Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Ukrajina, VBET Liga

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
30.09. (Pet) 10:00 Veres-Ruh Ljvov 2.48 3.35 2.60 2.31 1.56 (2)
30.09. (Pet) 14:00 Metalist 1925 Harkov-Kolos Kovalivka 2.75 3.18 2.39 1.84 1.87 (2)
01.10. (Sub) 10:00 Ingulec Petrove-Vorskla 3.33 3.58 1.98 2.36 1.54 (2)
01.10. (Sub) 12:00 Ljvov-Dnjepar-1 5.65 4.30 1.48 2.42 1.51 (2)
01.10. (Sub) 14:00 Metalist-Šahtjor 9.00 4.85 1.31 1.97 1.76 (2)
02.10. (Ned) 10:00 Minai-Dinamo Kijev 10.50 5.55 1.23 2.18 1.61 (2)
02.10. (Ned) 12:00 Černomorec Odesa-Oleksandrija 2.85 3.43 2.20 2.27 1.56 (2)
02.10. (Ned) 14:00 Zarja-Krivbas 1.57 4.20 4.95 2.73 1.40 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kolos Kovalivka 4 3 1 0 5 : 1 (+4) 10
2 Šahtjor 4 3 1 0 4 : 1 (+3) 10
3 Dnjepar-1 3 3 0 0 8 : 0 (+8) 9
4 Zarja 4 3 0 1 10 : 8 (+2) 9
5 Veres 4 3 0 1 4 : 3 (+1) 9
6 Metalist 4 2 1 1 6 : 4 (+2) 7
7 Oleksandrija 4 2 1 1 5 : 5 (0) 7
8 Metalist 1925 Harkov 4 1 2 1 3 : 5 (-2) 5
9 Minai 4 1 1 2 4 : 5 (-1) 4
10 Ljvov 4 1 1 2 3 : 4 (-1) 4
11 Ruh Ljvov 4 1 0 3 4 : 6 (-2) 3
12 Dinamo Kijev 3 1 0 2 3 : 6 (-3) 3
13 Ingulec Petrove 4 0 2 2 4 : 6 (-2) 2
14 Černomorec Odesa 4 0 2 2 2 : 4 (-2) 2
15 Krivbas 4 0 1 3 0 : 3 (-3) 1
16 Vorskla 4 0 1 3 4 : 8 (-4) 1
Zbog rata u Ukrajini klubovi sa istoka zemlje kao domaćini igraju u drugim gradovima: Šahtjor u Ljvovu (Arena Ljvov), Metalurg Donjeck u Dnjeprodžerzinsku (stadion Stala), Olimpik Donjeck u Kijevu (Stadion Banjikov) i Zarja Lugansk u Čerkasiju (stadion Dnjepar Čerkasija).
Sevastopolj i Tavrija (klubovi sa Krima) su istupili iz lige za sva vremena i aplicirali za rusku ligu.

Dinamo Kijev - Liga Šampiona
Šahtjor - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Dnjepar - Liga Evrope
Zarja i Vorskla - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kolos Kovalivka 3 3 0 0 4 : 0 9 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Šahtjor 3 2 1 0 3 : 1 7 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Dnjepar-1 2 2 0 0 5 : 0 6 1 1 0 0 3 : 0 3
4. Zarja 2 2 0 0 6 : 3 6 2 1 0 1 4 : 5 3
5. Veres 0 0 0 0 0 : 0 0 4 3 0 1 4 : 3 9
6. Metalist 1 0 1 0 1 : 1 1 3 2 0 1 5 : 3 6
7. Oleksandrija 2 1 0 1 3 : 4 3 2 1 1 0 2 : 1 4
8. Metalist 1925 Harkov 2 1 1 0 3 : 2 4 2 0 1 1 0 : 3 1
9. Minai 2 0 1 1 1 : 2 1 2 1 0 1 3 : 3 3
10. Ljvov 1 0 0 1 2 : 3 0 3 1 1 1 1 : 1 4
11. Ruh Ljvov 3 1 0 2 4 : 4 3 1 0 0 1 0 : 2 0
12. Dinamo Kijev 2 1 0 1 1 : 3 3 1 0 0 1 2 : 3 0
13. Ingulec Petrove 2 0 0 2 2 : 4 0 2 0 2 0 2 : 2 2
14. Černomorec Odesa 2 0 1 1 1 : 2 1 2 0 1 1 1 : 2 1
15. Krivbas 2 0 1 1 0 : 1 1 2 0 0 2 0 : 2 0
16. Vorskla 2 0 1 1 1 : 2 1 2 0 0 2 3 : 6 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno