Rezultati po danu
Po takmičenju
Crna Gora, Crna Gora, Kup
Berane - Jedinstvo B.Polje
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10. (Čet) | 13:00 | Berane-Jedinstvo B.Polje | 5.90 | 3.78 | 1.46 | 1.85 | 1.80 | (2) |
| 15.10. (Čet) | 13:00 | Petrovac-Kom | 1.73 | 3.15 | 4.65 | 1.50 | 2.30 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Berane
Jedinstvo B.Polje
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 6.00 | 3.85 | 1.45 | 1.85 | 1.80 | |
| Meridianbet.ba | 5.80 | 3.70 | 1.47 | |||
| Prosječne kvote | 5.90 | 3.78 | 1.46 | 1.85 | 1.80 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Berane
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Iskra Danilovgrad | 1:5 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Jedinstvo B.Polje | 1:2 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 30.09.2026 | Rudar Pljevlja | 0:4 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Podgorica | 2:3 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Grbalj | 0:3 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Budva | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Kom | 0:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Zeta | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Lovćen | 2:3 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Iskra Danilovgrad | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2026/2027 |
Jedinstvo B.Polje
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Lovćen | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Berane | 2:1 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 30.09.2026 | Podgorica | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Budva | 2:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 21.09.2026 | Zeta | 3:2 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Iskra Danilovgrad | 2:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Rudar Pljevlja | 2:2 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Grbalj | 2:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Kom | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Lovćen | 2:3 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | 1:2 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 23.04.2022 | 0:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2021/2022 | |||
| 12.03.2022 | 0:3 | 3+ | Crna Gora 2 | 2021/2022 | |||
| 23.10.2021 | 0:3 | 3+ | Crna Gora 2 | 2021/2022 | |||
| 29.08.2021 | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2021/2022 | |||
| 24.04.2021 | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2020/2021 | |||
| 07.03.2021 | 0:3 | 3+ | Crna Gora 2 | 2020/2021 | |||
| 18.10.2020 | 3:1 | 3+ | Crna Gora 2 | 2020/2021 | |||
| 29.08.2020 | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2020/2021 | |||
| 12.05.2019 | 1:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2018/2019 | |||
| 31.03.2019 | 1:2 | 3+ | Crna Gora 2 | 2018/2019 | |||
| 11.11.2018 | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2018/2019 | |||
| 16.09.2018 | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2018/2019 | |||
| 08.04.2018 | 1:3 | 3+ | Crna Gora 2 | 2017/2018 | |||
| 29.10.2017 | 2:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2017/2018 | |||
| 20.08.2017 | 1:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2017/2018 | |||
| 08.05.2016 | 0:6 | 3+ | Crna Gora 2 | 2015/2016 | |||
| 08.11.2015 | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2015/2016 | |||
| 30.08.2015 | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2015/2016 | |||
| 13.04.2014 | 1:3 | 3+ | Crna Gora 2 | 2013/2014 | |||
| 09.03.2014 | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2013/2014 | |||
| 22.09.2013 | 3:0 | 3+ | Crna Gora 2 | 2013/2014 | |||
| 08.05.2011 | 4:1 | 3+ | Crna Gora 2 | 2010/2011 | |||
| 23.03.2011 | 0:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2010/2011 | |||
| 17.10.2010 | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2010/2011 | |||
| 23.04.2008 | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2007/2008 | |||
| 04.11.2007 | 0:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2007/2008 | |||
| 19.08.2007 | 2:2 | 3+ | Crna Gora 2 | 2007/2008 | |||
| 09.05.2007 | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2006/2007 | |||
| 11.11.2006 | 2:1 | 3+ | Crna Gora 1 | 2006/2007 | |||
| 02.09.2006 | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2006/2007 | |||
| 06.06.2001 | 0:4 | 3+ | Jugoslavija 2 - Jug | 2000/2001 | |||
| 10.03.2001 | 1:1 | 0-2 | Jugoslavija 2 - Jug | 2000/2001 | |||
| 16.09.2000 | 0:0 | 0-2 | Jugoslavija 2 - Jug | 2000/2001 |
| Berane | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 35 | 7 | 8 | 20 | 25:52 | (-27) | 77 | 0,71 | 1,49 | 2,20 | 21 | 14 | 60:40 |
| Domaćin | 17 | 5 | 4 | 8 | 17:18 | (-1) | 35 | 1,00 | 1,06 | 2,06 | 10 | 7 | 59:41 |
| Gost | 18 | 2 | 4 | 12 | 8:34 | (-26) | 42 | 0,44 | 1,89 | 2,33 | 11 | 7 | 61:39 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari