Rezultati po danu
Po takmičenju
Portugalija, Portugalija 2
Akademika - Benfika B
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09. (Ned) | 13:00 | Farense-Šaveš | 2.09 | 3.13 | 3.28 | 1.68 | 2.05 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 14:30 | Leikšoeš-Amarante | 1.88 | 3.23 | 3.83 | 1.65 | 2.10 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 17:00 | Uniao Leiria-Portimonense | 2.17 | 3.18 | 3.00 | 1.83 | 1.88 | (2) |
| 07.09. (Pon) | 17:00 | Lusitanija Lourosa-AVS | 2.13 | 3.05 | 3.23 | 1.63 | 2.12 | (2) |
| 11.09. (Pet) | 19:45 | Akademika-Benfika B | 2.27 | 3.00 | 2.80 | (1) | ||
| 12.09. (Sub) | 13:00 | Felgeiraš-Penafiel | 2.21 | 2.90 | 3.00 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Akademika
Benfika B
- Tim Akademika je posljednjih 5 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Portugalija 2.
- Na utakmicama tima Benfika B broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Portugalija 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 2.27 | 3.00 | 2.80 | |||
| Prosječne kvote | 2.27 | 3.00 | 2.80 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting Lisabon B | 5 | 4 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | (+3) | 12 |
| 2 | Penafiel | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | : | 4 | (+7) | 10 |
| 3 | Lusitanija Lourosa | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | (+5) | 10 |
| 4 | Vizela | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | : | 2 | (+3) | 10 |
| 5 | Akademika | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | : | 7 | (+1) | 9 |
| 6 | Farense | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 5 | (+2) | 7 |
| 7 | Portimonense | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | (+1) | 7 |
| 8 | Benfika B | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 5 | (-1) | 7 |
| 9 | Uniao Leiria | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | : | 5 | (+2) | 6 |
| 10 | Leikšoeš | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 5 | (0) | 6 |
| 11 | Felgeiraš | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | : | 4 | (0) | 6 |
| 12 | Tondela | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | : | 6 | (-1) | 6 |
| 13 | AVS | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 4 | (+1) | 5 |
| 14 | Torense | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 9 | (-2) | 5 |
| 15 | Amarante | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 3 | (-1) | 4 |
| 16 | Porto B | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | : | 11 | (-9) | 3 |
| 17 | Šaveš | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 9 | (-5) | 1 |
| 18 | Feirense | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | : | 7 | (-6) | 1 |
''B'' timovi nemaju pravo ulaska u viši rang.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sporting Lisabon B | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | |
| 2. | Penafiel | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 2 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 4 | |
| 3. | Lusitanija Lourosa | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | |
| 4. | Vizela | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | |
| 5. | Akademika | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 5 | 6 | |
| 6. | Farense | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | |
| 7. | Portimonense | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
| 8. | Benfika B | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 9. | Uniao Leiria | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | |
| 10. | Leikšoeš | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | |
| 11. | Felgeiraš | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | : | 2 | 2 | |
| 12. | Tondela | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 3 | 0 | |
| 13. | AVS | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | |
| 14. | Torense | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 5 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | 4 | |
| 15. | Amarante | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
| 16. | Porto B | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 6 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 3 | |
| 17. | Šaveš | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | |
| 18. | Feirense | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 3 | 0 | |
Akademika
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Penafiel | 1:4 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Lusitanija Lourosa | 0:2 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Tondela | 2:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Feirense | 1:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Šaveš | 4:1 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Trofense | 3:0 | 3+ | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Mafra | 3:3 | 3+ | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Varzim | 1:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Uniao Santarem | 1:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Os Belenenses | 2:1 | 3+ | Portugalija 3 | 2025/2026 |
Benfika B
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Torense | 0:2 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Amarante | 0:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Portimonense | 1:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Uniao Leiria | 2:1 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 10.08.2026 | Leikšoeš | 1:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.05.2026 | Porto B | 0:2 | 0-2 | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Akademiko Vizeu | 0:2 | 0-2 | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 01.05.2026 | Sporting Lisabon B | 1:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Maritimo | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 22.04.2026 | Oliveirense | 0:3 | 3+ | Portugalija 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2022 | 3:4 | 3+ | Portugalija 2 | 2021/2022 | |||
| 23.10.2021 | 1:3 | 3+ | Portugalija 2 | 2021/2022 | |||
| 16.05.2021 | 1:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2020/2021 | |||
| 16.01.2021 | 2:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2020/2021 | |||
| 05.10.2019 | 1:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2019/2020 | |||
| 09.02.2019 | 1:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2018/2019 | |||
| 01.09.2018 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2018/2019 | |||
| 09.03.2018 | 4:0 | 3+ | Portugalija 2 | 2017/2018 | |||
| 30.09.2017 | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2017/2018 | |||
| 30.04.2017 | 0:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2016/2017 | |||
| 10.12.2016 | 2:1 | 3+ | Portugalija 2 | 2016/2017 |
| Akademika | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:14 | (+3) | 31 | 1,55 | 1,27 | 2,82 | 5 | 6 | 45:55 |
| Domaćin | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:8 | (+1) | 17 | 1,50 | 1,33 | 2,83 | 3 | 3 | 50:50 |
| Gost | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:6 | (+2) | 14 | 1,60 | 1,20 | 2,80 | 2 | 3 | 40:60 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari