska-Vels 2.60 3.05 2.93 1.56 2.46 (1)
03.09. (Čet) 18:45 Letonija-Andora 1.50 3.65 8.00 1.53 2.54 (1)
03.09. (Čet) 18:45 Moldavija-Kosovo 7.80 4.00 1.47 1.76 2.09 (1)
03.09. (Čet) 18:45 Njemačka-Španija 2.40 3.25 3.00 1.75 2.10 (1)
03.09. (Čet) 18:45 Rusija-Srbija 2.25 3.10 3.40 1.58 2.40 (1)
03.09. (Čet) 18:45 Slovenija-Grčka 2.20 3.05 3.60 1.50 2.62 (1)
03.09. (Čet) 18:45 Turska-Mađarska 1.67 3.45 5.90 1.61 2.34 (1)
03.09. (Čet) 18:45 Ukrajina-Švajcarska 2.85 3.10 2.64 1.61 2.35 (1)
04.09. (Pet) 18:45 Bjelorusija-Albanija 2.77 3.00 2.77 1.53 2.53 (1)
04.09. (Pet) 18:45 Holandija-Poljska 1.75 3.70 4.65 1.99 1.83 (1)
04.09. (Pet) 18:45 Italija-BiH 1.40 4.50 8.00 2.19 1.69 (1)
04.09. (Pet) 18:45 Litvanija-Kazahstan 2.55 3.00 3.00 1.51 2.57 (1)
04.09. (Pet) 18:45 Norveška-Austrija 2.65 3.05 2.88 1.57 2.43 (1)
04.09. (Pet) 18:45 Rumunija-Sjeverna Irska 2.25 3.10 3.45 1.57 2.43 (1)
04.09. (Pet) 18:45 Škotska-Izrael 1.80 3.35 4.90 1.64 2.27 (1)
04.09. (Pet) 18:45 Slovačka-Češka 2.75 3.15 2.75 1.66 2.24 (1)
05.09. (Sub) 13:00 Gibraltar-San Marino 1.33 5.05 9.00 1.82 2.01 (1)
05.09. (Sub) 13:00 Severna Makedonija-Jermenija 2.05 3.20 3.85 1.65 2.27 (1)
05.09. (Sub) 16:00 Azerbejdžan-Luksemburg 1.80 3.20 5.25 1.50 2.62 (1)
05.09. (Sub) 16:00 Estonija-Gruzija 4.55 3.30 1.87 1.61 2.34 (1)
05.09. (Sub) 16:00 Island-Engleska 5.20 3.55 1.72 1.66 2.24 (1)
05.09. (Sub) 16:00 Kipar-Crna Gora 3.20 3.05 2.40 1.54 2.51 (1)
05.09. (Sub) 18:45 Danska-Belgija 3.70 3.50 2.00 1.91 1.90 (1)
05.09. (Sub) 18:45 Portugalija-Hrvatska 1.90 3.25 4.45 1.64 2.28 (1)
05.09. (Sub) 18:45 Švedska-Francuska 5.20 3.45 1.77 1.70 2.18 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Liga A - Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 BiH 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Italija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Holandija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Poljska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. BiH 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Italija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Holandija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Poljska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga A - Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Belgija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Danska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Engleska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Island 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Belgija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Danska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Engleska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Island 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga A - Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hrvatska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Francuska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Portugalija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Švedska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hrvatska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Francuska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Portugalija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Švedska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga A - Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Njemačka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Španija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Švajcarska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Ukrajina 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Njemačka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Španija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Švajcarska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Ukrajina 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga B - Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Austrija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Sjeverna Irska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Norveška 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Rumunija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Austrija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Sjeverna Irska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Norveška 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Rumunija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga B - Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Češka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Izrael 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Škotska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Slovačka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Češka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Izrael 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Škotska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Slovačka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga B - Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Mađarska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Rusija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Srbija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Turska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Mađarska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Rusija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Srbija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Turska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga B - Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bugarska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Finska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Irska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Vels 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bugarska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Finska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Irska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Vels 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga C - Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Azerbejdžan 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Kipar 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Luksemburg 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Crna Gora 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Azerbejdžan 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Kipar 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Luksemburg 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Crna Gora 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga C - Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Jermenija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Estonija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Gruzija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Severna Makedonija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Jermenija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Estonija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Gruzija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Severna Makedonija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga C - Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Grčka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Kosovo 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Moldavija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Slovenija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Grčka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Kosovo 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Moldavija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Slovenija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga C - Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Albanija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Bjelorusija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Kazahstan 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Litvanija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Albanija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Bjelorusija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Kazahstan 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Litvanija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga D - Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Andora 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Farska Ostrva 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Letonija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Malta 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Andora 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Farska Ostrva 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Letonija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Malta 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga D - Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gibraltar 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Lihtenštajn 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 San Marino 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gibraltar 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Lihtenštajn 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. San Marino 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Rezultati - strana: Svi rezultati
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno