Rezultati po danu
Po takmičenju
Portugalija, Portugalija 2
Benfika B - Torense
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09. (Sub) | 10:00 | Tondela-Porto B | 1.66 | 3.50 | 4.55 | 1.85 | 1.85 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 13:00 | Penafiel-Akademika | 2.26 | 3.00 | 3.05 | 1.58 | 2.20 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 14:30 | Benfika B-Torense | 2.60 | 3.18 | 2.45 | 1.83 | 1.88 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 14:30 | Feirense-Sporting Lisabon B | 2.63 | 2.98 | 2.55 | 1.58 | 2.25 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 10:00 | Vizela-Felgeiraš | 2.21 | 2.98 | 3.15 | 1.53 | 2.35 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 13:00 | Farense-Šaveš | 2.09 | 3.13 | 3.23 | 1.70 | 2.05 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 14:30 | Leikšoeš-Amarante | 1.87 | 3.25 | 3.83 | 1.65 | 2.12 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 17:00 | Uniao Leiria-Portimonense | 1.88 | 3.40 | 3.60 | 1.93 | 1.78 | (2) |
| 07.09. (Pon) | 17:00 | Lusitanija Lourosa-AVS | 2.13 | 3.05 | 3.23 | 1.63 | 2.12 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Benfika B
Torense
- Torense je bez pobjede u posljednjih 4 mečeva u takmičenju Portugalija 2.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Torense je bio preko 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Portugalija 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.65 | 3.20 | 2.50 | 1.83 | 1.88 | |
| Meridianbet.ba | 2.55 | 3.15 | 2.40 | |||
| Prosječne kvote | 2.60 | 3.18 | 2.45 | 1.83 | 1.88 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitanija Lourosa | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | (+5) | 10 |
| 2 | Akademika | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | (+4) | 9 |
| 3 | Sporting Lisabon B | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | (+1) | 9 |
| 4 | Penafiel | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | (+4) | 7 |
| 5 | Farense | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 5 | (+2) | 7 |
| 6 | Vizela | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | (+2) | 7 |
| 7 | Benfika B | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | (+1) | 7 |
| 8 | Portimonense | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | (+1) | 7 |
| 9 | Uniao Leiria | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | : | 5 | (+2) | 6 |
| 10 | Felgeiraš | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | : | 3 | (+1) | 6 |
| 11 | Leikšoeš | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 5 | (0) | 6 |
| 12 | AVS | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 4 | (+1) | 5 |
| 13 | Amarante | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 3 | (-1) | 4 |
| 14 | Tondela | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | : | 6 | (-4) | 3 |
| 15 | Porto B | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | : | 8 | (-6) | 3 |
| 16 | Torense | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | : | 9 | (-4) | 2 |
| 17 | Feirense | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | : | 4 | (-4) | 1 |
| 18 | Šaveš | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 9 | (-5) | 1 |
''B'' timovi nemaju pravo ulaska u viši rang.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lusitanija Lourosa | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | |
| 2. | Akademika | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 6 | |
| 3. | Sporting Lisabon B | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | |
| 4. | Penafiel | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 4 | |
| 5. | Farense | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | |
| 6. | Vizela | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | |
| 7. | Benfika B | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 8. | Portimonense | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
| 9. | Uniao Leiria | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | |
| 10. | Felgeiraš | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
| 11. | Leikšoeš | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | |
| 12. | AVS | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | |
| 13. | Amarante | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
| 14. | Tondela | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 3 | 0 | |
| 15. | Porto B | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 6 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | |
| 16. | Torense | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | |
| 17. | Feirense | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 3 | 0 | |
| 18. | Šaveš | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | |
Benfika B
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Amarante | 0:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Portimonense | 1:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Uniao Leiria | 2:1 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 10.08.2026 | Leikšoeš | 1:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.05.2026 | Porto B | 0:2 | 0-2 | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Akademiko Vizeu | 0:2 | 0-2 | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 01.05.2026 | Sporting Lisabon B | 1:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Maritimo | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 22.04.2026 | Oliveirense | 0:3 | 3+ | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Uniao Leiria | 2:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2025/2026 |
Torense
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Vizela | 0:3 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Lusitanija Lourosa | 2:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Penafiel | 2:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Farense | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Porto | 0:1 | 0-2 | Portugalija, SK | 2026 | |||
| 28.05.2026 | Kasa Pia | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 24.05.2026 | Sporting Lisabon | 1:1 | 0-2 | Portugalija, Kup | 2025/2026 | |||
| 20.05.2026 | Kasa Pia | 0:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 16.05.2026 | Vizela | 4:0 | 3+ | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Lusitanija Lourosa | 2:1 | 3+ | Portugalija 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2026 | 0:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 27.09.2025 | 3:3 | 3+ | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 27.01.2025 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2024/2025 | |||
| 18.08.2024 | 2:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2024/2025 | |||
| 17.02.2024 | 1:3 | 3+ | Portugalija 2 | 2023/2024 | |||
| 17.09.2023 | 0:2 | 0-2 | Portugalija 2 | 2023/2024 | |||
| 19.02.2023 | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2022/2023 | |||
| 28.08.2022 | 0:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2022/2023 | |||
| 09.04.2006 | 0:1 | 0-2 | Portugalija 3D | 2005/2006 | |||
| 11.12.2005 | 3:2 | 3+ | Portugalija 3D | 2005/2006 |
| Benfika B | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:15 | (-4) | 26 | 1,10 | 1,50 | 2,60 | 6 | 4 | 60:40 |
| Domaćin | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | (-2) | 14 | 1,20 | 1,60 | 2,80 | 3 | 2 | 60:40 |
| Gost | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | (-2) | 12 | 1,00 | 1,40 | 2,40 | 3 | 2 | 60:40 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari