Rezultati po danu
Po takmičenju
Češka, Češka 2
Arsenal Češka Lipa - Silon Taborsko
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 17:00 | Dukla-Pribram | 1.75 | 3.45 | 4.00 | 1.98 | 1.68 | (1) |
| 06.11. (Pet) | 17:00 | Opava-Selije i Belo Vlašim | 2.05 | 3.30 | 3.05 | 1.98 | 1.68 | (1) |
| 06.11. (Pet) | 17:00 | Viagem Usti nad Labem-Viktorija Žižkov | 1.75 | 3.75 | 3.70 | 2.30 | 1.50 | (1) |
| 06.11. (Pet) | 17:00 | Visočina Jihlava-Karvina | 2.35 | 3.50 | 2.50 | 2.25 | 1.50 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 13:00 | Arsenal Češka Lipa-Silon Taborsko | 2.80 | 3.50 | 2.12 | 2.25 | 1.53 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 09:15 | Slavija Prag B-Kladno | 1.73 | 4.10 | 3.45 | 3.25 | 1.26 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 13:30 | Banjik Ostrava B-Prostejov | 1.68 | 3.75 | 4.05 | 2.20 | 1.55 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Arsenal Češka Lipa
Silon Taborsko
(MAS Taborsko, Spartak MAS Sezimovo Usti)
- Silon Taborsko je bez pobjede u posljednjih 8 mečeva u takmičenju Češka 2.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Arsenal Češka Lipa je bio preko 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Češka 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.80 | 3.50 | 2.12 | 2.25 | 1.53 | |
| Prosječne kvote | 2.80 | 3.50 | 2.12 | 2.25 | 1.53 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Karvina | 13 | 9 | 1 | 3 | 28 | : | 15 | (+13) | 28 |
| 2 | Visočina Jihlava | 13 | 8 | 2 | 3 | 24 | : | 13 | (+11) | 26 |
| 3 | Dukla | 13 | 7 | 3 | 3 | 23 | : | 19 | (+4) | 24 |
| 4 | Pribram | 13 | 5 | 6 | 2 | 25 | : | 20 | (+5) | 21 |
| 5 | Selije i Belo Vlašim | 13 | 6 | 3 | 4 | 23 | : | 16 | (+7) | 21 |
| 6 | Viagem Usti nad Labem | 13 | 5 | 4 | 4 | 20 | : | 19 | (+1) | 19 |
| 7 | Slavija Prag B | 13 | 4 | 5 | 4 | 27 | : | 22 | (+5) | 17 |
| 8 | Arsenal Češka Lipa | 13 | 4 | 4 | 5 | 19 | : | 23 | (-4) | 16 |
| 9 | Banjik Ostrava B | 13 | 4 | 3 | 6 | 21 | : | 20 | (+1) | 15 |
| 10 | Opava | 13 | 3 | 6 | 4 | 18 | : | 21 | (-3) | 15 |
| 11 | Silon Taborsko | 13 | 3 | 6 | 4 | 16 | : | 19 | (-3) | 15 |
| 12 | Kladno | 13 | 3 | 5 | 5 | 18 | : | 21 | (-3) | 14 |
| 13 | Viktorija Žižkov | 13 | 4 | 2 | 7 | 13 | : | 22 | (-9) | 14 |
| 14 | Hanačka Slavija | 13 | 3 | 3 | 7 | 14 | : | 25 | (-11) | 12 |
| 15 | Trinec | 13 | 2 | 5 | 6 | 15 | : | 24 | (-9) | 11 |
| 16 | Prostejov | 13 | 1 | 8 | 4 | 16 | : | 21 | (-5) | 11 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Karvina | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | : | 4 | 16 | 7 | 4 | 0 | 3 | 14 | : | 11 | 12 | |
| 2. | Visočina Jihlava | 7 | 4 | 1 | 2 | 11 | : | 7 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | : | 6 | 13 | |
| 3. | Dukla | 7 | 5 | 1 | 1 | 15 | : | 8 | 16 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 11 | 8 | |
| 4. | Pribram | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 9 | 10 | 7 | 2 | 5 | 0 | 14 | : | 11 | 11 | |
| 5. | Selije i Belo Vlašim | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | : | 5 | 16 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 11 | 5 | |
| 6. | Viagem Usti nad Labem | 7 | 2 | 2 | 3 | 13 | : | 14 | 8 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | : | 5 | 11 | |
| 7. | Slavija Prag B | 7 | 3 | 2 | 2 | 17 | : | 12 | 11 | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | : | 10 | 6 | |
| 8. | Arsenal Češka Lipa | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | : | 11 | 6 | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | : | 12 | 10 | |
| 9. | Banjik Ostrava B | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 12 | 5 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | : | 8 | 10 | |
| 10. | Opava | 7 | 2 | 3 | 2 | 10 | : | 10 | 9 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | : | 11 | 6 | |
| 11. | Silon Taborsko | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | : | 8 | 6 | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | : | 11 | 9 | |
| 12. | Kladno | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | : | 9 | 8 | 7 | 1 | 3 | 3 | 8 | : | 12 | 6 | |
| 13. | Viktorija Žižkov | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 8 | 8 | 7 | 2 | 0 | 5 | 5 | : | 14 | 6 | |
| 14. | Hanačka Slavija | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | : | 13 | 8 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | : | 12 | 4 | |
| 15. | Trinec | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | : | 10 | 5 | 7 | 1 | 3 | 3 | 10 | : | 14 | 6 | |
| 16. | Prostejov | 7 | 1 | 5 | 1 | 10 | : | 9 | 8 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | : | 12 | 3 | |
Arsenal Češka Lipa
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Trinec | 3:1 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Pribram | 2:2 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Kladno | 3:2 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Viktorija Žižkov | 1:2 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Opava | 1:2 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Prostejov | 0:0 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Visočina Jihlava | 0:2 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Selije i Belo Vlašim | 2:1 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Banjik Ostrava B | 1:0 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Karvina | 2:5 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 |
Silon Taborsko
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Pribram | 0:3 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Trinec | 1:1 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Viktorija Žižkov | 2:2 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Karvina | 0:1 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Selije i Belo Vlašim | 1:4 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Teplice | 0:5 | 3+ | Češka, Kup | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Kladno | 3:3 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Prostejov | 1:1 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Viagem Usti nad Labem | 0:1 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Visočina Jihlava | 1:0 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari