Rezultati po danu
Po takmičenju
Austrija, Austrija 2
Admira Vaker - Kapfenberger SV
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09. (Pet) | 14:30 | Admira Vaker-Kapfenberger SV | 1.63 | 3.85 | 4.00 | (1) | ||
| 11.09. (Pet) | 16:30 | Amšteten-Austrija Beč Am. | 1.71 | 3.65 | 3.75 | (1) | ||
| 11.09. (Pet) | 16:30 | Rapid Am.-First Viena 1894 | 3.15 | 3.60 | 1.87 | (1) | ||
| 11.09. (Pet) | 16:30 | Vaker Insbruk-Voitsberg | 2.35 | 3.40 | 2.75 | (1) | ||
| 12.09. (Sub) | 11:30 | Austrija Salcburg-Šturm Am. | 1.83 | 3.85 | 3.65 | (1) | ||
| 12.09. (Sub) | 11:30 | Švarc Vajs Bregenc-Floridsdorfer | 2.80 | 3.40 | 2.33 | (1) | ||
| 12.09. (Sub) | 13:30 | Blau Vajs Linc-Herta Vels | 1.43 | 4.60 | 6.00 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Admira Vaker
(Trenkvalder Admira)
Kapfenberger SV
- Tim Admira Vaker je posljednjih 5 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Austrija 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 1.63 | 3.85 | 4.00 | |||
| Prosječne kvote | 1.63 | 3.85 | 4.00 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blau Vajs Linc | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | : | 3 | (+10) | 12 |
| 2 | Lifering | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | : | 8 | (+5) | 10 |
| 3 | First Viena 1894 | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 6 | (+3) | 10 |
| 4 | Floridsdorfer | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 6 | (+3) | 10 |
| 5 | Austrija Salcburg | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | : | 7 | (+3) | 9 |
| 6 | Vaker Insbruk | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 5 | (+2) | 9 |
| 7 | Austrija Beč Am. | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 6 | (+1) | 9 |
| 8 | Švarc Vajs Bregenc | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 10 | (-4) | 7 |
| 9 | Admira Vaker | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | : | 5 | (+1) | 6 |
| 10 | Amšteten | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | : | 6 | (0) | 6 |
| 11 | Šturm Am. | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | : | 13 | (-3) | 6 |
| 12 | Rapid Am. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | : | 11 | (-5) | 6 |
| 13 | Voitsberg | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 10 | (-3) | 5 |
| 14 | Herta Vels | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 10 | (-4) | 4 |
| 15 | Sent Pelten | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | : | 4 | (-3) | 3 |
| 16 | Kapfenberger SV | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | : | 12 | (-6) | 3 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Blau Vajs Linc | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | : | 1 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 2 | 6 | |
| 2. | Lifering | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | : | 4 | 7 | |
| 3. | First Viena 1894 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 4 | 3 | |
| 4. | Floridsdorfer | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | |
| 5. | Austrija Salcburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 3 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 4 | 3 | |
| 6. | Vaker Insbruk | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 3 | |
| 7. | Austrija Beč Am. | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 4 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 8. | Švarc Vajs Bregenc | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | : | 7 | 1 | |
| 9. | Admira Vaker | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | 6 | |
| 10. | Amšteten | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | |
| 11. | Šturm Am. | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | : | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 7 | 0 | |
| 12. | Rapid Am. | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 6 | 6 | |
| 13. | Voitsberg | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 6 | 3 | |
| 14. | Herta Vels | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 7 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | |
| 15. | Sent Pelten | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 2 | 0 | |
| 16. | Kapfenberger SV | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 0 | |
Admira Vaker
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Herta Vels | 3:1 | 3+ | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | First Viena 1894 | 0:1 | 0-2 | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Šturm Am. | 2:0 | 0-2 | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Amšteten | 1:2 | 3+ | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | Rapid Am. | 0:1 | 0-2 | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | Leitaprodersdorf | 1:2 | 3+ | Austrija, Kup | 2026/2027 | |||
| 14.05.2026 | Floridsdorfer | 1:0 | 0-2 | Austrija 2 | 2025/2026 | |||
| 08.05.2026 | Lifering | 0:3 | 3+ | Austrija 2 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Sent Pelten | 0:0 | 0-2 | Austrija 2 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Šturm Am. | 2:1 | 3+ | Austrija 2 | 2025/2026 |
Kapfenberger SV
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Blau Vajs Linc | 2:1 | 3+ | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Austrija Salcburg | 2:3 | 3+ | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Vaker Insbruk | 0:1 | 0-2 | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Švarc Vajs Bregenc | 2:3 | 3+ | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | Lifering | 0:4 | 3+ | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 25.07.2026 | Trajbah | 4:1 | 3+ | Austrija, Kup | 2026/2027 | |||
| 14.05.2026 | Austrija Beč Am. | 2:1 | 3+ | Austrija 2 | 2025/2026 | |||
| 08.05.2026 | Sent Pelten | 0:3 | 3+ | Austrija 2 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Lifering | 1:4 | 3+ | Austrija 2 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Austrija Salcburg | 0:1 | 0-2 | Austrija 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.12.2025 | 6:1 | 3+ | Austrija 2 | 2025/2026 | |||
| 01.08.2025 | 2:0 | 0-2 | Austrija 2 | 2025/2026 | |||
| 06.12.2024 | 4:3 | 3+ | Austrija 2 | 2024/2025 | |||
| 02.08.2024 | 0:1 | 0-2 | Austrija 2 | 2024/2025 | |||
| 19.04.2024 | 1:0 | 0-2 | Austrija 2 | 2023/2024 | |||
| 30.09.2023 | 1:1 | 0-2 | Austrija 2 | 2023/2024 | |||
| 18.04.2023 | 0:2 | 0-2 | Austrija 2 | 2022/2023 | |||
| 16.09.2022 | 4:2 | 3+ | Austrija 2 | 2022/2023 | |||
| 16.10.2020 | 1:1 | 0-2 | Austrija, Kup | 2020/2021 | |||
| 12.10.2012 | 3:0 | 3+ | Prijateljski | 2012 | |||
| 07.04.2012 | 3:2 | 3+ | Austrija 1 | 2011/2012 | |||
| 07.03.2012 | 3:1 | 3+ | Austrija 1 | 2011/2012 | |||
| 15.10.2011 | 0:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2011/2012 | |||
| 23.07.2011 | 1:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2011/2012 | |||
| 16.05.2008 | 1:3 | 3+ | Austrija 2 | 2007/2008 | |||
| 15.03.2008 | 1:4 | 3+ | Austrija 2 | 2007/2008 | |||
| 25.09.2007 | 5:0 | 3+ | Austrija 2 | 2007/2008 | |||
| 18.05.2007 | 3:1 | 3+ | Austrija 2 | 2006/2007 | |||
| 20.10.2006 | 2:4 | 3+ | Austrija 2 | 2006/2007 | |||
| 04.08.2006 | 2:1 | 3+ | Austrija 2 | 2006/2007 |
| Admira Vaker | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 20 | 11 | 4 | 5 | 43:28 | (+15) | 71 | 2,15 | 1,40 | 3,55 | 8 | 12 | 40:60 |
| Domaćin | 11 | 5 | 2 | 4 | 23:14 | (+9) | 37 | 2,09 | 1,27 | 3,36 | 5 | 6 | 45:55 |
| Gost | 9 | 6 | 2 | 1 | 20:14 | (+6) | 34 | 2,22 | 1,56 | 3,78 | 3 | 6 | 33:67 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari