Rezultati po danu
Po takmičenju
Belgija, Belgija 2 - 1.dio
Anderleht II - Klub Briž II
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 19:00 | Haselt-Patro Ajsden | 2.40 | 3.35 | 2.72 | 2.05 | 1.70 | (2) |
| 06.11. (Pet) | 19:00 | Rasing Genk II-Gent II | 2.10 | 3.65 | 3.00 | 2.50 | 1.48 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 15:00 | Anderleht II-Klub Briž II | 2.50 | 3.60 | 2.45 | 2.38 | 1.50 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 15:00 | Franks Boren-RFC Serenž | 2.10 | 3.45 | 3.10 | 2.10 | 1.65 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 19:00 | Ekscelzior Virton-Beršot | 4.35 | 3.85 | 1.68 | 2.20 | 1.60 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 15:00 | Lirs-Eupen | 3.90 | 3.75 | 1.78 | 2.25 | 1.58 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 18:15 | Sporting Lokeren-Dender EH | 2.40 | 3.60 | 2.55 | 2.30 | 1.53 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Anderleht II
Klub Briž II
- Klub Briž II je bez pobjede u posljednjih 6 mečeva u takmičenju Belgija 2 - 1.dio.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.50 | 3.60 | 2.45 | 2.38 | 1.50 | |
| Prosječne kvote | 2.50 | 3.60 | 2.45 | 2.38 | 1.50 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beršot | 9 | 8 | 0 | 1 | 23 | : | 7 | (+16) | 24 |
| 2 | Dender EH | 9 | 6 | 1 | 2 | 12 | : | 4 | (+8) | 19 |
| 3 | Eupen | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | : | 9 | (+6) | 15 |
| 4 | Franks Boren | 8 | 5 | 0 | 3 | 10 | : | 10 | (0) | 15 |
| 5 | Haselt | 8 | 5 | 0 | 3 | 12 | : | 13 | (-1) | 15 |
| 6 | Ekscelzior Virton | 8 | 4 | 1 | 3 | 14 | : | 10 | (+4) | 13 |
| 7 | Sporting Lokeren | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | : | 14 | (+2) | 13 |
| 8 | Patro Ajsden | 9 | 4 | 0 | 5 | 14 | : | 15 | (-1) | 12 |
| 9 | Gent II | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | : | 13 | (-2) | 11 |
| 10 | Klub Briž II | 8 | 2 | 3 | 3 | 14 | : | 17 | (-3) | 9 |
| 11 | Rasing Genk II | 9 | 2 | 3 | 4 | 13 | : | 16 | (-3) | 9 |
| 12 | RFC Serenž | 9 | 2 | 2 | 5 | 12 | : | 16 | (-4) | 8 |
| 13 | Lirs | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | : | 11 | (-4) | 8 |
| 14 | FK Lijež | 9 | 1 | 2 | 6 | 13 | : | 22 | (-9) | 5 |
| 15 | Anderleht II | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | : | 17 | (-9) | 4 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Beršot | 5 | 5 | 0 | 0 | 19 | : | 4 | 15 | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 9 | |
| 2. | Dender EH | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | : | 1 | 13 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 3 | 6 | |
| 3. | Eupen | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 6 | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | 9 | |
| 4. | Franks Boren | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | 9 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 7 | 6 | |
| 5. | Haselt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | : | 10 | 12 | |
| 6. | Ekscelzior Virton | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 5 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 7 | |
| 7. | Sporting Lokeren | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 6 | 7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 8 | 6 | |
| 8. | Patro Ajsden | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | : | 6 | 9 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | : | 9 | 3 | |
| 9. | Gent II | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 5 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 8 | 4 | |
| 10. | Klub Briž II | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 9 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 8 | 5 | |
| 11. | Rasing Genk II | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 5 | 5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 11 | 4 | |
| 12. | RFC Serenž | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | 7 | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | : | 10 | 1 | |
| 13. | Lirs | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 7 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | : | 10 | 1 | |
| 14. | FK Lijež | 4 | 0 | 1 | 3 | 8 | : | 11 | 1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 11 | 4 | |
| 15. | Anderleht II | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | : | 10 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | : | 7 | 1 | |
Anderleht II
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | Lirs | 1:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Eupen | 0:2 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Franks Boren | 2:3 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Sporting Lokeren | 2:6 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Gent II | 2:2 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Beršot | 0:1 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Ekscelzior Virton | 0:1 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Patro Ajsden | 1:2 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.04.2026 | Olimpik Šarlroa | 5:0 | 3+ | Belgija 2 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | RVDM47 | 1:2 | 3+ | Belgija 2 | 2025/2026 |
Klub Briž II
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Haselt | 3:4 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Rasing Genk II | 0:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Dender EH | 0:3 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Gent II | 2:2 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | FK Lijež | 4:4 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Eupen | 0:1 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Patro Ajsden | 2:1 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | RFC Serenž | 3:2 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 11.04.2026 | Lomel SK | 1:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2025/2026 | |||
| 04.04.2026 | Eupen | 0:1 | 0-2 | Belgija 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2026 | 5:0 | 3+ | Belgija 2 | 2025/2026 | |||
| 27.09.2025 | 2:2 | 3+ | Belgija 2 | 2025/2026 | |||
| 01.02.2025 | 2:3 | 3+ | Belgija 2 | 2024/2025 | |||
| 06.12.2024 | 0:3 | 3+ | Belgija 2 | 2024/2025 | |||
| 20.04.2024 | 1:2 | 3+ | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
| 09.12.2023 | 1:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
| 21.04.2023 | 0:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2022/2023 | |||
| 03.03.2023 | 1:2 | 3+ | Belgija 2 | 2022/2023 | |||
| 11.11.2022 | 2:2 | 3+ | Belgija 2 | 2022/2023 | |||
| 10.09.2022 | 1:1 | 0-2 | Belgija 2 | 2022/2023 |
| Anderleht II | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 10 | 2 | 4 | 4 | 15:15 | (0) | 30 | 1,50 | 1,50 | 3,00 | 3 | 7 | 30:70 |
| Domaćin | 5 | 0 | 2 | 3 | 7:10 | (-3) | 17 | 1,40 | 2,00 | 3,40 | 1 | 4 | 20:80 |
| Gost | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | (+3) | 13 | 1,60 | 1,00 | 2,60 | 2 | 3 | 40:60 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari