Rezultati po danu
Po takmičenju
Mađarska, Mađarska 2
BVSC - Nađkanjižai Olajbanjaš
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09. (Sub) | 15:00 | Ajka-Soroksar | 2.55 | 3.13 | 2.51 | 1.88 | 1.78 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 15:00 | Kozarmišlenji SE-Mezekevešd | 3.35 | 3.23 | 1.97 | 1.75 | 1.88 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 16:00 | Ðirmot-Karcagi | 1.68 | 3.48 | 4.35 | 1.85 | 1.78 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 17:00 | BVSC-Nađkanjižai Ol. | 1.67 | 3.35 | 4.65 | 1.68 | 1.98 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 17:00 | Tisakečke-Sentlorinc | 1.71 | 3.43 | 4.27 | 1.90 | 1.75 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 15:00 | Akvital Čakvar-Seged-Čanad | 3.40 | 3.15 | 2.00 | 1.68 | 1.98 | (2) |
| 07.09. (Pon) | 17:30 | Videoton-Diožđer | 2.38 | 3.13 | 2.70 | 1.75 | 1.90 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
BVSC
Nađkanjižai Olajbanjaš
- Tim Nađkanjižai Olajbanjaš je posljednjih 6 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Mađarska 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.65 | 3.35 | 4.80 | 1.68 | 1.98 | |
| Meridianbet.ba | 1.68 | 3.35 | 4.50 | |||
| Prosječne kvote | 1.67 | 3.35 | 4.65 | 1.68 | 1.98 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Soroksar | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | : | 4 | (+13) | 16 |
| 2 | Kečkemet TE | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 6 | (+6) | 13 |
| 3 | Tisakečke | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 | : | 7 | (+5) | 12 |
| 4 | Kazincbarcika | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | : | 5 | (+5) | 12 |
| 5 | Ajka | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | : | 3 | (+5) | 11 |
| 6 | Karcagi | 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | : | 8 | (+4) | 10 |
| 7 | Ðirmot | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 12 | (-1) | 10 |
| 8 | Mezekevešd | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 5 | (+2) | 9 |
| 9 | Sentlorinc | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 7 |
| 10 | Videoton | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | : | 9 | (0) | 6 |
| 11 | Seged-Čanad | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 5 | (-1) | 5 |
| 12 | BVSC | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | : | 6 | (-3) | 4 |
| 13 | Diožđer | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 13 | (-8) | 4 |
| 14 | Nađkanjižai Ol. | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | : | 10 | (-5) | 3 |
| 15 | Akvital Čakvar | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | : | 16 | (-10) | 3 |
| 16 | Kozarmišlenji SE | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | : | 15 | (-12) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Soroksar | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 | : | 2 | 12 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | |
| 2. | Kečkemet TE | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 2 | 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 4 | 6 | |
| 3. | Tisakečke | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 2 | 7 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 5 | 5 | |
| 4. | Kazincbarcika | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 2 | 6 | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | : | 3 | 6 | |
| 5. | Ajka | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 2 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
| 6. | Karcagi | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | : | 6 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | 5 | |
| 7. | Ðirmot | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 8 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | |
| 8. | Mezekevešd | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 2 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 9. | Sentlorinc | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 0 | |
| 10. | Videoton | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 2 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | : | 7 | 0 | |
| 11. | Seged-Čanad | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | |
| 12. | BVSC | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | |
| 13. | Diožđer | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 10 | 3 | |
| 14. | Nađkanjižai Ol. | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | : | 6 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 3 | |
| 15. | Akvital Čakvar | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | : | 12 | 0 | |
| 16. | Kozarmišlenji SE | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | : | 13 | 0 | |
BVSC
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Diožđer | 2:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Karcagi | 1:4 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Mezekevešd | 0:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Kečkemet TE | 0:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.07.2026 | Kazincbarcika | 0:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 17.05.2026 | Budapešt Honved | 4:1 | 3+ | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 10.05.2026 | Budafok | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Videoton | 1:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Sentlorinc | 0:2 | 0-2 | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 20.04.2026 | Vašaš | 2:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2025/2026 |
Nađkanjižai Olajbanjaš
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Tisakečke | 1:2 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Ajka | 0:2 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Soroksar | 0:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Sentlorinc | 0:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Akvital Čakvar | 2:1 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.07.2026 | Diožđer | 2:3 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.10.2022 | Bekeščaba Elore | 1:4 | 3+ | Mađarska, Kup | 2022/2023 | |||
| 09.02.2022 | Đer ETO | 2:3 | 3+ | Mađarska, Kup | 2021/2022 | |||
| 27.10.2021 | Tatabanja | 0:0 | 0-2 | Mađarska, Kup | 2021/2022 | |||
| 28.02.2018 | Bekeščaba Elore | 0:1 | 0-2 | Mađarska, Kup | 2017/2018 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari