Rezultati po danu
Po takmičenju
Vels, Vels 1 - 1.dio
Erbas UK - Holivel Taun
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08. (Pon) | 13:30 | Amanford-Kardif MU | 4.90 | 3.85 | 1.57 | 1.95 | 1.75 | (2) |
| 31.08. (Pon) | 13:30 | Briton Feri-Beri Taun | 3.13 | 3.50 | 2.01 | 2.25 | 1.58 | (2) |
| 31.08. (Pon) | 13:30 | Erbas UK-Holivel Taun | 1.60 | 4.18 | 4.18 | 2.70 | 1.40 | (2) |
| 31.08. (Pon) | 13:30 | Flint Taun Jun.-Konahs Kvej N. | 4.50 | 3.90 | 1.60 | 2.12 | 1.65 | (2) |
| 31.08. (Pon) | 13:30 | Haverfordvest K.-Trefelin | 1.67 | 3.68 | 4.20 | 2.10 | 1.65 | (2) |
| 31.08. (Pon) | 13:30 | Kambrian Junajted-Pen-i-Bon | 3.68 | 3.43 | 1.85 | 1.95 | 1.75 | (2) |
| 31.08. (Pon) | 14:00 | Kernarfon Taun-Nju Sents | 5.90 | 4.53 | 1.42 | 2.25 | 1.55 | (2) |
| 31.08. (Pon) | 16:15 | Kolvin Bej FK-Landudno | 2.24 | 3.43 | 2.73 | 2.20 | 1.58 | (2) |
| 04.09. (Pet) | 16:45 | Briton Feri-Erbas UK | 1.76 | 3.85 | 4.00 | (1) | ||
| 04.09. (Pet) | 16:45 | Kardif MU-Kambrian Junajted | 2.02 | 3.60 | 3.25 | (1) | ||
| 04.09. (Pet) | 16:45 | Landudno-Amanford | 1.54 | 4.10 | 5.40 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Erbas UK
Holivel Taun
- Tim Erbas UK je posljednjih 5 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Vels 1 - 1.dio.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Holivel Taun je bio preko 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Vels 1 - 1.dio.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.63 | 4.15 | 4.25 | 2.70 | 1.40 | |
| Meridianbet.ba | 1.60 | 4.10 | 4.00 | |||
| Prosječne kvote | 1.60 | 4.18 | 4.18 | 2.70 | 1.40 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beri Taun | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | : | 6 | (+7) | 15 |
| 2 | Nju Sents | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | : | 1 | (+12) | 13 |
| 3 | Konahs Kvej N. | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | : | 3 | (+12) | 12 |
| 4 | Landudno | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | : | 5 | (+8) | 12 |
| 5 | Kernarfon Taun | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | : | 6 | (+7) | 12 |
| 6 | Pen-i-Bon | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | : | 3 | (+5) | 11 |
| 7 | Kardif MU | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | : | 7 | (+4) | 9 |
| 8 | Kambrian Junajted | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 7 |
| 9 | Briton Feri | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | (-2) | 7 |
| 10 | Kolvin Bej FK | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 10 | (-4) | 7 |
| 11 | Erbas UK | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | : | 7 | (-2) | 6 |
| 12 | Amanford | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | : | 9 | (-5) | 2 |
| 13 | Flint Taun Jun. | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | : | 9 | (-4) | 1 |
| 14 | Trefelin | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | : | 15 | (-14) | 1 |
| 15 | Haverfordvest K. | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | : | 11 | (-11) | 0 |
| 16 | Holivel Taun | 5 | 0 | 0 | 5 | 7 | : | 20 | (-13) | 0 |
1.mjesto u 2.dijelu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2.mjesto u 2.dijelu, pobjednik plej ofa i pobjednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mjesto u 2.dijelu, pobjednik plej ofa i pobjednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Beri Taun | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | : | 3 | 9 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | |
| 2. | Nju Sents | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 1 | 9 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 0 | 4 | |
| 3. | Konahs Kvej N. | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | : | 2 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | |
| 4. | Landudno | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 3 | 9 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 2 | 3 | |
| 5. | Kernarfon Taun | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 4 | 9 | |
| 6. | Pen-i-Bon | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | |
| 7. | Kardif MU | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | : | 6 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | |
| 8. | Kambrian Junajted | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 3 | |
| 9. | Briton Feri | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 4 | |
| 10. | Kolvin Bej FK | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 10 | 1 | |
| 11. | Erbas UK | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 3 | |
| 12. | Amanford | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | |
| 13. | Flint Taun Jun. | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 1 | |
| 14. | Trefelin | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 8 | 0 | |
| 15. | Haverfordvest K. | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | |
| 16. | Holivel Taun | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | : | 11 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 9 | 0 | |
Erbas UK
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Beri Taun | 2:4 | 3+ | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Kolvin Bej FK | 0:1 | 0-2 | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Amanford | 2:0 | 0-2 | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Kardif MU | 0:2 | 0-2 | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Haverfordvest K. | 1:0 | 0-2 | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 22.11.2025 | Flint Taun Jun. | 0:1 | 0-2 | Vels, Kup | 2025/2026 | |||
| 15.02.2025 | Nju Sents | 0:5 | 3+ | Vels, Kup | 2024/2025 | |||
| 14.12.2024 | Kersvs | 2:0 | 0-2 | Vels, Kup | 2024/2025 | |||
| 16.11.2024 | Gojtre AFC | 7:1 | 3+ | Vels, Kup | 2024/2025 | |||
| 17.09.2024 | Nju Sents | 0:1 | 0-2 | Vels, LK | 2024/2025 |
Holivel Taun
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Kernarfon Taun | 3:5 | 3+ | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Beri Taun | 1:3 | 3+ | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Landudno | 1:3 | 3+ | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Konahs Kvej N. | 1:3 | 3+ | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Kardif MU | 1:6 | 3+ | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 22.11.2025 | Bangor 1876 | 1:2 | 3+ | Vels, Kup | 2025/2026 | |||
| 10.09.2025 | Kernarfon Taun | 2:2 | 3+ | Vels, LK | 2025/2026 | |||
| 17.09.2024 | Bala Taun | 0:2 | 0-2 | Vels, LK | 2024/2025 | |||
| 03.08.2024 | Lej Majners | 3:1 | 3+ | Vels, LK | 2024/2025 | |||
| 22.07.2023 | Bangor 1876 | 2:3 | 3+ | Vels, LK | 2023/2024 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari