Rezultati po danu
Po takmičenju
Jermenija, Jermenija 1 - 1.deo
BKMA Jerevan - Alaškert
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 11:00 | Van-Pjunik | 9.00 | 4.95 | 1.26 | 2.20 | 1.53 | (1) |
| 06.11. (Pet) | 15:00 | BKMA Jerevan-Alaškert | 9.25 | 5.10 | 1.24 | 2.25 | 1.53 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 11:00 | Sardarapat-Ararat | 2.15 | 3.20 | 2.95 | 1.85 | 1.78 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 15:00 | Noa-Širak | 1.18 | 6.00 | 11.00 | 2.80 | 1.34 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 11:00 | Sjunik-Gandzasar | 1.70 | 3.60 | 4.15 | 2.05 | 1.63 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
BKMA Jerevan
Alaškert
- Alaškert je bez poraza u posljednjih 9 mečeva u takmičenju Jermenija 1 - 1.deo
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 9.25 | 5.10 | 1.24 | 2.25 | 1.53 | |
| Prosječne kvote | 9.25 | 5.10 | 1.24 | 2.25 | 1.53 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Noa | 12 | 10 | 1 | 1 | 31 | : | 10 | (+21) | 31 |
| 2 | Ararat Jermenija | 12 | 9 | 2 | 1 | 24 | : | 10 | (+14) | 29 |
| 3 | Pjunik | 12 | 8 | 4 | 0 | 28 | : | 9 | (+19) | 28 |
| 4 | Alaškert | 12 | 7 | 4 | 1 | 27 | : | 8 | (+19) | 25 |
| 5 | Sardarapat | 12 | 4 | 5 | 3 | 19 | : | 20 | (-1) | 17 |
| 6 | Urartu | 12 | 4 | 4 | 4 | 19 | : | 15 | (+4) | 16 |
| 7 | Širak | 12 | 4 | 2 | 6 | 14 | : | 15 | (-1) | 14 |
| 8 | Van | 12 | 3 | 2 | 7 | 12 | : | 29 | (-17) | 11 |
| 9 | Ararat | 12 | 3 | 2 | 7 | 10 | : | 20 | (-10) | 11 |
| 10 | Sjunik | 12 | 2 | 2 | 8 | 11 | : | 26 | (-15) | 8 |
| 11 | BKMA Jerevan | 12 | 2 | 2 | 8 | 10 | : | 22 | (-12) | 8 |
| 12 | Gandzasar | 12 | 1 | 0 | 11 | 9 | : | 30 | (-21) | 3 |
Banants je promenio ime u Urartu.
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Noa | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | : | 3 | 16 | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | : | 7 | 15 | |
| 2. | Ararat Jermenija | 7 | 5 | 2 | 0 | 14 | : | 4 | 17 | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | : | 6 | 12 | |
| 3. | Pjunik | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | : | 1 | 18 | 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | : | 8 | 10 | |
| 4. | Alaškert | 6 | 5 | 1 | 0 | 21 | : | 4 | 16 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | : | 4 | 9 | |
| 5. | Sardarapat | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | : | 13 | 6 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | : | 7 | 11 | |
| 6. | Urartu | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | : | 10 | 9 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 5 | 7 | |
| 7. | Širak | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | : | 10 | 6 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 5 | 8 | |
| 8. | Van | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 11 | 10 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | : | 18 | 1 | |
| 9. | Ararat | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | : | 8 | 1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 8 | : | 12 | 10 | |
| 10. | Sjunik | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 5 | 7 | 7 | 0 | 1 | 6 | 4 | : | 21 | 1 | |
| 11. | BKMA Jerevan | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 6 | 5 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | : | 16 | 3 | |
| 12. | Gandzasar | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 | : | 16 | 3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | : | 14 | 0 | |
BKMA Jerevan
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Širak | 1:2 | 3+ | Jermenija 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Alaškert | 0:4 | 3+ | Jermenija, Kup | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Sjunik | 1:4 | 3+ | Jermenija 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Ararat Jermenija | 0:1 | 0-2 | Jermenija 1 | 2026/2027 | |||
| 12.10.2026 | Pjunik | 0:5 | 3+ | Jermenija 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Sardarapat | 1:1 | 0-2 | Jermenija 1 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Van | 1:2 | 3+ | Jermenija 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Urartu | 2:1 | 3+ | Jermenija 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Gandzasar | 3:0 | 3+ | Jermenija 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Noa | 0:1 | 0-2 | Jermenija 1 | 2026/2027 |
Alaškert
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Ararat | 2:0 | 0-2 | Jermenija 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | BKMA Jerevan | 4:0 | 3+ | Jermenija, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Širak | 1:0 | 0-2 | Jermenija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | Sjunik | 5:1 | 3+ | Jermenija 1 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Ararat Jermenija | 1:1 | 0-2 | Jermenija 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Pjunik | 3:3 | 3+ | Jermenija 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Sardarapat | 1:1 | 0-2 | Jermenija 1 | 2026/2027 | |||
| 03.09.2026 | Van | 4:0 | 3+ | Jermenija 1 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Urartu | 1:1 | 0-2 | Jermenija 1 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Gandzasar | 3:0 | 3+ | Jermenija 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | 0:4 | 3+ | Jermenija, Kup | 2026/2027 | |||
| 10.08.2026 | 0:3 | 3+ | Jermenija 1 | 2026/2027 | |||
| 02.05.2026 | 2:2 | 3+ | Jermenija 1 | 2025/2026 | |||
| 08.11.2025 | 0:2 | 0-2 | Jermenija 1 | 2025/2026 | |||
| 13.09.2025 | 1:3 | 3+ | Jermenija 1 | 2025/2026 | |||
| 22.05.2025 | 2:0 | 0-2 | Jermenija 1 | 2024/2025 | |||
| 27.10.2024 | 0:2 | 0-2 | Jermenija 1 | 2024/2025 | |||
| 07.10.2024 | 1:0 | 0-2 | Jermenija 1 | 2024/2025 | |||
| 28.04.2024 | 0:0 | 0-2 | Jermenija 1 | 2023/2024 | |||
| 27.02.2024 | 0:6 | 3+ | Jermenija 1 | 2023/2024 | |||
| 25.10.2023 | 0:1 | 0-2 | Jermenija 1 | 2023/2024 | |||
| 19.08.2023 | 0:4 | 3+ | Jermenija 1 | 2023/2024 | |||
| 16.05.2023 | 2:1 | 3+ | Jermenija 1 | 2022/2023 | |||
| 10.03.2023 | 1:1 | 0-2 | Jermenija 1 | 2022/2023 | |||
| 30.10.2022 | 0:1 | 0-2 | Jermenija 1 | 2022/2023 | |||
| 26.08.2022 | 2:4 | 3+ | Jermenija 1 | 2022/2023 | |||
| 25.05.2022 | 0:3 | 3+ | Jermenija 1 | 2021/2022 | |||
| 11.04.2022 | 1:3 | 3+ | Jermenija 1 | 2021/2022 | |||
| 12.12.2021 | 0:2 | 0-2 | Jermenija 1 | 2021/2022 | |||
| 27.09.2021 | 1:2 | 3+ | Jermenija 1 | 2021/2022 | |||
| 05.04.2021 | 1:2 | 3+ | Jermenija, Kup | 2020/2021 | |||
| 11.03.2021 | 0:4 | 3+ | Jermenija, Kup | 2020/2021 |
| BKMA Jerevan | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 22 | 3 | 3 | 16 | 14:50 | (-36) | 64 | 0,64 | 2,27 | 2,91 | 9 | 13 | 41:59 |
| Domaćin | 11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | (-17) | 37 | 0,91 | 2,45 | 3,36 | 4 | 7 | 36:64 |
| Gost | 11 | 1 | 1 | 9 | 4:23 | (-19) | 27 | 0,36 | 2,09 | 2,45 | 5 | 6 | 45:55 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari