Rezultati po danu
Po takmičenju
Novi Zeland, Novi Zeland 1
Okland Siti - Birkenhed Junajted
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 01:00 | Okland Siti-Birkenhed Junajted | 2.05 | 3.55 | 2.95 | 2.25 | 1.53 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 01:00 | Velington Olimpik-Oklend Junajted | 2.05 | 3.80 | 2.80 | 2.90 | 1.33 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 03:00 | Ferimead Bejs-Velington Feniks II | 1.55 | 4.40 | 4.15 | 3.40 | 1.24 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Okland Siti
Birkenhed Junajted
- Okland Siti je bez poraza u posljednjih 5 mečeva u takmičenju Novi Zeland 1
- Na utakmicama tima Okland Siti broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Novi Zeland 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.05 | 3.55 | 2.95 | 2.25 | 1.53 | |
| Prosječne kvote | 2.05 | 3.55 | 2.95 | 2.25 | 1.53 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kešmer Tehnikal | 6 | 4 | 1 | 1 | 21 | : | 3 | (+18) | 13 |
| 2 | Birkenhed Junajted | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | : | 5 | (+6) | 12 |
| 3 | Okland Siti | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | : | 5 | (+7) | 11 |
| 4 | Velington Olimpik | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | : | 6 | (+6) | 10 |
| 5 | Miramar Rendžers | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 8 | (+3) | 10 |
| 6 | Oklend Junajted | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | : | 9 | (+4) | 8 |
| 7 | Napier Siti Rovers | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 12 | (-5) | 7 |
| 8 | Istern Suburbs | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 13 | (-8) | 4 |
| 9 | Ferimead Bejs | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | : | 11 | (-8) | 4 |
| 10 | Velington Feniks II | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 17 | (-12) | 4 |
| 11 | Oklend II | 6 | 0 | 1 | 5 | 8 | : | 19 | (-11) | 1 |
Okland Siti i pobednik plej ofa - OFC Liga Šampiona
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kešmer Tehnikal | 3 | 2 | 1 | 0 | 14 | : | 1 | 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 2 | 6 | |
| 2. | Birkenhed Junajted | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | 6 | |
| 3. | Okland Siti | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 3 | 7 | |
| 4. | Velington Olimpik | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 4 | 7 | |
| 5. | Miramar Rendžers | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | : | 3 | 7 | |
| 6. | Oklend Junajted | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | : | 3 | 6 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 6 | 2 | |
| 7. | Napier Siti Rovers | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 9 | 0 | |
| 8. | Istern Suburbs | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 8 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 5 | 4 | |
| 9. | Ferimead Bejs | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 6 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | 3 | |
| 10. | Velington Feniks II | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 13 | 0 | |
| 11. | Oklend II | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | : | 11 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | : | 8 | 0 | |
Okland Siti
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Kešmer Tehnikal | 1:1 | 0-2 | Novi Zeland 1 | 2026 | |||
| 24.10.2026 | Oklend Junajted | 3:0 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2026 | |||
| 17.10.2026 | Miramar Rendžers | 2:0 | 0-2 | Novi Zeland 1 | 2026 | |||
| 10.10.2026 | Velington Olimpik | 2:2 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2026 | |||
| 03.10.2026 | Istern Suburbs | 4:2 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2026 | |||
| 22.08.2026 | Central Koust | 2:0 | 0-2 | O-liga | 2026 | |||
| 19.08.2026 | Riva | 3:1 | 3+ | O-liga | 2026 | |||
| 16.08.2026 | Venus | 4:3 | 3+ | OFC Liga Šampiona | 2026 | |||
| 13.08.2026 | Tiga Sport | 1:0 | 0-2 | OFC Liga Šampiona | 2026 | |||
| 10.08.2026 | Central Koust | 2:1 | 3+ | OFC Liga Šampiona | 2026 |
Birkenhed Junajted
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Ferimead Bejs | 2:0 | 0-2 | Novi Zeland 1 | 2026 | |||
| 24.10.2026 | Oklend II | 6:1 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2026 | |||
| 18.10.2026 | Napier Siti Rovers | 2:0 | 0-2 | Novi Zeland 1 | 2026 | |||
| 09.10.2026 | Velington Feniks II | 1:0 | 0-2 | Novi Zeland 1 | 2026 | |||
| 27.09.2026 | Kešmer Tehnikal | 0:4 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2026 | |||
| 07.12.2025 | Vestern Springs | 3:1 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2025 | |||
| 29.11.2025 | Velington Feniks II | 3:2 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2025 | |||
| 23.11.2025 | Miramar Rendžers | 1:4 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2025 | |||
| 15.11.2025 | Oklend Junajted | 2:3 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2025 | |||
| 09.11.2025 | Krajstčerč Junajted | 3:0 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2025 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.2025 | 0:3 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2025 | |||
| 01.12.2024 | 1:1 | 0-2 | Novi Zeland 1 | 2024 | |||
| 29.09.2024 | 3:1 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2024 | |||
| 15.10.2022 | 2:2 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2022 |
| Okland Siti | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:7 | (-1) | 13 | 1,50 | 1,75 | 3,25 | 1 | 3 | 25:75 |
| Domaćin | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | (+2) | 4 | 3,00 | 1,00 | 4,00 | 0 | 1 | 0:100 |
| Gost | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:6 | (-3) | 9 | 1,00 | 2,00 | 3,00 | 1 | 2 | 33:67 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari